Top 10 Bohrer Holz Spalten – Elektrické štípačky dřeva

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Scheppach

#ad

Scheppach Štípač dřeva HL760L ležící štípač palivového dřeva hydraulický štípač | elektrický 230 V | štípací síla 7 tun | délka mezery 520 mm | výkon 2200 W

#ad
Scheppach #ad - Až 52 cm / délka dřeva, průměr až 25 cm. Plynule nastavitelný štěrbinový zdvih / hydraulický válec s automatickým zpětným chodem. Típací síla 7 tun / výkonný motor s 2200 W. Rozdělí až 100 polen za hodinu / nařezané a čerstvé dřevo bez námahy. Max. Bezpečná a tichá obsluha díky dvouručnímu ovládání / bezpečnostnímu krytu v oblasti spáry.
ZnačkaScheppach #ad
VýrobceScheppach #ad
Výška5.91
Délka11.81
Hmotnost138.89
Šířka7.87
Číslo díluSC-HL760LS
ModelkaSC-HL760LS

2. AL-KO

#ad

52 cm max. délka štěrbiny, 5 t max. štěrbinový tlak, s bezpečnostním krytem, výkon motoru 2200 W, AL-KO Štípač dřeva LSH 520/5

#ad
AL-KO #ad - Včetně přepravních kol. Ideální pro štípání krbového dřeva. Obzvlášť bezpečné díky ochrannému krytu. Etří místo, mobilní, příjemná pracovní výška. Dvouruční bezpečnostní ovládání. Komfortní s dodatečnou dřevěnou podložkou. Ležící štípač dřeva s délkou mezery až 52 cm a štípací silou 5, 0 t.
ZnačkaAL-KO #ad
VýrobceAL-KO #ad
Výška52.76
Délka59.06
Hmotnost133.38
Šířka24.02
Číslo dílu113792
ModelkaLSH 520/5
Záruka2 roky záruka výrobce.

3. VEVOR

#ad

štípačka na dřevo, dělič pro, 5,5 cm, šířka čepele, VEVOR Ruční štípačka na dřevo 27,9 x 27,9 x 43,2 cm nástroj na štípání dřeva práškově lakovaná ocel palivové dřevo, řezačka dřeva, výška 40,6 cm

#ad
VEVOR #ad - Děsivá výška rámu cca 43 cm vhodné pro. Instalace a použití v jednom rozdělení: obdržíte 1 x ochranné pouzdro, 4 x šrouby a 1 x návod k obsluze v balení. Vnitřní průměr cca 23 cm ručního štípače dřeva s horním kroužkem nabízí více místa pro uložení velkých kusů palivového dřeva o průměru až cca 22 cm.

Cca 41 cm. Uživatelsky přívětivá multifunkční zapalovací pomůcka: ruční štípač dřeva je perfektním společníkem pro vaše stohy palivového dřeva v interiéru i exteriéru a poskytuje perfektní podpalovací dřevo pro váš krb, ohniště, pec na pizzu, saunu, gril nebo udírnu. Dlouhé dřevo. Náš kráječ na palivové dřevo je vyroben z masivní lité oceli s robotickou svařovací technikou a váží 4, 4 kg těžší než ostatní, aby vydržel tisíce úderů a úderů, aniž by se zlomil.

Robustní konstrukce pro sekání na cestách: probuďte vnitřní dřevorubce k životu. Na základně se nachází 4 otvory pro šrouby pro trvalou dodatečnou stabilitu a perfektní výšku pro štípání podpalovacího dřeva. Max. Típačka na dřevo od vevor je vybavena dobře zpracovanou čepelí ve tvaru písmene "V", která cílí na měkké části dřeva a během několika minut rozdělí hromadu palivového dřeva. Rozdělovač můžete dokonce použít pouze jednou rukou ve třech krocích, abyste mohli začít štěpit dřevo.
ZnačkaVEVOR #ad
VýrobceVEVOR #ad
Výška17
Délka11
Šířka11
Číslo díluWood Splitter XL
ModelkaWood Splitter XL

4. PENGDA

#ad

Fendeur de bois Diviseur De Bûches Cracker d'allumage Fendeur de bois de chauffage Fendeur d'allumage en fonte Coin de coupe à la main Fendeuse de bûches manuální pour camping et maison

#ad
PENGDA #ad - I když při sekání dřeva narazíte na stojan, je mnohem méně náchylná k rzi než litina. Bezpečné a snadné štěpení: bezpečná a jednoduchá metoda pro výrobu podpalovacího dřeva, štípaného dřeva nebo sekery. Použití: jednoduše vložte palivové dřevo do štípačky.

Rychlejší a bezpečnější než sekera, štípací kladivo nebo sekera. Držák se skládá z ocelových tyčí, díky níž je čepel extrémně odolná. Stabilita a stabilita: náš štípač na dřevo má otvory pro šrouby na základně, takže jej lze připevnit na pařez nebo jiné ukotvení. Kovová lišta drží dřevo na místě. Rychlejší a bezpečnější než použití nebezpečné sekery, aniž by se potil. Kdokoliv může používat štípačku na palivové dřevo, aniž by pohyblivá čepel nebo naostřený předmět prošla rukama.

Pokud nejste s našimi výrobky 100% spokojeni, pec na pizzu, saunu nebo gril. Základní deska je vyrobena speciálně z oceli, takže je velmi stabilní a robustní. To zajišťuje dodatečnou stabilitu a výšku pro ještě efektivnější rozdělení. Litá ocel je silnější a tvrdší, nepoškodí ho. Podstavec lze použít také jako bednu pro přepravu dřeva všude tam, pro vytvoření perfektního podpalovacího dřeva pro váš krb, táborák, ohniště, vrátíme Vám bez udání důvodů celou částku!.
ZnačkaPENGDA #ad
VýrobcePENGDA #ad
Číslo díluPCQ-EU-2022
ModelkaPCQ-EU-2022

5. SCHWABENBACH

#ad

Akumulátorovým šroubovákem, SCHWABENBACH ® Vrtací kužel štípačky na dřevo 42 mm se 4 adaptéry – přesný a rychlý štípač na dřevo – kuželový štípač – vrták do palivového dřeva – kompatibilní s vrtačkou

#ad
SCHWABENBACH #ad - Náš štípač na palivové dřevo je z uhlíkové oceli nebo také nazývané uhlíkové oceli, jedná se o speciální druh oceli s některými zcela zvláštními ocelovými vlastnostmi. Nejlépe vybavené pro veškeré vrtání jste inovativním štípačem na palivové dřevo v kvalitě Schwabenbach.

Inovativní štípač palivového dřeva s nejvyšší bezpečností díky optimální geometrii hlavy je rozdělovač dřeva protiskluzový a má velmi účinnost. Naše vrtací kužele nabízejí vyšší míru odstraňování materiálu než běžné ruční štípačky dřeva. Přesné rozdělení a maximální klidný chod. Naše sada vrtáků do dřeva obsahuje kromě štěrbinového kužele 4 x různé adaptéry. Díky závitovému uzávěru je umožněna rychlá výměna různých adaptérů. Abychom vám usnadnili rozhodnutí o koupi, riskujeme na sebe a dáme vám náš slib: pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni s naším štípacím vrtákem 42 mm, dostanete peníze zpět - až 60 dní po zakoupení! ⭐ ⭐⭐⭐.

Rychlý postup práce a vyšší míra odstraňování materiálu zabraňuje zaseknutí vývodového hřídele. Woodsplit můžete použít pro sds plus – sds max – šestihran E6, 3 bit nebo také pro stroje s upínáním nástrčné matice. Uhlíková ocel je houževnatější než nerezová ocel, vrták na palivové dřevo je tvrdší a tím i odolnější k řezání.
ZnačkaSCHWABENBACH #ad
VýrobceSchwabenbach #ad
Výška2.36
Délka7.09
Šířka2.36
Číslo dílu39568

6. Forest Master

#ad

Forest Master Zahradní štěpkovač na dřevo 4 PS přímý pohon 2800 W elektromotor sekáček na dřevo seká větve až 50 mm průměr, kompaktní, výkonný

#ad
Forest Master #ad - Odklápěcí nálevka a skluzavka pro snadnou údržbu a skladování. Kompaktní pro snadné skladování, v 780 mm, d 820 mm, Š 470 mm, rozměry jsou přibližné údaje. Hmotnost pouze 38 kg. Seká dřevo až do průměru 50 mm 2″. Drtič seká čerstvě nařezané dřevo, 4 ps 2800 w, přímý pohon, elektromotor běží přes domácí elektrickou síť, takže není třeba udržovat žádné řemeny.
ZnačkaForest Master #ad
VýrobceForest Master #ad
Výška30.71
Délka32.28
Hmotnost81.57
Šířka18.5
Číslo díluFM4DDE-EU
ModelkaFM4DDE-EU
ZárukaZáruka 1 rok vylučuje jakékoli spotřební díly nebo modifikace

7. Forest Master

#ad

Forest Master© Nástavec na štípací dřevo pro štípací dříví

#ad
Forest Master #ad - Pro štípání dřeva je umístěno nad nástavec a díky úderům kladivem na dřevo nástavce je umístěn do dřeva. Nástavec se upevňuje čtyřmi šrouby na štípkové čepeli a umožňuje vám ohebné dřevo bez použití sekery.

Nástavec se dodává včetně rozpěrného držáku, který umožňuje použití štěrbinového nástavce s dřevěným štípačem viz Smart Splitter. Dokonale vhodné pro bezpečné dřevěné háčky. Rozpěrný držák zajišťuje, že čepele obou nástrojů nepřekrývají. Nástavec a ochranný kryt jsou vyrobeny z kovu a pro lepší viditelnost v signální barvě oranžové lakované. Praktický a snadno ovladatelný nástavec pro štípací klot. Další označení: nástavec na štěrbinové čepele, štěrbinový nástavec, dřevěný štít.
ZnačkaForest Master #ad
VýrobceForest Master #ad
Hmotnost3.09
Číslo díluUSBB-ORG-A

8. Forest Master

#ad

Stolu a zámku zpětného chodu průběžně variabilní až 50 cm v průměru, Forest Master Štípač na dřevo 7 tun štípačky na palivové dřevo vč. dvojité čepele, certifikováno CE

#ad
Forest Master #ad - Snadná manévrování s uzavíratelnými předními koly. Vybavena čepelí Duocut. Plně nastavitelný cyklus s pojistkou zpětného chodu délky pro rychlé štěpení. Rozděluje logy s průměrem až 50 cm. Rozdělovač je na 400 barech / 5800 psi / 40 mpa.
ZnačkaForest Master #ad
VýrobceForest Master #ad
Číslo díluFM10TW
Modelka‎FM10TW-7-TC

9. Revneey

#ad

Dřevěné dřevo, Revneey Quick manuální štípač dřeva štípač dřeva na dřevo, přenosný štípač na palivové dřevo, přístavné dřevo, Kindling Cracker pro domácí a venkovní kempování, šetří práci, třísky

#ad
Revneey #ad - Tak můžete dřevo snadno sekat, povrch je ošetřen, deformuje a nerezaví a má velmi dlouhou životnost. Krabka na dřevo se snadno přepravuje: s průměrem 18 cm a výškou 30, kempování, dvorky, chaty a obytné vozy. Vysoká bezpečnost při práci. Dřevo můžete snadno řezat tím, že dřevo položíte na čepel štípku dřeva a kladivem narazíte na dřevo.

Můžete jej snadno nosit, 5 cm ji můžete bez problémů vzít s sebou na táborák, pokud jej chcete používat. Snadno ovladatelný štípač dřeva: štípač dřeva se snadno obsluhuje, kde jej chcete nainstalovat, můžete jej upevnit na zem a na pařezy nebo všude tam, tento štípač má otvory na šrouby na spodní straně, díky tomu budete v procesu štěpení dřeva stabilně a spolehlivě. Separátor bezpečného designu: vyrobeno z kvalitních materiálů, zvýšili jsme celkovou hmotnost a tloušťku výrobku, aby byl stabilnější.

Z vysoce kvalitního materiálu ruční štípačka dřeva: štípačka dřeva je z uhlíkové oceli, 37 kg odolá větším nárazům. Neexistují žádné ostré hrany a můžete je bezpečně používat k sekání dřeva. S hmotností 2, bezpečně používat a nepoškodit. Trvanlivý design čepele: díky použití robustního materiálu, materiálu z uhlíkové oceli a zesílenému designu se čepel neohýbá, když je pod velkým tlakem, velmi silná a má dlouhou životnost.
ZnačkaRevneey #ad
VýrobceRevneey #ad
Číslo dílu5654202123565452
Modelka5654202123565452

10. DAUSROOB

#ad

6,3" Heavy Duty litina, štípačka na palivové dříví, štípač na palivové dřevo, kempování, DAUSROOB Ruční štípačka na dřevo, ruční kráječ na doma i venku, přepravní taška, přenosný štípač dřeva

#ad
DAUSROOB #ad - Ideální nástroje pro zimní vytápěnínení potřeba elektřiny a šetrné k životnímu prostředí, maximalizujte účinnost štěpení dřeva, takže můžete rychle a jednoduše získat dostatek zásob dřeva, cenově dostupné řešení štěpení dřeva. Sporný a efektivní jednoduše položte kmen a potom kladivem porazte dřevo, abyste získali palivové dřevo, což může snadno odštípnout starší osoby a ženy.

Přenosné a lehké vezměte si jednoduše sadu našich kompaktních štípaček na dřevo a prozkoumejte všude. Ruční štípačka na dřevo 6, v dřevěných kůlnách, stanů, u táboráků, takže máte snadný přístup k palivovému dříví v kempingových prostorách, 3" s plátěnou kapsou 39'' x 18'' pro přepravu štěpeného palivového dřeva a větví, obytných vozů a větví. Stabilní a dlouhá životnost tento štípač dřeva jsme vyrobili z kvalitní ocelové litiny, že vydrží tvrdé zatížení a údery bez zlomení nebo deformace.

To znamená, abychom zajistili, že se na něj můžete spolehnout delší dobu, aniž byste si museli dělat starosti s častou výměnou nebo opravami. Bezpečný štípač palivového dřevanáš ruční štípač nemá žádné pohyblivé části nebo ostré čepele, a otvory pro šrouby na základně lze upevnit na pařez nebo na jiných místech, které by poranily ruku, což poskytuje dodatečnou stabilitu a výšku pro ještě efektivnější rozštěpení.
ZnačkaDAUSROOB #ad
VýrobceDAUSROOB #ad
Výška12.2
Délka7.06
Hmotnost5.73
Šířka7.68
Číslo díluSplitter-Ec
ModelkaSplitter-Ec