Top 10 E Gitarre Kinder – Kytary a strunné nástroje

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Skip Hop

#ad

Skip Hop Explore and More Accordion Toy, Ježek

#ad
Skip Hop #ad - Díky vlastnostem kousacího kroužku je to skvělá hračka pro děti, které se právě zoubky. Díky velkým rukojetím ho mohou děti jednoduše uchopit a držet při přehrávání hudby. Hudba pryč! tento malý zlatý lesní obyvatel má snadno držitelné rukojeti a postará se o hodiny zábavy při hudbě. Doporučeno pro děti od 6 měsíců, perfektní také jako dárek ke všem příležitostem. Malí mohou s ježkem akordeon dělat hudbu a objevovat tak svou lásku k hudbě.
ZnačkaSkip Hop #ad
VýrobceSkip Hop #ad
Výška4
Délka4
Hmotnost0.42
Šířka4
Číslo dílu303252
Modelka303252
ZárukaŽádná záruka výrobce

2. CODIRATO

#ad

Hudební nástroj pro domácí dekoraci domečku pro panenky dekorace děti hračka, CODIRATO Dřevěné housle hračka miniaturní housle mini housle model se stojanem, lukem, mini housle, kufrem

#ad
CODIRATO #ad - Iroké spektrum použití: mini housle ze dřeva můžete umístit na psací stůl, do kanceláře, baru, skříň do obývacího pokoje atd. Realistický design: miniaturní housle ze dřeva jsou přizpůsobeny 1: 1 na základě pravých houslí, velmi realistické. Základnu lze postavit vzpřímeně a housle můžete umístit kdekoliv ve svém domě.

Elegantní dřevěné housle: mini housle jsou vyrobeny z přírodního dřeva, velmi realistický, jsou netoxické a bez zápachu. Vynikající dekorace: mini dřevěné housle obsahuje arch houslí, podstavec a box na housle. Může být vašim dětem dáno také jako Vánoce, což jim udělá radost. Ať už se jedná o struny, tělo nebo kufr, přičemž jsou obnoveny všechny detaily, jsou přesně stejné jako skutečné housle a lze jej použít jako dekoraci domečku pro panenky.

Mini dřevěný nástroj pro housle je velmi vhodný pro dekoraci doma, noční stolek, umělecké školy. Nejlepší dárek: model mini houslí jsou velmi exkluzivní dřevěné řemeslo, Halloween nebo dárek k narozeninám, což je skvělý dárek pro ty, kteří milují housle a hudbu. Exkluzivní box na housle lze použít také jako dárkovou krabičku pro uložení houslí. Leštěný a hladký povrch je nastříkaný, jemný a lesklý, ideální volba pro všechny houslisty.
ZnačkaCODIRATO #ad
VýrobceCODIRATO #ad
Hmotnost0.09

3. Kindsgut

#ad

Puntíky, Kindsgut Sada hudebních nástrojů s kytarovými chrastítky a tamburínou, decentními a moderními barvami, bez škodlivých látek, ekologický materiál

#ad
Kindsgut #ad - Vysoce kvalitní sada hudebních nástrojů ze dřeva. Hravě podporuje motorické schopnosti a zábavu z hudby. Ekologické materiály, bez škodlivých látek a vhodné pro děti. Krásně zabaleno v designu Kindsgut. Obsahuje dětskou kytaru se čtyřmi strunami, dvě chrastítka a tamburínu s poutky.
ZnačkaKindsgut #ad
VýrobceKindsgut #ad
Výška11.81
Délka3.94
Hmotnost1.54
Šířka1.57
Číslo díluJT00012017N
ModelkaJT00012017N

4. Hape

#ad

Hape Hračka 800893

#ad
Hape #ad - Pokud hrajete podle světel, můžete jednoduše napodobit dané melodie. Dotyková kytara funguje rovněž s patentovanou technologií Touch Cap a nabízí realistický zážitek z kytary. Zkoušením různých melodií se děti seznámí s různými hudebními směry.
ZnačkaHape #ad
VýrobceToynamics Europe #ad
Výška1.89
Délka16.5
Hmotnost1.43
Šířka7.09
Číslo dílu87-800893 - Parent
Modelka87-800893
ZárukaZákonná záruka

5. B.

#ad

B. Toys Woofer dětská kytara – hračka elektrická kytara, nástroj s písněmi, akustická kytara a štěkačky pro psy – hračka pro děti od 2 let

#ad
B. #ad - Toys od battat je rodinný podnik, který byl založen v roce 1897. Má 8 hudebních tlačítek, která hrají 8 různých hudebních kordů a je zde 20 dětských písniček ke zpívání a 9 veselých psích písní.

Doporučeno pro děti od 2 let. Toys: b. Dětská hračka je cca 46 × 10 × 24 cm. Děti si mohou vybrat ze 3 různých zvuků kytary: Hudební nástroj může znít jako akustická kytara, elektrická kytara nebo jako pes. Psí kytara basového reproduktoru: tato hračka na elektrickou kytaru umožní vašemu malému hrát s řadou knoflíků, zvuků, písní a skvělých funkcí. Proč rodiče věří b.
ZnačkaB. #ad
VýrobceB. Toys #ad
Výška9.5
Délka18
Hmotnost1.1
Šířka3.75
Číslo díluBX1206Z
ModelkaBX1206Z
ZárukaZákonná záruka

6. Small Foot

#ad

Hudební nástroj trénuje rytmus a taktnost, 10382, od 3 let, small foot Dětská kytara "Sound" ze dřeva

#ad
Small Foot #ad - Rozměry: 53 x 17 x 5, 5 cm. Se 6 strunami a správným napnutím. Vyrobeno z robustního dřeva. Krásná kytara na hraní s barevnými puntíky. Trénuje pocit taktu a rytmu.
ZnačkaSmall Foot #ad
Výrobcesmall foot #ad
Výška0.59
Délka20.87
Hmotnost0.82
Šířka6.69
Číslo dílu10382
Modelka10382
Záruka0

7. Eichhorn

#ad

S dinosaurem, Eichhorn Kytara pro děti – modrá dětská kytara, dřevěná hračka, ladicí struny, dřevěná kytara pro chlapce a dívky od 3 let

#ad
Eichhorn #ad - Eichhorn - dřevěné hračky s tradicí: pedagogicky cenné podporují produkty Eichhorn kombinací pocitu, zastrčení, stohování, tlačení a šroubování motoriku a kreativitu od nejranějšího věku.

Stejně jako správná kytara chce být i šest kvalitních nylonových strun dětské kytary naladěno; se sladkými zvířecími motivy a barevnými tóny na korpusu. Moje první kytara: s délkou 54 cm je dřevěná kytara ideální pro chlapce a dívky od 3 let a umožňuje první výuková cvičení a také divoké bouchání pro malé rockové hvězdy.

Pro děti od 3 let: hrací kytara je vyrobena z přírodní lipové překližky s barvami na bázi vody a je ideálním dárkem pro chlapce a dívky od 3 let. Hudební rané vzdělávání: s kytarou se děti učí první rytmus a takt; vytvářejí harmonické tóny a to přispívá k pozitivnímu rozvoji sluchového vnímání.
ZnačkaEichhorn #ad
VýrobceEichhorn #ad
Výška7.48
Délka2.76
Hmotnost1.34
Šířka21.26
Číslo dílu100003480
Modelka100003480
ZárukaZáruka 24 měsíců

8. Clementoni

#ad

Mehrfarbig 17433, italienische Version, Clementoni, Suonmadura E-Musikinstrument, Gitarre

#ad
Clementoni #ad - 3 spielmodi: kostenlos, Rhythm Base und Leadgitarre. Eine lustige und farbenfrohe Babygitarre clementoni sich schon früh der Welt der Musik zu nähern. Die vielen leuchttasten helfen dem Kind, den Rhythmus und die ersten Töne zu entdecken; das fördert die manuellen Fähigkeiten. Altersempfehlung: + 3 Jahre; Batterien im Lieferumfang enthalten. Das kind kann mit lustigen soundeffekten frei spielen oder in der Komposition mitspielen oder ein echter Sologitarrist werden, indem es einer lustigen Lichtanleitung folgt.
ZnačkaClementoni #ad
VýrobceClementoni #ad
Výška10.13
Délka13.63
Hmotnost1.1
Šířka20.25
Číslo dílu17433
Modelka17433

9. Eichhorn

#ad

Eichhorn, Peppa Pig dřevěné ukulele 43 cm dlouhé, nastavitelné, 4 nylonové struny, z borového dřeva, březová překližka, od 3 let, podporuje sluchové vnímání

#ad
Eichhorn #ad - Hra s hračkou na hudební nástroj přispívá k pozitivnímu vývoji sluchového vnímání dítěte. Hudební rané vzdělávání – s kytarou se děti naučí první pocit rytmu a taktu. 43 cm velká kytara se skládá z krku a můstku ze stabilního dřeva, jakož i 4 vysoce kvalitních nylonových strun, které lze napnout a naladit pomocí hlasové mechaniky.

Eichhorn peppa pig, dřevěné ukulele, 43 cm: pestré dřevěné ukulele vytváří harmonické tóny a je ideální pro první doteky se světem hudby. Již více než 70 let vyrábíme kvalitní dřevěné hračky.

Pro děti od 3 let – kytara na hraní je vyrobena z přírodní lipové překližky s barvami na bázi vody a je ideálním dárkem pro chlapce a dívky od 3 let. Naše produkty jsou pedagogicky cenné díky kombinaci pocitu, zasunování, stohování, tlačení a šroubování podporují motoriku a kreativitu od nejranějšího dětství.
ZnačkaEichhorn #ad
VýrobceEichhorn #ad
Výška17.52
Délka2.13
Hmotnost0.35
Šířka6.5
Číslo dílu109265760
Modelka109265760
ZárukaZáruka 24 měsíců

10. Janod

#ad

Pretend Play and Musical Awakening Toy, Old 3 Years Old, J07597, Janod Kids Wooden Toy Ukulele 'Confetti'

#ad
Janod #ad - 4 nylonové struny se 4 ladicími obratlími pro vyladění nástroje. Plné barev a radosti probudí konfety hudební hračky smysly a umožňují nejmladším hudebníkům naučit se radosti z hudební improvizace. Materiál: dřevo. Hudba s konfetou: konfety jsou kompletní sbírka hudebních nástrojů s pop n' rockovými motivy.

Všechny janod hračky jsou koncipovány ve Francii, v regionu Jura. Objevte v tomto sortimentu plný švihu a barvy: hudební sada s tamburínou, xylofonem, elektronickým klavírem, kytarou, hudebním stolem. Jaké potěšení je mít "skvělý" nástroj zcela pro sebe, naučit se hudbu a být přesvědčen o tom, ideální do 8 let. Tato dřevěná, noty a hudbu. Mini ukulele: pojďme si přizpůsobit hudbu. Detaily výrobku: rozměry: výška 53, 5 x šířka 17, 5 cm x hloubka 6 cm.

Hudební vývoj: hudební nástroje podporují pocit rytmu, barevná a funkční ukulele na hraní umožňuje dětem improvizovat a objevovat zvuk, fyzickou relaxaci a hudební citlivost dítěte. Okouzlující francouzský design: díky vysoce kvalitním materiálům, pečlivě vybraným barvám a vkusnému designu dřevěných hraček Janod harmonicky zapadne do všedního dne. Použitelné od 3 let, 4strunná kytara pro děti je ideální pro mladé hudebníky. Tato malá, že je vynikajícím hudebníkem.
ZnačkaJanod #ad
VýrobceJanod #ad
Výška2.36
Délka21.06
Hmotnost0.97
Šířka6.89
Číslo díluJ07597
ModelkaJ07597
ZárukaZáruka 2 roky