Top 10 diesel Standheizung 8kW – Systémy zapalování a žhavení do auta

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VEVOR

#ad

8 kW dieselový ohřívač, nákladní automobily, 0,18 – 0,48 l, nezávislé topení, karavany,, VEVOR 12 V nezávislé topení diesel, vzduchové naftové topení, Air Diesel topení pro automobily, RV čluny

#ad
VEVOR #ad - Dieselový ohřívač se rychle zahřeje a během 10 minut zvýší teplotu vozidla; může také předehřát motor a okna obratem ruky zbavit mrazu. Provozní teplota topení: -104 ~ +122 °f / -40 ~ +50 °c. Provozní teplota olejového čerpadla: -104 ~ +104 °F / -40 ~ +40 °C.

Nedovolte, aby vám chladné zimy nechaly mrznout a zabránili vám cestování nebo kempování ve všech čtyřech ročních obdobích. S dosahem 30 m a systémem řízení času můžete motor a kabinu předem předehřívat, takže si v zimě můžete při otevírání dveří vozidla užívat teplo doma. Vdechovaný chladný vzduch se ohřívá hliníkovou spalovací komorou a zahřívá se. 0, 48 l. Motorová vozidla s dieselovým vozidlem a využití vnitřního prostoru: jako hřejivý společník pro každé dieselové vozidlo se podlahové topení často používá k vytápění interiéru automobilů, nákladních vozů, obytných vozů, obytných vozů, lodí atd.

Udělejte svá zimní dobrodružství bez námahy. Dieselový ohřívač má palivové čerpadlo, 048–0, čímž se efektivně snižuje hluk a vy si můžete užívat klidné a teplé místnosti. Obratem ruky se budete cítit teplejší: pocítíte teplo každým dechem. Vibrace palivového čerpadla jsou nízké, 127 g. Můžete spustit podlahové topení nebo nastavit teplotu 64 – 104 °F / 18 – 40 °C dálkovým ovládáním nebo LCD panelem.
ZnačkaVEVOR #ad
VýrobceVEVOR #ad
Výška7.5
Délka18.9
Hmotnost19.8
Šířka18.9
Číslo dílumvcg53ds
ModelkaZCJRQYTJ8KWDFKLYJV0
Záruka1 rok

2. Redriver

#ad

Obytné, LCD spínač a dálkové ovládání pro auto, 8 kW, zip, Air Diesel topení s tlumičem, osobní automobily, ohřívač vzduchu, čluny, nákladní automobily, Redriver Nezávislé topení diesel, 12 V/24 V

#ad
Redriver #ad - Pokud dojde k výměně vozidla, proud, teplotu lze libovolně nastavit. Hodí se také pro použití v interiérech s malým prostorem, technická vozidla, cestovní vozy, jako jsou auta, např. Iroké použití ohřívač vzduchu diesel lze použít k vytápění různých dieselových vozidel, nákladní automobily, jachty atd.

Rozšířený lcd a dálkové ovládání 2024 nový model horizontálního nezávislého topení diesel, teplotu a rychlost větru, nastavit množství oleje, dálkové ovládání lze předehřívat, lze odstranit okenní námrazy. Snadná instalace 12 v dieselové topení kompaktní struktura, lze jej rozložit na nové auto. Automatická a volativní technologieredriver nezávislé topení s využitím pokročilé automatické řídicí technologie se spolehlivými abnormálními provozními podmínkami. Na obrazovce lcd ovladače se nachází ochranná fólie! Palivová čerpadla jsou během výroby testována a v ní bude málo paliva.

Chladicí kapalinu motoru lze předehřívat, aby se zabránilo opotřebení motoru při nízkých teplotách. Těkavá technologie, rychlé zapálení, díky keramické zapalovací zátce se palivové topení odpařuje do plynu, plné spalování. Palivo, snadná instalace. Pro domácnost, továrnu, sklad, autobusy, nákladní automobily, obytné vozy, čluny, kancelář atd. Kompletní příslušenství dieselový ohřívač vzduchu 12 v z hliníkové slitiny s lcd ovládáním fahrenheita, tlumič výfuku, 10l nádrž, dálkové ovládání, balíček s kompletní montážní sadou – včetně všech.
ZnačkaRedriver #ad
VýrobceRedriver #ad
Číslo díluQ014090A
Záruka2 roky

3. Redriver

#ad

Redriver Samostatné topení diesel, obytné, zip, osobní automobily, ohřívač vzduchu, Air Diesel topení s tlumičem, čluny, nákladní automobily, 8 kW, 12 V/24 V, LCD spínač a dálkové ovládání pro auto

#ad
Redriver #ad - Rozšířený lcd a dálkové ovládání dálkové ovládání lze předehřívat, nastavit množství oleje, teplotu a rychlost větru, lze odstranit okenní námrazy. Automatická a volativní technologieredriver nezávislé topení s využitím pokročilé automatické řídicí technologie se spolehlivými abnormálními provozními podmínkami.

Hodí se také pro použití v interiérech s malým prostorem, kancelář atd. Pro domácnost, obytné vozy, nákladní automobily, sklad, jako jsou auta, čluny, jachty atd. Pokud dojde k výměně vozidla, teplotu lze libovolně nastavit. Na obrazovce lcd ovladače se nachází ochranná fólie! Palivová čerpadla jsou během výroby testována a v ní bude málo paliva. Palivo, proud, snadná instalace. Snadná instalace 12 v dieselové topení kompaktní struktura, lze jej rozložit na nové auto. Chladicí kapalinu motoru lze předehřívat, aby se zabránilo opotřebení motoru při nízkých teplotách.

Iroké použití ohřívač vzduchu diesel lze použít k vytápění různých dieselových vozidel, továrnu, technická vozidla, cestovní vozy, autobusy, nákladní automobily, např. Těkavá technologie, díky keramické zapalovací zátce se palivové topení odpařuje do plynu, rychlé zapálení, plné spalování. Kompletní příslušenství dieselový ohřívač vzduchu 12 v z hliníkové slitiny s lcd ovládáním fahrenheita, tlumič výfuku, 10l nádrž, dálkové ovládání, balíček s kompletní montážní sadou – včetně všech.
ZnačkaRedriver #ad
VýrobceRedriver #ad
Číslo díluQ014081A

4. VEVOR

#ad

Nezávislé topení, 0,16 – 0,62 l/hod. dieselové topení s LCD displejem a dálkovým, ohřívač vzduchu, 12 V 8 kW, nezávislé topení, vzduchové topení Air Diesel Diesel, VEVOR Vzduchové dieselové topení

#ad
VEVOR #ad - Nízká spotřeba energie a vysoký výkon: ušetřete náklady na pohonné hmoty s přesným, které spotřebuje pouze 1 galon za noc a snižuje spotřebu paliva v rozmezí 0, 62 l/hod. Nabízí konstantní regulaci teploty, jako jsou auta, funkci časovače, přenos hlasu, který umožňuje bezstarostný provoz v různých prostředích, obytné vozy, předehřívání a ochranu proti přehřátí při ≥ 518 °F 270 °C pro bezpečný a pohodlný zážitek po celou noc.

Náš dieselový ohřívač vzduchu má pískovaný hliníkový výměník tepla pro rychlou generaci a přenos tepla, takže vaše vozidlo, člun nebo chata budou mít během 10 minut příjemnou teplotu. Jednoduše si stáhněte aplikaci a převezměte kontrolu nad předehříváním topení ze vzdálenosti až 30 metrů. Snižuje. S 10litrovou palivovou nádržkou s velkým objemem může dieselový ohřívač vzduchu dodávat až 16 hodin nepřetržitého tepla, 16 – 0, tichým palivovým čerpadlem našeho dieselového topení, čímž se maximalizuje účinnost paliva a minimalizuje plýtvání energií.

Přizpůsobí svůj provoz výšce, takže jej nemusíte ručně ovládat. Kromě toho je vybavena dálkovým ovládáním o délce 32 stop 10 m a LCD displejem. Vychutnejte si konstantní topný výkon i ve vysoké nadmořské výšce. Bezpečný a spolehlivý: náš dieselový ohřívač vzduchu je vybaven vysoce bezpečnostním systémem, čluny a vnitřní prostory.
ZnačkaVEVOR #ad
VýrobceVEVOR #ad
Výška6.89
Délka14.76
Hmotnost13.56
Šířka5.51
Číslo díluUpgraded Diesel Heater 8KW
ModelkaXMZ-D2
Záruka1 rok

5. Redriver

#ad

Obytné vozy, čluny, Redriver Nezávislé topení, osobní automobily, nafta na nezávislé topení, s tlumičem, 12 V, LCD spínač a dálkové ovládání pro auto, nákladní automobily, ohřívač vzduchu 8 kW, zip

#ad
Redriver #ad - Hodí se také pro použití v interiérech s malým prostorem, cestovní vozy, nákladní automobily, čluny, kancelář atd. Automatická a volativní technologieredriver nezávislé topení s využitím pokročilé automatické řídicí technologie se spolehlivými abnormálními provozními podmínkami.

Rozšířený lcd a dálkové ovládání dálkové ovládání lze předehřívat, teplotu a rychlost větru, nastavit množství oleje, lze odstranit okenní námrazy. Iroké použití ohřívač vzduchu diesel lze použít k vytápění různých dieselových vozidel, jako jsou auta, obytné vozy, nákladní automobily, sklad, autobusy, technická vozidla, např. Snadná instalace 12 v dieselové topení kompaktní struktura, snadná instalace. Pokud dojde k výměně vozidla, proud, lze jej rozložit na nové auto. Těkavá technologie, díky keramické zapalovací zátce se palivové topení odpařuje do plynu, rychlé zapálení, plné spalování.

Na obrazovce lcd ovladače se nachází ochranná fólie! Palivová čerpadla jsou během výroby testována a v ní bude málo paliva. Pro domácnost, továrnu, jachty atd. Kompletní příslušenství dieselový ohřívač vzduchu 12 v z hliníkové slitiny s lcd ovládáním fahrenheita, dálkové ovládání, tlumič výfuku, 10l nádrž, balíček s kompletní montážní sadou – včetně všech. Chladicí kapalinu motoru lze předehřívat, aby se zabránilo opotřebení motoru při nízkých teplotách.
ZnačkaRedriver #ad
VýrobceRedriver #ad
Číslo díluQ014078A

6. Anbull

#ad

Nákladní automobily, přívěsy obytného vozu, 12 V dieselový ohřev vzduchu palivo auto topení ohřívač vzduchu dieselové topení s dálkovým ovládáním LCD monitor pro RV, Anbull Samostatné topení Diesel 8 kW, čluny

#ad
Anbull #ad - Pro pohodlnou přepravu jsme vybaveni dvěma dlouhými trubkami pro odvod vzduchu, které můžete odříznout od středu a získat čtyři vzduchové trubky. Teplotu však můžete normálně nastavit. Upozornění: pokud je nový stroj poprvé používán, lze jej snadno spustit, že první tankování vede k tomu, ale nevyjde žádné teplo.

Zdá se těžce pracovat. Vysoká účinnost – úplná rychlost hoření: 100% – spotřeba paliva: 0, 4 litru oleje za hodinu – provozní teplota: -40 ℃ ~ 80 °C. Vše v jedné sadě: šetří místo a snadno se pohybuje. Ekologický produkt, nízké emise, 2 až 0, nízká spotřeba paliva; výfukové emise topení pro splnění emisí pro euro iv motory. Je to proto, že má olejové potrubí vzduch. Dálkové ovládání: s vybaveným dálkovým ovládáním můžete tento dieselový ohřívač vzduchu ovládat ze vzdálenosti 80 m.

Velmi rozšířené: 12v naftové topení lze použít k vytápění obytného vozu, nákladních vozidel, kabiny nákladních vozidel, autobaterií a všech druhů jiných vozidel. Lze jej použít jako odmrazování skla okna, studií a kabin. Upozornění: tlačítko nastavení vlevo nahoře na ovladači bylo deaktivováno. Díky tomu je ovládání jednodušší a pohodlnější.
ZnačkaAnbull #ad
VýrobceAnbull #ad
Výška16.34
Délka5.91
Hmotnost20.11
Šířka15.35
Číslo díluSPA0091-1
ModelkaSP0091

7. SDKEHUI

#ad

červený, LCD monitor pro RV, SDKEHUI 8 kW dieselové nezávislé topení, 12 V dieselové topení, čluny, ohřívač vzduchu, palivové topení do auta, dieselové topení s dálkovým ovládáním

#ad
SDKEHUI #ad - Je také vhodný pro dům, nákladní automobily, továrnu, autobusy, kancelář a jiné vnitřní prostory. Toto nezávislé naftové topení má integrální konstrukci a vyznačuje se rovnoměrným odvodem tepla a vysokou teplotní odolností. Hlučnost se účinně snižuje díky regulaci otáček ventilátoru, tichému ventilátoru a olejovému čerpadlu.

Energeticky úsporné palivové čerpadlo – naše dieselové topení je extrémně energeticky úsporné s nízkou spotřebou paliva 0, 48 D / V. Kromě toho ecu přesně řídí vstřikovací frekvenci palivového čerpadla a množství nasávaného vzduchu, 18 – 0, aby se prodloužila jeho životnost. Lcd obrazovka a dálkové ovládání – nezávislé topení má digitální lcd monitor a nabízí manuální/automatický režim pro nastavení teploty. Stabilní hliníková konstrukce – spalovací komora, podstavec a stupnice odvádějící teplo jsou vyrobeny z pískovaných hliníkových dílů.

Rychlé zahřátí a nízká hlučnost – dieselové topení 12 v 8 kw dosahuje rychlého zahřátí i při -40 °c, čímž se okna vašeho vozidla rychle zbaví mrazu. Jednoduchá a flexibilní instalace – naše nezávislé topení se dodává s kompletním montážním balíčkem, který obsahuje všechny důležité díly, trubky a nástroje. Iroké použití – toto dieselové topení se běžně používá pro vytápění kabiny různých dieselových vozidel, jako jsou auta, sklad, dodávky, obytné vozy, čluny atd. Pomocí funkce časování můžete také nastavit dobu spínání topení a předehřívat své auto dálkovým ovládáním.
ZnačkaSDKEHUI #ad
VýrobceSDKEHUI #ad
Číslo díluZMM99LSJRQHH212V-DE-YH
Záruka1 rok

8. Anbull

#ad

12 V, vzduchová topení, dieselová, ohřívač vzduchu, celokovová spalovací komora, Anbull 8 kW dieselové nezávislé topení, naftové topení s dálkovým ovládáním, palivo do auta, čluny, LCD monitor pro RV

#ad
Anbull #ad - Proč si nás vybrat: prosím pečlivě porovnejte, aby byla zajištěna bezpečnost a rychlý přenos tepla. A jiné levné modely nejsou vyrobeny z celého kovu. Zdá se, lze jej snadno nastartovat, že první doplňování paliva vede k tomu, že olejové potrubí má vzduch.

S nově přidaným pevným držákem je otáčení oběžného kola ventilátoru stabilnější a snižuje hluk. To lze pouze několikrát zapnout a vypnout a vzduch se automaticky vypustí a pak obnoví. Dálkové ovládání: s vybaveným dálkovým ovládáním můžete tento dieselový ohřívač vzduchu ovládat ze vzdálenosti 80 m. Upozornění: abychom ušetřili prostor při balení, aby se rychle zahřál. Upozornění: pokud se nový stroj poprvé použije, že je těžká práce. Ekologický produkt, nízká spotřeba paliva; výfukové emise topení pro splnění emisních požadavků pro motory euro iv.

Robustní a snadno se pohybuje. Automatická konstantní teplota, zasunuli jsme sací trubku do silnější výfukové trubky. Díky tomu je ovládání jednodušší a pohodlnější. Robustní hliníkové pouzdro 12 v 8 kw hliníková slitina nehořlavé zařízení vše v jednom, naftové topení, jediný otvor se soustřeďuje ve větru, inteligentní senzor přehřátí pro zabránění suchému popálení. Je to proto, ale nevychází žádné teplo.
ZnačkaAnbull #ad
VýrobceAnbull #ad
Hmotnost10.2
Číslo dílusjj-189
Modelka8kw
Záruka1 rok

9. VEVOR

#ad

Nákladní automobily, bílý a černý, autobus, čluny, naftové topení, LCD spínač, VEVOR 8kW nezávislé topení, 12 V dieselový ohřívač vzduchu, obytný vůz, topení vzduchem, zip, s tlumičem výfuku pro auto

#ad
VEVOR #ad - Motorová vozidla s dieselovým vozidlem a využití vnitřního prostoru: jako hřejivý společník pro každé dieselové vozidlo se podlahové topení často používá k vytápění interiéru automobilů, nákladních vozů, obytných vozů, obytných vozů, lodí atd. Vibrace olejového čerpadla jsou nízké, 51 L/hod.

Efektivní ohřívač vzduchu spotřebuje asi jeden galon na jednu noc, 11-0, aby zůstal v chladném počasí pohodlný. S dosahem 30 m a systémem řízení času můžete motor a kabinu předehřívat předem, abyste si v zimě mohli při otevírání dveří vozidla užívat teplo svého domova. Provozní teplota topení: -40 °c ~ +50 °c / -104 °f ~ +122 °f; pracovní teplota olejového čerpadla: -40 °c ~ + 40 °C / -104 °F ~ +104 °F. Nízká spotřeba energie: spotřeba paliva: 0, 135 gal/hod. Udělejte svá zimní dobrodružství bez námahy.

Dieselový ohřívač se rychle zahřeje a během 10 minut zvýší teplotu vozidla; může také předehřát motor a okna obratem ruky zbavit mrazu. 0, čímž se efektivně snižuje hluk a vy si můžete užívat klidné a teplé místnosti. Díky kompaktnímu a přenosnému designu je vynikající volbou také doma nebo při nakupování. Můžete spustit podlahové topení nebo nastavit teplotu 46–95 °F / 8–35 °C dálkovým ovládáním nebo LCD panelem. Připravte se na to, abyste zůstali v teple s naším dieselovým ohřívačem.
ZnačkaVEVOR #ad
VýrobceVEVOR #ad
Výška10.6
Délka18.1
Hmotnost16
Šířka17.7
Číslo dílu8klklb
ModelkaZCJRQ12V8KWYJKGBEV0

10. maXpeedingrods

#ad

Obytné vozy, tahače, dieselové topení s dálkovým ovládáním a LCD spínačem a termostatem, topení vzduchu pro nákladní automobily, maXpeedingrods 12/24 V 8 kW nezávislé topení diesel

#ad
maXpeedingrods #ad - A nezávislé topení 8 kw přepne na nižší stupeň, takže v zimních nocích budete mít příjemnější a konstantní teplotu, když dosáhne přednastavené teploty, aniž byste utráceli příliš mnoho peněz. Nízká spotřeba paliva a teplo přes noc energeticky úsporné palivové čerpadlo nezávislého benzínového topení zajišťuje stabilní a kompletní spalování paliva.

Jednoduchá instalace pro méně námahy. Snadná instalace, nahřátí jedním ovládáním;. Samostatné topení diesel je skvělým společníkem pro práci a cestování v zimě. Samostatné topení auta se hodí k vytápění kabiny řidiče osobních automobilů, karavanů, nákladních vozů a mnoha dalších malých, obytných vozů, středních a velkých vozidel. Snadná instalace univerzální topení nevyžaduje dodatečnou montáž. Tak můžete své auto zcela jednoduše předem zahřát, pokud chcete. Schválení a záruka maxpeedingrods je spolehlivá značka, všechny výrobky nabízejí kompletní a podrobné pokyny a pokyny k instalaci a podporuje bezplatnou doživotní technickou podporu a zákaznický servis.

Veškeré další potřebné příslušenství pro nezávislé topení auta je součástí balení. Zahřeje se za 3 minuty nezávislé topení dieselových 12/24 v 8 kw lze rychle zapnout a rychle se zahřívat. 2 způsoby ovládání naftové topení je vybaveno lcd displejem a dálkovým ovládáním, podporuje různé druhy nastavení ovládání, rozmrazit a vyrazit, dosah dálkového ovládání až 50 metrů.
ZnačkamaXpeedingrods #ad
VýrobcemaXpeedingrods #ad
Výška14.76
Délka15.75
Hmotnost16.31
Šířka5.91
Číslo díluOI21
ModelkaMXR-2Y