Top 10 Kaffeemaschine Mit Kakao Funktion – Kávovary s mlýnkem

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Krups

#ad

Krups Plně automatický kávovar Sensation, tryska na mléčnou pěnu, EA910810, kávovar, funkce 2 šálků, funkce filtrační kávy, 5 nápojů, černý

#ad
Krups #ad - Vyrobeno ve francii: tento plně automatický kávovar byl vyvinut a vyroben ve Francii. Funkce memo: díky praktickému režimu ukládání lze uložit dvě různá nastavení kávy. Plně tiché čištění: díky uzavřenému spařovacímu systému probíhá čištění bez námahy čisticí tyčinkou – zcela bez nebezpečí chybného ovládání.

Dná spařovací skupina z plastu: všechny plně automatické kávovary od Krups jsou vybaveny spařovací jednotkou z kovu s dlouhou životností, která zajišťuje nejlepší vedení tepla. Nápoje: tento kávovar umí připravit ristretto, Espresso, Long Coffee, překapávanou kávu, mléčný olej a horkou vodu.

Hygienický certifikát tÜv: nezávislá mezinárodní laboratoř tÜv Rheinland potvrdila mikrobiologickou nezávadnost tohoto plně automatického kávovaru, automatické čištění spařovací jednotky je bezvadné. Intuitivní ovládání: extra velký dotykový ovládací panel se senzorem zajišťuje snadné ovládání plně automatického kávovaru.
ZnačkaKrups #ad
VýrobceKrups #ad
Výška20.67
Délka15.16
Hmotnost16.53
Šířka11.46
Číslo díluEA9108
ModelkaEA910810

2. PHILIPS

#ad

Plně automatický kávovar Philips řady 5400 EP5447/90, matná černá/chromovaná přední část a vodní filtr Philips CA6903/10 Aqua Clean pro plně automatické kávovary, 12 kávových specialit, plastový

#ad
PHILIPS #ad - Produkt 1: dlouhodobá výdrž na 20 000 šálků díky mlýnku ze 100% keramiky. Produkt 1: 12 aromatických kávových specialit z čerstvé zrnkové kávy a mléka s optimální teplotou od prvního šálku např.

Produkt 1: systém na mléko lattego se skládá pouze ze dvou částí a je bez hadice – náš nejsnadněji čistitelný systém na mléko. Espresso, cappuccino, latte macchiato, káva, Flat White. Produkt 1: nastavte si intenzitu aroma, množství kávy, množství mléka a teplotu vašeho nápoje zcela jednoduše podle své chuti a uložte si vše pomocí 2 uživatelských profilů. Produkt 2: bezproblémové vkládání filtru pomocí systému Click&Go, funkce připomenutí výměny filtru po aktivaci v nabídce.

Produkt 2: patentovaný průtok vody, ochrana vodního okruhu pomocí mikroporézního filtru - filtruje i ty nejmenší prachové částice. Produkt 2: Žádné odvápnění až pro 5000 šálků při 8násobné výměně filtru. Produkt 2: zabraňuje tvorbě vodního kamene díky technologii výměny iontů pro čistou vodu.
ZnačkaPHILIPS #ad
VýrobcePHILIPS #ad
Hmotnost4.44

3. Siemens

#ad

Automatický kávovar EQ.6 plus s300 TE653501DE Siemens 1500 W, aromaDouble Shot, stříbrná, displej pro výběr kávy, keramický mlýnek, systém Sensoflow, 15 barLze uložit až 2 osobní nápoje

#ad
Siemens #ad - Oblíbené:uložení kávových a mléčných specialit s individuální přípravou a kdykoli pohodlné použití. Funkce onetouch:každý nápoj pouhým jedním stisknutím tlačítka – ať už espresso, cappuccino nebo latte macchiato.

Displej s výběrem kávy:lehkým dotekem políčka senzoru lze přímo zvolit a připravit aromatické kávové a mléčné speciality. Automilk clean:plně automatické parní čištění po každém nápoji plně nahradí každodenní údržbu systému s mlékem. Systém sensoflow:maximální aroma díky vždy ideální a konstantní teplota spaření.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens #ad
Výška15.16
Délka18.31
Hmotnost21.16
Šířka11.02
Číslo díluTE653501DE
ModelkaTE653501DE

4. De’Longhi

#ad

Plně automatický kávovar De'Longhi Eletta Explore Perfetto ECAM452.57.G se systémem mléka LatteCrema, včetně kávové konvice, horké a osvěžující nápoje stiskem tlačítka, 3,5palcový TFT dotykový displej

#ad
De’Longhi #ad - Maximální pohodlí: štíhlý a elegantní design pro kávu v baristické kvalitě u vás doma. Systém lattecreme hot & cool: vychutnejte si rozmanitost horkých a osvěžujících variant kávy a mléčných nápojů s technologií LatteCrema.

Díky tmavě šedému designu vypadá tento kávovar moderně a hodí se do každé kuchyně. Inovativní dotykové ovládací pole: 3, 5" tft displej s barevnými dotykovými symboly pro jednoduchý výběr nápojů pouhým stisknutím tlačítka. Snadné čištění: automatické čištění pomocí odvápňovacích programů, nádobu, čisticích a mycích programů; odkládací plocha, karafu na mléko kromě víka a hadičku na mléko lze mýt v myčce. Automatický systém to-go: připraví vaše oblíbené nápoje jediným stisknutím tlačítka a umožní vám vzít si je s sebou; vhodné pro hrnky do 16 cm.
ZnačkaDe’Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška17.72
Délka10.24
Hmotnost34.88
Šířka15.16
Číslo díluECAM452.57.G
ModelkaECAM452.57.G

5. De'Longhi

#ad

Plně automatický kávovar De'Longhi PrimaDonna Elite Experience ECAM 656.85.MS se systémem pěnění mléka LatteCrema, ovládání pomocí aplikace český jazyk nelze zaručit, cappuccino, barevný displej 4,3", stříbrná barva, funkce horké čokolády, přední strana z ušlechtilé oceli

#ad
De'Longhi #ad - Vysoce kvalitní mlýnek: 13stupňový kuželový mlýnek lze individuálně nastavit, do nádoby se vejde 200 g kávových zrn – plně automatický kávovar je vhodný také pro použití s mletou kávou.

Maximální velikost šálku mm: 142. Funkce horké čokolády: stisknutím tlačítka vykouzlíte chutné, horké kakao z mléka a čokolády. Systém lattecrema: patentovaný systém napěnění mléka pro obzvlášť krémovou, jemně pórovitou mléčnou pěnu pro ideální cappuccino – čištění se provádí automaticky pomocí otočného ovládání. Snadné čištění: kompaktní spařovací jednotka je nenáročná na údržbu, lze ji zcela vyjmout z kávovaru a umožňuje tak jednoduché čištění vnitřku přístroje. Snadné ovládání: velký barevný displej TFT a všechny kávové speciality pouhým stisknutím tlačítka.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška14.17
Délka10.24
Hmotnost26.46
Šířka18.5
Číslo díluECAM 656.85.MS
ModelkaECAM 656.85.MS
Záruka2 roky.

6. Philips Domestic Appliances

#ad

Plně automatický kávovar Philips řady 5400 EP5447/90, 12 kávových specialit, matná černá/chromovaná přední část a vodní filtr Philips CA6903/22 Aqua Clean pro plně automatické kávovary, plast, dvojité balení

#ad
Philips Domestic Appliances #ad - Produkt 1: nastavte si intenzitu aroma, množství kávy, množství mléka a teplotu vašeho nápoje zcela jednoduše podle své chuti a uložte si vše pomocí 2 uživatelských profilů. Espresso, cappuccino, latte macchiato, káva, Flat White.

Produkt 2: patentovaný průtok vody, ochrana vodního okruhu pomocí mikroporézního filtru - filtruje i ty nejmenší prachové částice. Produkt 1: systém na mléko lattego se skládá pouze ze dvou částí a je bez hadice – náš nejsnadněji čistitelný systém na mléko. Produkt 2: zabraňuje tvorbě vodního kamene díky technologii výměny iontů pro čistou vodu. Produkt 1: 12 aromatických kávových specialit z čerstvé zrnkové kávy a mléka s optimální teplotou od prvního šálku např.

Produkt 2: Žádné odvápnění až pro 5000 šálků při 8násobné výměně filtru. Produkt 1: dlouhodobá výdrž na 20 000 šálků díky mlýnku ze 100% keramiky. Produkt 2: bezproblémové vkládání filtru pomocí systému Click&Go, funkce připomenutí výměny filtru po aktivaci v nabídce.
ZnačkaPhilips Domestic Appliances #ad

7. De'Longhi

#ad

Funkce 2 šálků, 1,8 litrová nádrž na vodu, Plně automatický kávovar De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B s pěnou na mléko pro cappuccino, s tlačítky pro přímý výběr espressa a otočným ovládáním, černá / stříbrná

#ad
De'Longhi #ad - Snadné ovládání: automat na kávu má tlačítko přímé volby, a také otočný regulátor, kterými lze připravit jeden nebo dva šálky, pomocí kterého můžete ručně nastavit sílu a množství kávy.

Obsah balení: 1 × plně automatický kávovar magnifica s ecam 22. 110 B v černé barvě s parní tryskou pro napěňování mléka od De'Longhi. Velmi tiché mletí: 13stupňový kuželový mlýnek lze individuálně nastavit, do nádoby se vejde 250 g kávových zrn – plně automatický kávovar je také vhodný pro použití s mletou kávou nebo např.

Bezkofeinovou kávou. Snadné čištění: bezúdržbovou spařovací jednotku lze z kávovaru zcela vyjmout a snadno se čistí. Výsledkem je dokonalá mléčná pěna: speciální tryska na napěnění mléka umožňuje chutné kávové speciality od krémového cappuccina přes caffè latte až po sametové latte macchiato.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDeLonghi #ad
Výška13.38
Délka16.92
Hmotnost19.84
Šířka9.05
Číslo díluECAM22.110.B
ModelkaECAM22.110.B
ZárukaDalší informace naleznete v části "Všeobecné obchodní podmínky" na naší stránce nápovědy.

8. Philips Domestic Appliances

#ad

4 uživatelské profily, intuitivní displej, chrom EP5447/90, 12 kávových specialit, Plně automatický kávovar Philips Series 5400 – mléčný systém LatteGo

#ad
Philips Domestic Appliances #ad - Zesílení intenzity: s funkcí extrashot získáte výraznější chuť bez větší hořkosti. 12 kávových specialit jedním dotykem: Vychutnejte si svou oblíbenou kávu, od silného espressa až po jemné cappuccino.

Sametově krémová pěna: připravte si sametově krémovou mléčnou pěnu pomocí systému LatteGo – skládá se pouze ze dvou částí, které lze mýt v myčce, a proto se snadno čistí. Paměťová funkce: až 4 osoby si mohou uložit své zcela osobní preference kávy a přizpůsobit si intenzitu, sílu a množství mléka každé kávy podle svého přání. Intuitivní tft displej: pomocí uživatelsky přívětivého dotykového displeje tohoto kávovaru si můžete bez námahy vybrat svůj nápoj – v nastavení si můžete přizpůsobit intenzitu aroma a množství kávy.
ZnačkaPhilips Domestic Appliances #ad
VýrobcePhilips #ad
Výška11.81
Délka19.69
Hmotnost22.05
Šířka18.9
Číslo díluEP5447/90
ModelkaEP5447/90

9. Siemens

#ad

Napěňovací trysky na mléko, funkce dvou šálků, automatické čištění párou, Plně automatický kávovar Siemens EQ.6 plus S700 TE657503DE, 1500 W, pro mnoho kávových specialit, odvápňování, ušlechtilá ocel, keramický mlýnek

#ad
Siemens #ad - Kávová zrna nelze doplňovat. Automilk clean: plně automatické parní čištění po každém připraveném nápoji plně nahradí každodenní údržbu systému s mlékem. Přilijte neperlivou vodu nebo vyměňte filtr.

Displej s výběrem kávy: lehkým dotykem políčka senzoru lze přímo zvolit a připravit aromatické kávové a mléčné speciality. Nejvyšší komfort s osvětleným podstavcem na šálky a až 4 vašimi oblíbenými nápoji pohodlně stiskem tlačítka. Systém sensoflow maximální aroma díky vždy ideální a konstantní teplotě spaření, silikonová spojovací hadička k mléčné trysce, odměrka na kávový prášek, další dodávané příslušenství 1 × patrona vodního filtru BRITA INTENZA, testovací proužky pro zjištění tvrdosti vody.

Onetouch doublecup: každá kávová nebo mléčná specialita jen jedním stisknutím tlačítka – i pro dva šálky současně.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens #ad
Výška15.16
Délka18.31
Hmotnost22.71
Šířka11.02
Číslo díluTE657503DE
ModelkaTE657503DE

10. De'Longhi

#ad

Cappuccino a espresso stiskem jediného tlačítka, funkce konvice na kávu, dotykový barevný displej a ovládání pomocí aplikace, Plně automatický kávovar De'Longhi Dinamica Plus ECAM 370.95.T s mléčným systémem LatteCrema, titanová barva

#ad
De'Longhi #ad - Max. Vysoce kvalitní mlýnek: 13stupňový kuželový mlýnek lze individuálně nastavit, do nádoby se vejde 200 g kávových zrn – plně automatický kávovar je vhodný také pro použití s mletou kávou.

Jednoduché použití: velký barevný displej TFT a všechny kávové speciality máte pouhým stisknutím tlačítka. Snadné čištění: kompaktní spařovací jednotka je nenáročná na údržbu, lze ji zcela vyjmout z kávovaru a umožňuje tak jednoduché čištění vnitřku přístroje. Zvláštní highlight: pokud očekáváte návštěvu, nemusíte přecházet na filtrovanou kávu – funkce konvice na kávu zajistí bezproblémovou přípravu až 6 šálků kávy pouhým stisknutím tlačítka.

Výška šálku: 13, 5 cm. Systém lattecrema: patentovaný systém napěnění mléka pro obzvlášť krémovou, jemně pórovitou mléčnou pěnu pro ideální cappuccino – čištění se provádí automaticky pomocí otočného ovládání.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška16.89
Délka13.7
Hmotnost20.94
Šířka9.29
Číslo díluECAM37095T
ModelkaECAM37095T
Záruka24 měsíců.