Top 10 Bird Food For Wild Birds – Semena pro ptáky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Paul´s Mühle

#ad

Arašídová jádra sekaná, Paul´s Mühle Arašídy pro ptáky, 25 kg

#ad
Paul´s Mühle #ad - Obsažené látky: arašídy čtvrtané, zpěvných drozd, červenek, nasekané. Blanšírované arašídy jsou opravdovou gurmánskou svačinou pro volně žijící ptáky k celoročnímu krmení. Pro mnoho druhů ptáků např.

Jako rodinný podnik vedený majitelem jsme v pauls mühle od roku 1839 synonymem zdravých mlýnků. Sezónní použití: celoroční krmení. Tvrtiny arašídy přesvědčí prvotřídní kvalitou z argentiny a neobsahují žádný odpad. S nasekanými arašídy od paula mühle nabídnete svým miláčkům ptačí budku vhodnou pro zobáky, která zaručí, že se vaše zahrada stane obzvláště barevným letištěm.

Garantujeme nejvyšší kvalitu za férový poměr ceny a výkonu. Mnoho druhů sýkorů, blanšírované, vrabců atd. Na podzim a v zimě poskytují cennou energii, na jaře a v létě zajišťují odchov mladých zvířat. Hodí se pro dávkovače ořechů "krmítko do okna", krmítko, krmítka a pro krmení půdy.
ZnačkaPaul´s Mühle #ad
VýrobcePaul´s Mühle #ad
Výška6.3
Délka24.8
Hmotnost55.12
Šířka16.93

2. Paul´s Mühle

#ad

Nová sklizeň 2023, loupaná, Paul´s Mühle Slunečnicová semena pro ptáky, 12,5 kg

#ad
Paul´s Mühle #ad - Loupaná slunečnicová semínka jsou pokrmem všech ptáků a hodí se ke celoročnímu krmení. Slunečnicová semínka přesvědčí vynikající kvalitou jídla a neobsahují žádný odpad. Na podzim a v zimě poskytují cennou energii; na jaře a v létě zajišťují odchov mladých zvířat.

S loupanými slunečnicovými semínky nabídnete svým miláčkům gurmánskou svačinu vhodnou pro zobáky, která zaručí, že se vaše zahrada stane obzvláště pestrým místem pro ptáky. Jako rodinný podnik vedený majitelem jsme v pauls mühle od roku 1839 synonymem zdravých mlýnků.

Sezónní použití: celoroční krmení. Sýkorka, chrap a vrabek, červenka, zpěvný drozd, atd. Jsou ideální pro krmítkové sloupy, krmítka, ptačí budky a také pro krmení půdy. Pro všechny volně žijící druhy ptáků např. Obsažené látky: loupaná slunečnicová semínka. Garantujeme nejvyšší kvalitu za férový poměr ceny a výkonu. Např.
ZnačkaPaul´s Mühle #ad
VýrobcePaul´s Mühle #ad
Hmotnost27.56
Číslo díluTY7

3. Paul´s Mühle

#ad

Paul´s Mühle Arašídy bílé, arašídová jádra blanšírovaná bez kůže, 5 kg

#ad
Paul´s Mühle #ad - Na podzim a v zimě poskytují cennou energii, na jaře a v létě zajišťují odchov mladých zvířat. Paul's mühle arašídy bílé přesvědčí prémiovou kvalitou z argentiny a neobsahují žádný odpad.

Sezónní použití: celoroční krmení. Garantujeme nejvyšší kvalitu za férový poměr ceny a výkonu. Mnoho druhů sýkorů, vrabců atd. Ideálně se hodí pro dávkovače ořechů "krmítko do okna", sila, krmítka i pro krmení půdy. Blanšírované arašídy jsou opravdovou gurmánskou svačinou pro volně žijící ptáky – a to po celý rok. Pro mnoho druhů ptáků např. S bílými arašídy od paul 's mühle nabídnete svým miláčkům ptačí budku vhodnou pro zobáky, která zaručí, že se vaše zahrada stane obzvláště pestrým místem pro ptáky.

Jako rodinný podnik vedený majitelem jsme v pauls mühle od roku 1839 synonymem zdravých mlýnků. Obsažené látky: arašídy bílé, zpěvných drozd, červenek, rozřezané na polovinu, blanšírované bez kůže.
ZnačkaPaul´s Mühle #ad
VýrobcePaul´s Mühle #ad
Výška3.94
Délka16.93
Hmotnost11.02
Šířka11.02

4. Paul´s Mühle

#ad

Paul´s Mühle Rozinky, nezničené v potravinářské kvalitě, krmivo pro divoké ptáky pro jedlíky hmyzu a ovoce 5 kg

#ad
Paul´s Mühle #ad - Prémiové rozinky od paulova mlýnku jsou zdravým mlčením pro všechny vaše opeřené hosty. S tímto celoročním přínosem proměníte svou zahradu v ráj i pro jedlíky ovoce.

Obzvláště měkká jemná kvalita s jednotlivými zlatě zbarvenými sypanými bobulemi z Turecka. Jemné rozinky se hodí celoročně pro jedlíky hmyzu a ovoce, zejména pro všechny druhy škrtidel, střízlíky, kuřata zimního zlata, červenky, sýkorky, hedvábného ocasu a hvězdy. Energicky bohaté šťavnaté zlatožluté rozinky v potravinářské kvalitě, které jemně voní a chutnají všem hmyzožravcům a zrnkům.
ZnačkaPaul´s Mühle #ad
VýrobcePaul´s Mühle #ad
Hmotnost11.02

5. Lyra Pet

#ad

Lyra Pet® | 25 kg loupaných slunečnicových semínek | krmivo pro ptáky na celý rok | prémiové krmivo pro divoké ptáky | ideální dávkovač energie pro léto a zimu | krmítko pro ptáky pro volně žijící

#ad
Lyra Pet #ad - Pro potřebnou energii – s našimi loupanými slunečnicovými semínky nabízíte divokým ptákům v zimě potřebnou energii, aby přežili chladné roční období. Dobrý. Jsou ideální pro krmení divokých ptáků na balkóně, terase nebo také na zahradě.

Denně pracujeme na tom, abychom našim zákazníkům poskytli nejlepší nákupní zážitek za nejférovou cenu. Lyra pet vznikl v roce 2009 z lásky ke zvířeti. Zvířecí. Jednoduše přírodní – naše loupaná slunečnicová semínka jsou 100% čistě přírodní produkt. V létě tím podpoříte chov mladých ptáků.

Neobsahují žádné přísady, zvýrazňovače chuti ani návnady. JednoduchÉ. Bez šupinek – slunečnicová semínka neobsahují žádné slupky, takže nevzniká žádný odpad. Toto krmivo pro ptáky je bohaté na důležité, esenciální aminokyseliny, fluor, železo, měď a hořčík. Vysoce kvalitní složky – s tímto krmivem dostanou všichni zrnožravci potřebné vitamíny.
ZnačkaLyra Pet #ad
VýrobceLyra Pet #ad
Hmotnost55.12

6. Paul´s Mühle

#ad

25 kg, 4 roční období, celoroční krmivo pro volně žijící ptáky, Paul´s Mühle Krmivo pro volně žijící ptáky

#ad
Paul´s Mühle #ad - Garantujeme nejvyšší kvalitu za férový poměr ceny a výkonu. Krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období se hodí pro celoroční krmení všech volně žijících ptáků, jako jsou sýkorky, kosy nebo drozdi.

Krmivo pro volně žijící ptáky s nejlepšími přísadami loupaná a neloupaná slunečnicová semínka, arašídy, maštěné ovesné vločky, pro většinu domácích druhů ptáků, semena, rozinky, pro celoroční krmení. Krmivo pro ptáky přesvědčí svou mimořádnou kvalitou a chutná všech volně žijících ptáků. Jako rodinný podnik vedený majitelem jsme v pauls mühle od roku 1839 synonymem zdravých mlýnků.

Zvířata jsou zásobována všemi potřebnými živinami po celý rok. Vaši ptáci ocení toto krmivo a budou se vždy vracet. S tímto celoročním krmivem z vysoce kvalitních přísad od paul Mühle proměníte svou zahradu v mezinárodní krmné místo. Jediné krmivo vhodné pro zobák se nejlépe hodí pro krmítko, krmítka, krmítka a pro krmení půdy.
ZnačkaPaul´s Mühle #ad
VýrobcePaul´s Mühle #ad
Výška6.3
Délka24.8
Hmotnost55.12
Šířka16.93

7. Lyra Pet

#ad

Lyra Pet® | 10 kg loupaných slunečnicových semínek + 30 l tuny | krmivo pro volně žijící ptáky celoročně | pro mladá zvířata | krmivo pro divoké ptáky | cenné sypané krmivo | dávkovač energie bez skořápky | léto zima

#ad
Lyra Pet #ad - Jsou ideální pro krmení divokých ptáků na balkóně, terase nebo také na zahradě. Lyra pet vznikl v roce 2009 z lásky ke zvířeti. V létě tím podpoříte chov mladých ptáků. Neobsahují žádné přísady, zvýrazňovače chuti ani návnady.

Zvířecí. Dobrý. Přirozeně dobrá – naše loupaná slunečnicová semínka jsou 100% čistě přírodní produkt. Denně pracujeme na tom, abychom našim zákazníkům poskytli nejlepší nákupní zážitek za nejférovou cenu. Energie – s našimi loupanými slunečnicovými semínky nabízíte divokým ptákům v zimě potřebnou energii, aby přežili chladné roční období.

Jen to nejlepší – slunečnicová semínka neobsahují žádné slupky, takže nevzniká žádný odpad. JednoduchÉ. Toto krmivo pro ptáky je bohaté na důležité, železo, esenciální aminokyseliny, fluor, měď a hořčík. Hodnotný žránek – s tímto krmivem pro ptáky dostanou všichni zrnožravci potřebné vitamíny.
ZnačkaLyra Pet #ad
VýrobceLyra Pet GmbH #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost22.05
Šířka0
Číslo dílu4260361031174

8. Paul´s Mühle

#ad

2,5 kg, vertikální startér, Paul´s Mühle Prémiové celoroční krmivo pro divoké ptáky s extra vysokým podílem tuku, krmivo pro ptáky pro celoroční krmení

#ad
Paul´s Mühle #ad - Prémiové krmivo pro volně žijící ptáky od paul's mühle je chutnou a zdravou pochoutkou pro všechny vaše opeřené hosty. Zvířata jsou po celý rok zásobována všemi potřebnými živinami.

Toto energetické krmivo nejen skvěle vypadá, ale také voní mimořádně chutně. Plné krmivo je přizpůsobeno jak pro zrna, tak i měkkožravce a skvěle padne téměř všem domácím ptákům. Ideální jako alternativa ke sýtečným knedlíkům a pro speciální nároky. Doporučujeme závěsný krmítko. Díky vysokému obsahu tuku se nehodí pro krmné sloupky. Celoroční krmivo pro ptáky bohaté na energii s vysokým podílem tuku, hmyzu a semen, které uspokojí i ty nejnáročnější ptačí zobák. S celoročním krmivem proměníte svou zahradu v letní ráj pro ptáky.
ZnačkaPaul´s Mühle #ad
VýrobcePaul´s Mühle #ad
Hmotnost5.51
Číslo dílu1

9. Boill

#ad

Krmivo pro ptáky přímo od výrobce, divocí ptáci zahradní krmivo nová sklizeň 2023 celoroční krmivo tukové krmivo 25000 g. bez prachu v pytli, Boill / loupaná slunečnicová semínka 25 kg

#ad
Boill #ad - Bez prachu v pytli – čistá jádra bez obsahu olejového prachu – v současné době nejlepší kvalita na trhu. Všechny výrobky, vyrábíme v našem rodinném podniku.

Slunečnicová semínka pěstují na našem dvoře a farmáři, které prodáváme, se kterými spolupracujeme od roku 1991. Pojďme spolupracovat na ochraně životního prostředí pro budoucí generace. 100% přírodní produkt – bez přísad, vyrobeno a testováno podle norem eu pro pesticidy a těžké kovy, certifikováno HACCEP, číslo schválení BG 197645146 / 25.007. 2019. Balení – papírový sáček v kartonu, pouze recyklované materiály s ohledem na přírodu. Sklizeň 2023 – od dvora až po váš domov vždy čerstvé zboží v garantované stejně vysoké kvalitě.
ZnačkaBoill #ad
VýrobceBoill EOOD #ad
Výška5.91
Délka27.56
Hmotnost52.91
Šířka15.75

10. Dehner

#ad

Slunečnicová semínka, 4 x 2,5 kg 10 kg, Dehner Natura krmivo pro divoké ptáky

#ad
Dehner #ad - Důležitý dodavatel energie díky vysokému obsahu rostlinných olejů, tuků a proteinů. Slunečnicová semínka neloupaná. Pro všechny zrnožravce jako zelí sýkorky, modříky, zelení atd. Podporuje udržení zdraví volně žijících ptáků. Ideální pro celoroční krmení.
ZnačkaDehner #ad
VýrobceDehner #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost22.05
Šířka3.94
Číslo dílu5341789
Modelka5341789