Top 10 Drone Mit kamera 4K DJI mini 3 pro – Arborist Merchandising Root

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. DJI

#ad

48MP fotografie, uhýbání překážkám ve 3 směrech, Dron DJI Mini 3 Pro – lehký a skládací kamerový dron s natáčením videa 4K/60 fps, doba letu 34 minut

#ad
DJI #ad - Díky skládací a kompaktní konstrukci si jej můžete snadno vzít s sebou a užít si s ním všechna svá dobrodružství. Díky tomu máte více času na průzkumy a natáčení. Kamerový systém podporuje dual-native ISO a clonu f/1. 7 pro vysoce kvalitní záběry ve dne i v noci.

Létání bez starostí – s hmotností < 249 g nevyžaduje dron mini 3 pro ve většině zemí žádnou registraci. Obsahuje nové dálkové ovládání dji rc s integrovanou aplikací dji fly a 5, 5" HD displejem pro ostré obrázky i při přímém slunečním záření. Nahrávejte a sdílejte na cestách – dron dji mini 3 pro nabízí rozsáhlou škálu chytrých funkcí včetně FocusTrack, skutečného vertikálního snímání, Time Lapse, MasterShots, QuickTransfer a dalších. Profesionální záběry – nahrávejte si svůj svět na 4k/60 fps videa a pořizujte fotografie v rozlišení 48 MP s dech beroucími detaily.

Gimbal se otáčí o 90°, takže výsledkem je nekompromisní kvalita obrazu. Bezkonkurenční bezpečnost – dron dji mini 3 pro je vybaven funkcí vyhýbání se překážkám ve 3 směrech a systémem APAS 4. 0, který do řady mini zavádí zcela nové bezpečnostní standardy. Dokonalé portrétní záběry – dron dji mini 3 pro nabízí skutečné vertikální záběry pro portréty, ideální pro sociální sítě. Dlouhá doba letu – užijte si prodlouženou dobu letu až 34 minut.
ZnačkaDJI #ad
VýrobceDJI #ad
Výška2.44
Délka6.73
Hmotnost0.55
Šířka9.65
Číslo díluCP.MA.00000492.01
ModelkaCP.MA.00000492.01
Záruka2 year manufacturer

2. DJI

#ad

Skládací mini dron s kamerou 4K, DJI Mini 4 Pro Fly More Combo s dálkovým ovládáním DJI RC 2 dálkové ovládání obrazovky, třída C0, 2 další baterie, méně než 249 g, doba letu 34 minut

#ad
DJI #ad - Obsahuje dálkové ovládání 2, taška přes rameno a další! současně rychle nabijte několik baterií a létejte déle, tři akumulátory po dobu 34 min. Pod 249 g, v souladu s předpisy c0, není nutný řidičský průkaz dronu1 – lehký, ve většině zemí není vyžadován řidičský průkaz dronu! Užívejte si radost z létání bez namáhavého postupu aplikace a čekání.

Upozornění: pro vaši bezpečnost byste se měli vždy předem informovat o místních zákonech a předpisech a přísně je dodržovat. Sdílejte videa ihned bez stříhání. Zažijte bezodkladný přenos obrazu a ponořte se do leteckých snímků v reálném čase jako nikdy předtím. Již žádné problémy s baterií. Nenechte se ničím zadržet, zatímco prozkoumáváte široké krajiny. I jako začátečník můžete bez námahy nahrávat jasná videa. Inteligentní sledování s lehkostí přizpůsobte – s novým activetrack 360° můžete ovládat historii sledování svého dronu.

Docílíte komplexních a bezproblémových ovládacích efektů. Ponořte se do leteckých snímků v reálném čase s 20 km fhd přenosem2 – nutnost pro dlouhé lety a vysoce kvalitní obrázky. Vychutnejte si kvalitní filmový materiál přímo z kamery! všesměrové vyhýbání se překážkám pro lepší bezpečnost – s přesnými detekčními funkcemi ve všech směrech můžete létat s důvěrou, protože víte, že dron lépe rozpozná překážky! Nepřerušované lety s delší výdrží baterie – užijte si delší výdrž baterie pro nepřerušované lety3. As letu, nabíjecí stanice, abyste zachytili více pohledů a nových úhlů.
ZnačkaDJI #ad
VýrobceDJI #ad
Výška2.52
Délka5.8
Hmotnost1.81
Šířka3.7
Číslo díluCP.MA.00000735.02
ModelkaCP.MA.00000735.02
ZárukaDJI

3. Potensic

#ad

Doba letu 62 min, max. 16 m/s, RC kvadrokoptéra pro začátečníky a dospělé, bezkartáčový motor, Potensic GPS dron ATOM SE s kamerou 4K EIS, přenos 4 KM FPV, méně než 249 g, Follow-Me/návrat

#ad
Potensic #ad - Systém kontroly letu surgefly nabízí režim pro začátečníky a 3 letové režimy – video, automatický návrat, jako je follow-me, normální a sport. Ve sportovním režimu může rychlost dosáhnout /. Jsou volitelné podle libosti.

Z důvodu nepravidelné aktualizace dronů a z důvodů ochrany životního prostředí nebude v budoucnu žádný návod v papírové podobě. Zachycení krásné krajiny a přitom zůstat stabilní je náročné. Stáhněte si nejnovější příručku a další dokumenty na stránce produktu nebo v aplikaci ve formátu PDF. A pojištění dronu je povinné. Veškerý firmware podporuje FOTA aktualizace softwaru přes cloud. Další režimy, trasový bod letu atd.

Dejte vám více svobody zaznamenávat kreativní okamžiky kolem vás. Přenos videa 720p maximálně 4 km. Technologie pixSync 2. 0 zajišťuje za většiny podmínek nahrávání stabilní, konzistentní video a umožňuje nízkou latenci pro digitální HD video. Vítr je nepostradatelnou součástí přírodního prostředí. Dodává se se dvěma inteligentními letovými bateriemi o kapacitě 2500 mah.
ZnačkaPotensic #ad
VýrobcePotensic #ad
Výška1.97
Délka5.91
Hmotnost0.55
Šířka3.94
Číslo díluSE
ModelkaATOM SE Standard Kit

4. HOLY STONE

#ad

20 min. dlouhá doba letu, Follow-Me, RC skládací drony kompletní sada pro začátečníky 249 g, návrat, Holy Stone HS360S dron s kamerou 4K GPS pro dospělé, 3 km velký dosah 5G FPV přenos obrazu

#ad
HOLY STONE #ad - Nahrávejte a sdílejte na cestách – existuje celá řada inteligentních režimů nahrávání. Přenos obrazu na dlouhé vzdálenosti – umožňuje přenos obrazu na vzdálenost 3 km žádné ruční připojení k WiFi přes USB. As letu vám poskytne více času na objevování a fotografování.

Profesionální 4k kamera – 4k kamera se otáčí o 90°, takže můžete během letu rychle měnit náhled a užívat si vždy super jasné obrázky a živé kanály. Pokud je baterie vybitá, dron automaticky odletí zpět! Žádný strach ze ztráty. Naše výrobky mají delší životnost a naše služby jsou pozornější. Chytrá aplikace – kromě toho existují různé režimy letu v aplikaci: Follow-Me, Surround Flight a Track Flight.

20 min. Bezstarostný zákaznický servis – můžete nakupovat s důvěrou, protože nabízíme profesionální zákaznický servis. Díky stabilnímu a jasnému přenosu obrazu můžete dále vidět. Jedním stisknutím tlačítka za vás dron zvládne všechno. Létání s důvěrou – hs360s letí stabilně a díky inteligentnímu gps zná cestu domů. Lověk nemusí být mistr, abyste mohli nahrávat ohromující videa.
ZnačkaHOLY STONE #ad
VýrobceHoly Stone #ad
Výška2.2
Délka11.69
Hmotnost0.55
Šířka8.46

5. Potensic

#ad

6 km FPV přenos, Potensic ATOM GPS dron s 4K kamerou a 3osý gimbal, dospělé,, do 249 g, 12MP fotografický dron pro začátečníky, 3 akumulátory 96 min. doba letu, vizuální sledování/QuickShots/RTH

#ad
Potensic #ad - Díky hmotnosti od potřebujete pro provoz dronu také na základě kamery. A. Systémová verze smartphonu odpovídá ≥ ≥. Smyslem života je vidět široký svět. 5 režimů na výběr – na výběr – k dispozici také na dálku, vyberte si jednoduše svůj motiv a ATOM provede v závislosti na zvoleném režimu řadu profesionálních leteckých manévrů a pořizuje krátké filmy.

Vzdálenost již není problém. Dný strach z výzev přirozeného větru. Umožňuje skutečně inteligentní automatické sledování. Díky silnému a exkluzivnímu atomy lze použít také u / stabilně létají a poskytují jasný obraz. Oblíbená vlastnost pro všechny outdoorové sportovce, inteligentně sledujte a zachyťte cenné okamžiky svých dobrodružství! K dispozici je nová funkce digitálního zoom dronu atom.

Přiblížte se dovnitř, abyste zachytili zvířata ze vzduchu a zachytili více detailů, a Zoom jsou volitelné, aniž byste je rušili. V každém stanoveném časovém intervalu můžete pořídit průběžnou sérii fotografií a pak pomocí počítačového softwaru vytvořit časosběrný film ze statických snímků intervalových snímků. Paralelní nabíjecí stanice může mít tři akumulátory. Fotoaparát může během letu zlepšit přesnost a jasnost snímku a lze ji nastavit z + °. Díky zabudovanému portu oom dron dron.
ZnačkaPotensic #ad
VýrobcePotensic #ad
Výška2.28
Délka9.53
Hmotnost0.55
Šířka11.81
Číslo díluATOM

6. morlyrctooy

#ad

GPS dron s kamerou pro dospělé 4K HD kamera dron s bezkartáčovým motorem Auto Návrat domů 5G WiFi přenos skládací FPV RC Quadcopter UAV výška držení Follow Me 36 min

#ad
morlyrctooy #ad - Výkonný motor + žádná údržba: idea33 dron s kamerou je vybaven čtyřmi bezkartáčovými motory, takže si můžete užívat klidnější a výkonnější let. Nechte své ruce volné a pořiďte si nádherné letecké snímky. Vylepšete si radost z letu: díky systému gps vás dron v režimu sledování inteligentně sleduje, zatímco let trasy po výběru pevného bodu na mapě inteligentně odletí trasy mezi body.

S gps polohováním a funkcí automatického návratu, let podporovaný GPS je bezpečnější a spolehlivější, aby mohl létat dále a stabilněji. Silný výkon může stabilně létat i za větrných podmínek, což poskytuje bezproblémovou a bezstarostnou záruku pro váš let. Promyšlený design: tento dron se dodává s krásnou taškou, eliminuje problémy s registrací a je zde osm náhradních vrtulí, váží méně než 250 gramů, která usnadňuje přepravu a ochranu dronu při výletech venku. Pokud nejste se svým dronem spokojeni, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, najdeme pro Vás uspokojivé řešení.

V režimu point-of-interest se dron otáčí o 360 stupňů kolem bodu a pouhým jedním klepnutím letí a fotografuje za vás 4K dron s kamerou. Vybaveno technologií lightstream a GPS, můžete zažít stabilní let uvnitř nebo venku. Bezproblémový servis: tým morlyrc nabízí profesionální zákaznický servis. 5g smooth fpv transmission zajišťuje delší a plynulejší přenos obrazu. Výšková pojistka, start / přistání jedním dotykem a přizpůsobení rychlosti usnadňují začátečníkům i nováčkům.
Značkamorlyrctooy #ad
Výrobcemorlyrctooy #ad
Výška1.5
Délka7.9
Hmotnost0.46
Šířka7.9

7. DJI

#ad

šedá, DJI Mini 3 Fly More Combo – lehký a skládací mini kamerový dron s videem 4K HDR, doba letu 38 min, dálkové ovládání, pro všechny, skutečné vertikální snímky a inteligentní funkce

#ad
DJI #ad - Existují dvě verze pro mini 3: s nebo bez štítku c0 Létání je hračka: nenechte se trochu větru odradit. Prodloužená výdrž baterie: s výdrží baterie až 38 minut si můžete Mini 3 vzít s sebou na dlouhé lety, aniž byste si museli dělat starosti s baterií. Upozornění: pro vaši bezpečnost byste se měli vždy předem informovat o místních zákonech a předpisech a přísně je dodržovat.

Ohromující obrázky: pořizujte snímky ve 4k a hdr, pro křišťálově čistá videa, a zachyťte všechny detaily ve světle a stínu, ať už ve dne nebo v noci. Obě verze mohou létat podle kategorií A1 a A3. Perfektní na dobrodružství, turistiku, výlety na cesty a dny na pláži. Obsahuje dálkové ovládání dji rc-n1, obousměrnou nabíjecí stanici a tašku přes rameno, dvě další inteligentní letové baterie, se kterou můžete s lehkým zavazadlem létat déle.

Piloti nemusí provádět žádné zkoušky. Lehký a kompaktní: mini 3 váží méně než 249 g. Užijte si ten okamžik: pořiďte dech beroucí snímky pomocí QuickShots a vyberte dynamické pohyby letu nebo pořiďte perfektní krajinu pomocí panoramatu. Skutečné vertikální snímky: díky tomu můžete snadno zaznamenávat vysoké orientační body, jako jsou mrakodrapy a vodopády a sdílet své snímky přímo v perfektním směru na Instagramu nebo TikToku. Mini 3 létá stabilně i při síle větru 5 38 km/h, takže můžete vždy pořizovat perfektní snímky.
ZnačkaDJI #ad
VýrobceDJI #ad
Výška2.83
Délka9.88
Hmotnost1.75
Šířka14.25
Číslo díluCP.MA.00000610.01
ModelkaCP.MA.00000610.01
Záruka2 roky výrobce

8. HOLY STONE

#ad

26 min. doba letu RC Quadcopter pro začátečníky a dospělé, auto návrat, Follow-Me, 3 km velký dosah 5G přenos, bezkartáčový motor, Holy Stone HS720R GPS dron s 3 Axis gimbal 4K EIS kamerou

#ad
HOLY STONE #ad - Pořizujte dech beroucí letecké snímky! 3 km široký přenos: přenos obrazu a ovládání na vzdálenosti až 3 km a výšky letu až 120 m přes relé dálkové ovládání omezení výšky letu lze v aplikaci zrušit na maximální výšku 500 m. 4k eis kamera s 3osým gimbalem: 4k kamera se senzorem sony a stabilizací obrazu pořizuje stabilnější obrázky a videa.

Létání dronem je snadné: mnoho základních letových funkcí je jednoduché a snadné ovládání, jako např. Naše výrobky mají delší životnost a naše služby jsou pozornější. Startování jedním klíčem, držení výšky a 3 rychlosti. Vytvářejte filmové nahrávky a vlastní letecká videa s Follow Me, Point of Interest a Tap-Fly. Iroký úhel 140° a motorizované 70° nastavení nabízejí flexibilitu pro různé fotografické situace.

Skládací a přenosný design: vysoce kvalitní kovové pouzdro, perfektní na přenášení, je vaším nejlepším partnerem pro outdoorové focení, dobrodružství. Jedna baterie vystačí na 26 minut, skládací vrtule, hladké linie, což výrazně prodlužuje životnost. Nejprve nás prosím kontaktujte, abychom vyřešili problémy, které vznikají při používání výrobku. Stabilní a přesný let: létejte bez námahy a s důvěrou. Tři režimy vrácení pro bezstarostný návrat v různých scénářích letu.
ZnačkaHOLY STONE #ad
VýrobceHoly Stone #ad
Výška2.76
Délka11.81
Hmotnost0.86
Šířka9.06
Číslo díluHS720R

9. Wipkviey

#ad

WiFi FPV dron pro začátečníky, návrat jedním tlačítkem,, Wipkviey Dron T6 s kamerou 1080p hd, odlet/přistání jedním tlačítkem, gravitační senzor, RC kvadrokoptéra se 2 bateriemi, režim překlopení

#ad
Wipkviey #ad - Delší doba letu: dron t6 quad se dodává se dvěma dobíjecími bateriemi sd karta není podporována pro celkovou dobu letu až 26–30 minut 13–15 minut na baterii. Udělejte si zážitek z létání méně monotónní a zábavnější. 100% spokojenost zákazníků: spokojenost zákazníků je naším cílem, neváhejte nás kontaktovat, náš profesionální tým udělá vše pro to, pokud máte nějaké neuspokojivé body nebo nerozumíte, nabízíme vám 24hodinový online zákaznický servis, aby vyřešil všechny vaše problémy s předprodejním a poprodejním prodejem.

Estetický design: nový perlově bílý kryt s modro-zelenými LED světly na článcích dronu pro chladnější vizuální efekt při nočním letu. Upozornění: první let doporučujeme v otevřeném prostoru bez větru. Vynikající stabilita: dron t6 s kamerou hd se vzdává skládací funkce a nabízí tak vynikající stabilitu letu. Dbejte prosím na to, abyste neletěli příliš daleko, jinak byste mohli ztratit kontrolu. Perfektní nápad na dárek k narozeninám a Vánocům.

Kvadrokoptéra je lehká 120 gramů, i nováčci dronu můžete obratem ruky začít. Skvělý dron pro začátečníky : dron t6 vhodný pro začátečníky a děti od 14 let. Kamera nastavitelná o 90 stupňů + pohled na let první osoby a funkce přenosu v reálném čase 2, 4G společně se stabilním plovoucím efektem našeho dronu vám poskytne ještě lepší zážitek z fotografování. Výkonný: dron t6 má celou řadu herních možností a lze jej jednoduše ovládat pomocí mobilní aplikace nebo dálkového ovládání: bezhlavý režim, automatické určení výšky, 360stupňové otočení, nastavení tří rychlostí, spuštění jedním dotykem / resetování jedním dotykem.
ZnačkaWipkviey #ad
VýrobceWipkviey #ad
Výška4.33
Délka13.39
Hmotnost0.4
Šířka8.66
Číslo díluT6

10. Wipkviey

#ad

2 baterie, dárky pro děti, chlapce/dívky, skládací kvadrokoptéra T27 pro dospělé, Wipkviey Dron s kamerou pro začátečníky, FPV RC drony s 3D lištami/držením výšky/gesta selfie / trasový let

#ad
Wipkviey #ad - Gesto selfie gesto ve tvaru v nebo dlaně před kamerou, větší pohodlí pro selfie. Užijte si více zábavy s cool designem dronu. Stiskněte joysticks pro spuštění převrácení; stiskněte po dobu 2 sekund a spusťte režim bez hlavy. Dodává se s černou taškou, díky které se tento mini dron snadno nosí.

Altitude hold udrží dron v určité výšce, pěst pro nahrávání videí, dron může automaticky pořizovat fotografie, takže je tak snadné pořizovat vysoce kvalitní fotografie/videa. Dlouhá doba letu 2 dobíjecí a výkonné baterie vydrží vždy až 12–14 minut, celkem 28 minut. Multifunkční funkce s alarmem nízkého výkonu, indikační světlo. Přenosnývelikost složeného dronu činí 12, 5 × 7, 5 × 3 cm. Skvělá volba pro výlety a letecké snímky. Během létání můžete baterii nabít a vyměnit baterii, pokud ji používáte, abyste měli delší životnost a více zábavy.

Ivý obraz můžete zobrazit přímo na svém telefonu, vzdálenost přenosu videa až 80 metrů. Pro zelenou ruku je to dron s kamerou, nouzový doraz, nastavení korekce, start s jedním tlačítkem, 3stupňové nastavení, který je multifunkční a snadno se učí. Kontrola gravitacedron funguje s aplikací na telefon, směr můžete ovládat gravitací pohybovat telefonním senzorem. Fpv dron dron t27 je vybaven kamerou 720p a lze jej pomocí dálkového ovládání otáčet o 360 stupňů, aby bylo zajištěno ideální vidění.
ZnačkaWipkviey #ad
VýrobceWipkviey #ad
Výška2.56
Délka8.66
Hmotnost0.33
Šířka7.09
Číslo díluTY-T27