Top 10 Kinder Füller – Plnicí pera

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. STABILO

#ad

Stabilo Boss Executive Zvýrazňovač

#ad
STABILO #ad - Podporuje uvolněné držení pera i při delším psaní. Zóna rukojeti z protiskluzového materiálu. Ka linky: 0, 5 mm. Speciální verze pro praváky. K dostání v 5 barvách. Velmi snadno doplňovací s originálními kazetami STABILO Easy. Ergonomické kuličkové pero pro učení psaní se speciálními verzemi pro leváky i praváky. Istý obraz písma, neškrtí a neškrábe.
ZnačkaSTABILO #ad
VýrobceSTABILO #ad
Výška3.54
Délka7.87
Hmotnost0.02
Šířka0.59
Číslo díluB-46846-10
ModelkaB-46846-5

2. Lamy

#ad

Pero Lamy AL-star balení 1ks

#ad
Lamy #ad - Rozsah dodávky: 1x lamy al-star plnicí pero v tmavě fialové barvě s tloušťkou pera f vč. 1x velkokapacitní inkoustová kazeta lamy t 10 modrá - připraveno pro konvertor LAMY Z 28 pro použití s inkoustovým sklem.

Dalším zlatým hřebem je průhledná rukojeť lamy al-star: umožňuje názorný pohled na vnitřní mechaniku inkoustového žebříku. Zvláštností tohoto plnicího pera lamy al-star se samozavíracím kovovým klipem je ergonomicky tvarovaná úchopová zóna, která zajišťuje optimální držení ruky a dlouhé psaní bez únavy. Ať už je v kazetě nebo v konvertoru ještě dostatek inkoustu, lze díky malému okénku v rukojeti perfektně rozpoznat. Robustní, trvanlivá stříbrná pružina z ušlechtilé oceli zajišťuje příjemný, rovnoměrný tok inkoustu: je k dostání v různých šířkách pružin a také s perem pro leváky.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost0.05
Šířka1
Číslo díluL29F
ModelkaL29F
Zárukabez záruky

3. Lamy

#ad

Ideální do školy, na univerzitu nebo, vč. inkoustové patrony LAMY T 10, LAMY Safari vista transparentní plnicí pero 012 z plastu s výraznými prohlubněmi pro uchopení a ocelovou pružinou šířka stehu M

#ad
Lamy #ad - Zvláštností tohoto plnicího pera lamy safari vista je ergonomicky tvarovaná úchopová zóna, která zajišťuje optimální držení ruky a dlouhé psaní bez únavy. Rozsah dodávky: 1x lamy safari vista plnicí pero v průhledné s tloušťkou pera m - vč.

Ať už je v kazetě nebo v konvertoru ještě dostatek inkoustu, lze díky průhledné variantě, která plně rozpozná "vnitřek", perfektně rozpoznat. Všechna plnicí pera lamy jsou vybavena velkokapacitní inkoustovou patronou lamy t 10, která je k dostání v dalších barvách: královská modrá vymazatelná, černá, červená, fialová, tyrkysová, modročerná a zelená.1

1x velkokapacitní inkoustová kazeta lamy t 10 modrá - připraveno pro konvertor LAMY Z 28 pro použití s inkoustovým sklem. Robustní pružina z ušlechtilé oceli s dlouhou životností zajišťuje příjemný, rovnoměrný tok inkoustu: je k dostání v různých šířkách pružin a také s pružinou pro leváky.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy GmbH #ad
Výška0.87
Délka5.83
Hmotnost0.02
Šířka0.87
Číslo díluF/P 12 M
ModelkaF/P 12 M
ZárukaBez záruky

4. Lamy

#ad

Vč. laserového gravírování, Lamy Plnicí pero abc 10 – plnicí pero z javorového dřeva v červené barvě s ocelovým perem – tloušťka pera A, 1 kus balení 1 ks

#ad
Lamy #ad - 1 x velkokapacitní inkoustové patrony t 10 v modré – kompatibilní s konvertorem Z28 pro udržitelné používání. Plnicí pero pro výuku psaní s krytem z javorového dřeva a plastu zaujme svým pedagogickým designem vhodným pro děti.

Made in germany – na lamy se můžete spolehnout: vysoká kvalita v kombinaci s velkým výběrem atraktivních barev a různých šířek peří podporuje individuální styl psaní. Ocelová pružina v tloušťce a pro začátečníky je perfektně přizpůsobena peru pro výuku psaní. Díky pogumované a protiskluzové rukojeti leží pero LAMY bezpečně v ruce – pro dětský a pedagogický pocit při psaní. Rozsah dodávky: 1 x lamy abc plnicí pero 010 v červené barvě s tloušťkou pera a – vč.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLAMY #ad
Výška0.51
Délka5.24
Hmotnost0.03
Šířka0.51
Číslo dílu16725G
Modelka1216725
Zárukabez záruky

5. Lamy

#ad

Vč. inkoustové patrony LAMY T 10 v modré a dárkové balení, LAMY Lx luxusní plnicí pero 090 z lehkého hliníku v barvě marron s zušlechtěním ušlechtilými kovy a černě lesklými PVD ocelovými pery

#ad
Lamy #ad - Robustní, leštěná a černá pvd potažená prémiovou pružinou z ušlechtilé oceli zajišťuje příjemný, rovnoměrný tok inkoustu: je k dostání v různých šířkách peří. Dalším zlatým hřebem je ergonomická a průhledná rukojeť LAMY Lx: umožňuje názorný pohled na vnitřní mechaniku inkoustového žebříku.

Ať už je v kazetě nebo v konvertoru ještě dostatek inkoustu, lze díky malému okénku v rukojeti perfektně rozpoznat. Rozsah dodávky: 1x lamy lx plnicí pero v barvě marron, tloušťka pera b, vč. Plnicí pero lamy lx přesvědčí svým vynikajícím zpracováním a kvalitně zušlechtěnými detaily: charakteristický klip a další kovové detaily zušlechtěné barevně ladícím ušlechtilým kovem. Dárkového balení a 1x inkoustová patrona lamy t 10 v modré - připraveno pro konvertor LAMY Z 28 k použití s inkoustovým sklem.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy GmbH #ad
Výška0.51
Délka5.47
Hmotnost0.05
Šířka0.51
Číslo dílu1234408
Modelka1234408
ZárukaŽádná záruka

6. Lamy

#ad

Inkoustové náplně Lamy T10

#ad
Lamy #ad - Velkokapacitní náplň s velkým objemem inkoustu. Pro všechny modely plnicích per Lamy na bombičky.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Výška0.47
Délka5.67
Hmotnost0.04
Šířka0.47
Číslo dílu1234847
Modelka1234847
Zárukabez záruky

7. Lamy

#ad

S rytinou laserové gravírování, Lamy AL-star turmalínové plnicí pero model 023, tloušťka pružiny EF, V60

#ad
Lamy #ad - Symbol: pokud neuvedete polohu, bude symbol vyryt po konci textu. Důležité: pro návrh vašeho gravírování prostřednictvím e-shop-muehlheim, klikněte prosím na " Nyní přizpůsobit". Barva gravírování: bílá/šedá. Obsah: 1x plnicí pero ef vč. 1x inkoustová kazeta t10 modrá, 1x laserové gravírování a 1x vyobrazené balení. Podobné, lze gravírovat písmem 2-10, bílé, ze, u jiných údajů je text automaticky vyryt v druhu písma 1. Materiál: kryt z hliníku a rukojeť z plastu. Text s rytinou: pouze písmena latinské abecedy vč.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Číslo dílu34721LG
Modelka23

8. Lamy

#ad

Lamy Plnicí pero AL-star oceanblue 028, V60, s rytinou laserové gravírování, tloušťka pružiny F

#ad
Lamy #ad - Text rytiny: pouze písmena latinské abecedy vč. Barva gravírování: bílá/šedá. 1x inkoustové patrony t10 modrá, 1x laserové gravírování a 1x vyobrazené balení. Obsah: 1x plnicí pero f vč. Důležité: pro design vaší rytiny e-shop-muehlheim, klikněte prosím na "Přizpůsobit nyní". A, velikosti, lze gravírovat ve druhu písma 2-10, a, u jiných údajů se text automaticky vyryje ve stylu písma 1. Symbol: pokud není uvedena poloha, je symbol vyryt podle konce textu. Materiál: kryt z hliníku a rukojeť z plastu.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Číslo dílu20159LG
Modelka028

9. Lamy

#ad

Charcoal Matt Black, Lamy Safari 1203885 017 EF Safari 2017 Plnicí pero s polovinou peří

#ad
Lamy #ad - Plnicí pero s krytem z abs plastu zaujme svým elegantním a matným designem, který je doplněn černou ocelovou pružinou a černým samozavíracím kovovým klipem. 1 x velkokapacitní inkoustové patrony t 10 v matné černé / kompatibilní s konvertorem Z28 pro udržitelné používání.

Rozsah dodávky: 1 x lamy safari plnicí pero 017 v barvě umbra/matná černá s tloušťkou pera m / vč. Třída, navíc je vhodný pro mládež a dospělé. Made in germany – na lamy se můžete spolehnout: vysoká kvalita v kombinaci s velkým výběrem atraktivních barev a různých šířek peří podporuje individuální styl psaní.

Snadné psaní díky výrazným prohlubním úchopům: díky ergonomicky tvarované rukojeti padne pero Lamy bezpečně do ruky – pro příjemný pocit při psaní. Darujte radost: plnicí pero lamy safari je ideálním plnicím perem pro děti od 3.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy GmbH #ad
Výška0.47
Délka5.67
Hmotnost0.04
Šířka0.47
Číslo dílu1203065
Modelka1203885 017 EF
Zárukabez záruky

10. STABILO

#ad

Jednotlivé pero, STABILO Easybuddy v černé/nebesky modré, Školní plnicí pero se standardní pružinou M, vč. patrony, modré vymazatelné

#ad
STABILO #ad - Pero se zrnem iridia pro snadné psaní a čistý popis – nepraská, neškrábe. Maximální ochrana proti vytečení díky speciálně vyvinuté technologii. K dostání ve 3 variantách pružin začátečník A, standard M, levák L. Peří a dřík z robustního materiálu. Ergonomická, protiskluzová měkká úchopová zóna, vhodná pro leváky i praváky.
ZnačkaSTABILO #ad
VýrobceSTABILO #ad
Výška0.83
Délka5.91
Hmotnost0.05
Šířka0.71
Číslo dílu5031/4-41
Modelka5031/4-41