Top 10 Cuxin Rasendünger Frühjahr – Trávníková hnojiva

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Cuxin

#ad

Cuxin Speciální hnojivo pro trávník Minigran 20 kg.

#ad
Cuxin #ad - Hnojivo pro trávníky s dlouhodobým účinkem obsahující Fe-chelát. Nevytváří žádné skvrny na dlaždicích a na oblečení. Jakost minigran: rozptyluje se lépe a méně práší.
ZnačkaCuxin #ad
VýrobceCuxin #ad
Výška4.72
Délka31.89
Hmotnost44.09
Šířka16.54
Číslo dílu12420.2
Modelka12420.2

2. COMOYA

#ad

20 kg až na 400 m², vertikutování již není nutné, NPK hnojivo 10-3-18, Mikrotravní hnojivo Cuxin DCM Plus

#ad
COMOYA #ad - S živými mikroorganismy, které rozkládají travní plsť. Vertikutování již není nutné. S hořčíkem a železem pro sytě zelenou barvu trávníku. Vylepšený dosah. Nepřímý účinek proti plevelům a mechu.
ZnačkaCOMOYA #ad
Hmotnost20
ModelkaNPK 10-3-18

3. Cuxin

#ad

CUXIN Přírodní hnojivo na trávník DCM – dlouhodobé travní hnojivo – s technologií MINIGRAN® – nezávadné pro domácí zvířata – organické NPK hnojivo 20 kg

#ad
Cuxin #ad - Mikroorganismy přírodní hnojivo na trávu obsahuje živé mikroorganismy, které podporují život půdy a při použití robotických sekaček urychlují realizaci zbytků sekání. Nezapomenutelné pro domácí zvířata hnojivo na trávník je při správném použití nezávadné pro člověka a zvířata.

O cuxin dcm cuxin dcm je synonymem pro udržitelné ekologické zahradnictví v souladu s přírodou, nabízí vysoce kvalitní hnojiva a speciální půdy pro amatérské a profesionální uživatele a od roku 2021 je CO2 neutrálním podnikem. Děti i domácí zvířata se mohou ihned po hnojení vrátit na trávník. Kromě toho dochází k účinkům obsažených organických látek. Má jemnou zrnitost, velmi dobře stéká do drnu a je bez prachu a zápachu.

Skládá se z čistě přírodních surovin, 100% organické přírodní travní hnojivo zajišťuje díky svému dlouhodobému účinku hustý, zelený trávník, které podporují tvorbu kořenů. MinigranovÁ technology tato jedinečná technika vytváří mikrogranulát, u kterého jsou v každém zrnu obsaženy všechny potřebné živiny. 100% organické vyvážené, který vytlačuje mech a plevel.
ZnačkaCuxin #ad
VýrobceCUXIN #ad
Hmotnost44.09
Číslo dílu12270

4. Cuxin

#ad

CUXIN Profesionální travní hnojivo DCM Vital Green 25 kg jarní hnojivo organicky dobrý účinek

#ad
Cuxin #ad - Okamžitý a trvalý růst trávníku. Pro vysokou pevnost a dobrou odolnost vůči suchu. Pro použití na sportovních travnatých plochách, golfových hřištích, profesionálních trávnících a veřejné zeleni.
ZnačkaCuxin #ad
VýrobceCuxin #ad
Hmotnost55.12
Číslo dílu1000030
ModelkaVital Green

5. Cuxin

#ad

CUXIN Speciální granulární hnojivo DCM, 25 kg, jarní hnojivo, profesionální hnojivo

#ad
Cuxin #ad - Dlouhodobě působící travní hnojivo s hořčíkem a železem, obzvláště vhodné pro začínající hnojení sportovních a travnatých ploch. Pro trávníky podporující růst, obsahuje okamžitě působící minerální živiny a pomalu působící organické živiny. Se železem a hořčíkem pro krásnou barvu.
ZnačkaCuxin #ad
Hmotnost25
Číslo dílu12025

6. Cuxin

#ad

CUXIN DCM hnojivo na mikrotrávník Plus – dlouhodobé hnojivo na trávník – MINIGRAN® TECHNOLOGY – není nutné vertikutování – organické minerální NPK hnojivo – 20 kg na 400 m²

#ad
Cuxin #ad - O cuxin dcm cuxin dcm je synonymem pro udržitelné ekologické zahradnictví v souladu s přírodou, nabízí vysoce kvalitní hnojiva a speciální půdy pro amatérské a profesionální uživatele a od roku 2021 je CO2 neutrálním podnikem.

Díky tomu je vertikutování zbytečné. Nepřímé proti mechu a plevelům toto organické minerální npk hnojivo má nepřímý účinek proti mechu a plevelům. Dné ucpávání hnojivo obsahuje živé mikroorganismy, které rozkládají travní plsť. MinigranovÁ technology tato jedinečná technika vytváří mikrogranulát, u kterého jsou v každém zrnu obsaženy všechny potřebné živiny.

Efektivní mikroorganismy ty zajišťují optimální život v půdě a lepší vstřebávání živin. Mech se postupně zbarví do žluté barvy a po 2 až 3 týdnech lze zcela jednoduše odstranit vyčesáváním. Tím se vytvoří větší kořenový povrch a dosáhne se optimálního růstu rostlin. Má jemnou zrnitost, velmi dobře stéká do drnu a je bez prachu a zápachu.
ZnačkaCuxin #ad
VýrobceCuxin #ad
Hmotnost44.09
Číslo dílu31010000

7. Cuxin

#ad

Cuxin sekačka na hnojivo Speciální Minigran 10 kg

#ad
Cuxin #ad - Diese versorgen den Rasen mit sofort pflanzenverfügbarem Stickstoff. Der perfekte rasen ein dichter, grüner und gesunder rasen: das ist es, wenn sie den rasendünger Spezial von CUXIN DCM verwenden. Mindestens 100 tage lang wird ihr Rasen mit allen Nährstoffen versorgt, was Sie erwarten können, die er braucht! Ber cuxin dcm cuxin dcm steht für nachhaltiges ökologisches gärtnern im Einklang mit der Natur, bietet hochwertige Düngemittel und Spezialerden für Hobby- und Profianwender an und ist seit 2021 ein CO2-neutrales Unternehmen.

Dies hinterlässt keine Flecken auf Pflastersteinen, Gehwegen und Kleidung. Weniger moos und unkraut weil der rasen sehr dicht und gesund ist, haben Moos und Unkraut keine Chance, sich auszubreiten! Mit eisenchelat der dünger enthält eisen-chelat.

Es sind mineralische Stickstoffkomponenten enthalten. Minigran technology diese einzigartige technik bringt ein mikrogranulat hervor, bei dem alle benötigten Nährstoffe in jedem Korn enthalten sind. Es weist eine feine körnung auf, rieselt sehr gut in die Grasnarbe ein und ist staub- und geruchsarm.
ZnačkaCuxin #ad
VýrobceCuxin #ad
Hmotnost22.05
Číslo dílu12410
Modelka12410

8. Cuxin

#ad

CUXIN DCM MULTI-MIKRO travní hnojivo 10 kg jarní hnojivo organické hnojivo

#ad
Cuxin #ad - Ušetřete poštovné navíc a objednejte si více výrobků z našeho širokého sortimentu: Vše kolem zahrady – > Seedshop24.
ZnačkaCuxin #ad
VýrobceCuxin #ad
Hmotnost22.05
Číslo dílu12360

9. TURBOGRUEN

#ad

Turbo zelená, Trávníkové hnojivo jaro 20 kg, travní hnojivo, zdravý trávník vytlačuje mech, ideální na jaro a léto, granulát s nízkým obsahem prachu, vhodné pro sypací vozíky

#ad
TURBOGRUEN #ad - Díky zelenému trávníku turbo se rychle stane sytě zelenou. Hnojivo na trávník je minerální. Pokud se po trávníku hnojí hnojení, nehrozí žádné nebezpečí pro psa a dítě. Hnojivo na trávník s dlouhodobým účinkem. Posypte trávník pomocí sypacího vozíku. Ideální pro každý druh zahrady a trávníku. Dlouhodobé hnojivo je ideální pro jaro a léto. Obsah: npk 13/6/10 Jemné jarní hnojivo pro každý trávník.
ZnačkaTURBOGRUEN #ad
VýrobceTurbogrün #ad
Číslo dílu1

10. Cuxin

#ad

Travní hnojivo Cuxin Multi Mikro Minigran 20 kg

#ad
Cuxin #ad - Vyvážená výživa trávníku. Zajistí lehké odkyselení půdy nenahrazuje ale vápno. Urychluje přeměnu zbytků sekání díky mikroorganismům.
ZnačkaCuxin #ad
VýrobceC #ad
Hmotnost44.09
Číslo dílu12360