Top 10 Rock mit Hose – Jednoduchá pouzdra na mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Spigen

#ad

Spigen Pouzdro Tough Armor kompatibilní se Samsung Galaxy S24 – černé

#ad
Spigen #ad - Ochrana rohů díky technologii Air Cushion. Vestavěný stojánek pro postavení mobilního telefonu. Ochranný okraj pro displej a kameru. Ité na míru pro všechny přípojky. Dvouvrstvé ochranné pouzdro z TPU a polykarbonátu.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška6
Délka3
Hmotnost0.11
Šířka0.4
Číslo díluACS07355
ModelkaACS07355

2. Urban Armor Gear

#ad

Schieferblau, Urban Armor Gear Civilian Hülle Apple iPhone 11 Pro 5.8" Schutzhülle Wireless Charging kompatibles Cover, Sturzfeste Handyhülle, Ultra Slim Bumper

#ad
Urban Armor Gear #ad - 6 bei dem die tasche mit Smartphone/Tablet mehrere Stürze unbeschadet überstehen muss. Aussparungen für kamera und anschlüsse sowie bequem zu erreichende, vergrößerte Tastenabdeckungen.

Das uag cover wurde entwickelt und hergestellt für das iPhone 11 Pro. Hervorragendes case, hergestellt aus einem Verbund aus hartem Polycarbonat und einem flexiblen Rahmen, Das Display Ihres Handy wird durch einen leicht überstehenden Displayrand geschützt. Voll kompatibel mit der kabellosen, Wireless Qi Ladefunktion. Schützt zuverlässig vor schlägen, stürzen, kratzer und schmutz - getestet nach dem Militärstandard MIL-STD-810G 516. Wabenstruktur ermöglicht einen extra stabilen, zuverlässigen Bumper bei kleinbleibenden Abmessungen und geringem Gewicht.
ZnačkaUrban Armor Gear #ad
VýrobceUrban Armor Gear #ad
Výška2.89
Délka5.8
Hmotnost0.18
Šířka0.48
Číslo dílu11170D115454
Modelka11170D115454
Záruka1 Jahr eingeschränkte Herstellergarantie

3. TORRAS

#ad

TORRAS Speciálně pro iPhone 14 pouzdro kompatibilní s MagSafe matný odpuzující olej certifikovaná vojenská ochrana pouzdro na mobil iPhone 14, se 3 odnímatelnými knoflíky,, série Guardian-Mag

#ad
TORRAS #ad - Třpytivá krása se perfektně hodí k iphonu od nature stačí jednoduché obaly? naše pouzdro na iphone 14 se perfektně hodí k vašemu iphone. Na základě toho se torras labs nově vyvinuté exkluzivní první použití airbagu Ring kompletně ovine kolem objektivu a zvyšuje ochranu o 300 %, nabízí plnou ochranu detailů pro váš fotoaparát.

Vytvořit. Silné spojení, peněženkami, snadné pohodlí s gudian-mag objevíte sílu magsafe. Textura 3d nappa, skvrnami a otisky prstů, vychutnejte si luxusní nádech torras guardian series nabízí texturu 3d nappa exkluzivně pro iphone 14. Vychutnejte si jedinečný komfort iPhone 14 za cenu jídla! Ultimativní ochrana, 3, 360° integrované airbagy absorbující nárazy a čtyři vrstvy z materiálu odolného proti pádu zaručují skutečnou ochranu na vojenské úrovni.

Jednoduché spojení s příslušenstvím, držáky aut, powerbankami a dalšími – bezpečně a spolehlivě kompatibilní. Připojit. Logo apple zůstává viditelné a nabízí kvalitní, matnou estetiku. 3000+ pádů, nerozbitná bezpečnost Série Guardian byla vyvinuta pro prvotřídní ochranu. Každý dotek je potěšením, jako byste se dotkli vnitřku prvotřídního sportovního vozu.
ZnačkaTORRAS #ad
VýrobceTORRAS #ad
Výška2.4
Délka4.7
Hmotnost0.07
Šířka2.4
Číslo díluA08
ModelkaiPhone 14

4. TORRAS

#ad

TORRAS für iPhone 11 Hülle Militärischer Fallschutz mit Anti-Schock-Airbag Handyhülle iPhone 11 Case Stoßfest Kratzfest Haltbar Schöne Haptik Schwarz

#ad
TORRAS #ad - Mit diesem zusätzlichen Schutz fühlen Sie sich sicherer bei der Verwendung Ihres Handys. Die handyhülle iphone 11 kann ihr Handy vor Stößen schützen und Ihre Reparaturzeit und Kosten sparen. Außerdem zeigt die rückseite je nach Winkel und Licht das Handylogo und sieht sehr schön aus. Dies bedeutet, dass es gewährleisten kann, dass Ihr Handy bei einem Unfall ausreichend geschützt wird.

Die handy hülle iphone 11 hat eine schwarze matte rückseite und sieht mode und eleganz aus. Um die stoßfestigkeit dieser hülle iphone 11 zu validieren, haben wir speziell einen 3-Meter-Falltest durchgeführt. Gleichzeitig ist es auch kompatibel mit kabellosem Laden, was für die Verwendung des Handys sehr hilfreich ist. Es hat diesen anspruchsvollen Test bestanden und die Zertifizierung erhalten. Offizielle zertifizierung für 3m fallschutz. Durch die verwendung dieser hülle kann eine verlängerte Lebensdauer Ihres Handys erreicht werden, was es dauerhaft schützt und immer wie neu aussehen lässt.

Sie ist aus einem halbtransparenten, mattem Hartplastik-Rückseite gefertigt, welches eine verbesserte Kratzfestigkeit, Schmutzbeständigkeit und Abriebfestigkeit aufweist.2023 neuste version iphone 11 hülle ist alles! es besteht aus hochwertigem tpu und tpe-material und bietet ausgezeichnete Stoßdämpfung, Kratzfestigkeit und Verschleißfestigkeit. Sie passt perfekt zum iphone 11 und liegt auch sehr bequem in der Hand. Zertifikatsnummer: GZIN2005022739PS.
ZnačkaTORRAS #ad
VýrobceTORRAS #ad
Výška0.43
Délka6.61
Hmotnost0.06
Šířka3.54
Číslo díluTS-IP11-6.1-YD-BK-FR
ModelkaTS-IP11-6.1-YD-BK-FR

5. JETech

#ad

Matné průsvitné ochranné pouzdro na zadní stranu, nárazuvzdorné vojenský standard ochrana proti pádu pouzdro na mobil, ochrana proti otiskům prstů černé, JETech Matné pouzdro pro iPhone 11 6,1 palců

#ad
JETech #ad - Dné otisky prstů matná zadní strana perfektně chrání skvrny, otisky prstů a dokonce škrábance. Ochrana ve vojenské kvalitě toto pouzdro je certifikováno jako nárazuvzdorné ve vojenské kvalitě pro test pádu 6 stop a bylo vyvinuto speciálně s rohovými polštáři tlumícími nárazy, které chrání váš telefon do značné míry před vážným poškozením.

Kromě toho umožňují přesné výřezy plný přístup ke všem funkcím a ovládacím prvkům. Nabízíme vám vždy čisté pouzdro na mobil. Tíhlý profil vhodné výhradně pro iphone 11 6, 1 palce. Díky tomuto ochrannému pouzdru nebude váš telefon vypadat neskladně a neomezuje kompatibilitu s bezdrátovou nabíječkou. Mezitím můžete díky průhledné zadní straně stále obdivovat jemné logo svého telefonu.

UpozornĚnÍ: není pro iphone 11 Pro/iPhone 11 Pro Max. Bereme v úvahu estetiku a ochranu. Ochrana fotoaparátu a obrazovky zvýšené hrany účinně chrání obrazovku a kameru před poškrábáním povrchu, pokud telefon odložíte vodorovně. Matná průsvitná zadní strana s flexibilním tpu rámem a tvrdou zadní stranou pc nabízí dokonalý pocit na dotek s vynikající přilnavostí.
ZnačkaJETech #ad
VýrobceJETech #ad
Výška0.47
Délka6.1
Hmotnost0.06
Šířka3.19
Číslo dílu3889-
Modelka3889-

6. Guisessy

#ad

Samsung A13 pouzdro ochrana fotoaparátu s kamerou Slide Camera a 2 kusy ochranná fólie, nárazuvzdorné černé, vojenská kvalita, Guisessy pro Samsung Galaxy A13 4G pouzdro, otočný stojan na prsten

#ad
Guisessy #ad - Přesné vyříznutí otvorů: s přesnými výřezy pro reproduktor, fotoaparát a další funkční přípojky můžete bez problémů přistupovat ke všem přípojkám a ovládacím prvkům, které se snadno instalují nebo sundávají a nabíjejí, aniž byste museli pouzdro sundat. Multifunkční design: 360stupňová funkce otočného kruhového držáku, nastavitelný úhel a snadné sledování videa.

Přináší vám relaxační a příjemný zážitek z cestování. Kovová deska na zadní straně pouzdra lze upevnit na magnetický držák do auta a použít ji jako držák telefonu pro navigaci během jízdy. Zvýšená luneta pro ochranu fotoaparátu. Vojenská ochrana: pouzdro je vyrobeno z měkkého tpu silikonu + tvrdého pc materiálu. Tyři rohy absorbující nárazy a zesílené rohy zlepšují pouzdro na samsung galaxy a13 4g odolnost proti nárazu až o 200 % a efektivně chrání váš smartphone při pádu, nabízí kompletní ochranu pro váš přístroj.

Kompatibilní : pouze pouzdro kompatibilní se Samsung Galaxy A13 4G, není vhodné pro jiné telefony. Posuvný kryt chrání fotoaparát před poškrábáním. Chrání také vaše soukromí. Zabudované tvrzené sklo a posuvný design objektivu: toto pouzdro na samsung galaxy a13 4g má 2 balení z tvrzeného skla odolného proti poškrábání, které efektivně chrání váš telefon před poškrábáním způsobenými pády, klíči, nožem nebo jinými tvrdými látkami.
ZnačkaGuisessy #ad
VýrobceGuisessy-EU #ad
Výška0.79
Délka5.91
Hmotnost0.22
Šířka2.36
Číslo dílu20220420cxyAX
Modelka20220420cxyAX

7. DASFOND

#ad

Crystal Clear nikdy nežloutnutí Cover Transparentní nárazuvzdorné ultra tenké pouzdro na mobil, čirá zadní strana mobilního telefonu,, ochrana proti poškrábání, DASFOND Pouzdro pro iPhone 11

#ad
DASFOND #ad - Ultra technologie zlepšuje ochranu obrazovky a fotoaparátu: kromě normální ochrany je na zadních čtyřech rozích pouzdra na telefon konvexní hrana, která může zajistit, že se při umístění telefonu nepoškrábe.

Antižloutnutí a antioxidace, trvanlivý křišťálový transparentní materiál s trvalou průhledností. Odolná tvrdá pc zadní strana, měkké silikonové tpu hrany a čtyři rohy jsou opatřeny ochranou vzduchových polštářů. Pokud máte dotazy k pouzdru na dASFOND Phone pouzdro, můžete se na nás obrátit. Upozornění: na zadní straně nového pouzdra na mobil se nachází ochranná fólie, kterou můžete před použitím odtrhnout.

Pouzdro těsně pasuje k vašemu novému iphonu 11 a je kompatibilní s Magsafe, což umožňuje rychlejší bezdrátové nabíjení, aniž byste museli pouzdro sejmout. Pouzdro na iphone 11 bude stejně čisté jako voda: váš smartphone bude vystaven na křišťálově čisté zadní straně, módní rámeček dodá několik barev a ukáže původní design a krásu telefonu.
ZnačkaDASFOND #ad
VýrobceDASFOND #ad
Číslo díluB0BR3CKKB8
ModelkaiPhone 11

8. TOCOL

#ad

Kompletní ochrana fotoaparátu, TOCOL Pouzdro 3 v 1 pro iPhone 15, černé, pouzdro na mobil pro iPhone 15, odolné proti poškrábání, nárazuvzdorné

#ad
TOCOL #ad - Tíhlý, příjemný na dotek: kvalitní matné poloprůhledné ochranné pouzdro od tocol nabízí hedvábně hladký pocit na dotek a umožňuje vidět barvu a logo pouzdra. Ochrana obrazovky a krytu: rám na obrazovce zvýšený o 2, 5 mm a 3vrstvý nárazuvzdorný rám nabízí integrovanou 360° kompletní ochranu s výkonným systémem tlumení nárazů.

Kompatibilita a profesionální podpora: pouze pro iphone 15 6, 1 palců. Uspokojivé řešení vašeho problému je vždy k dispozici. Kontaktujte nás v případě problémů s pouzdrem na iPhone 15. Pouzdro pro iphone 15 6, 1: tocol matný ochranný kryt, kompatibilní s bezdrátovým nabíjením.

Bezešvá integrovaná ochrana fotoaparátu: plně obklopující zadní strana fotoaparátu a dutý design čoček maximalizují ochranu fotoaparátu a současně zaručují nezkreslenou kvalitu obrazu. Jedinečný design zrn na stranách zajišťuje příjemné uchopení a lepší odolnost proti skluzu.
ZnačkaTOCOL #ad
VýrobceTOCOL #ad
Číslo díluTL-HA-iP15-6.1-MS-Black
Modelkafor iPhone 15

9. DASFOND

#ad

6,1 palce, černé, DASFOND Pouzdro Armor pro iPhone 11 s ochranou fotoaparátu vojenské nárazuvzdorné pouzdro na mobil upgrade 2.0 360 stupňů kovový držák na kroužek stojánek ochranné pouzdro pro držák mobilu do auta magnet

#ad
DASFOND #ad - Vojenská nárazuvzdorná ochranaČtyři rohy pouzdra pro iphone 11 jsou vybaveny patentovanými "vojenskými bagy" dasfond, vylepšeného nano oleopgrade. Kromě toho se díky podpoře stojanu zvětšuje oblast, ve které se prst dotýká obrazovky telefonu. Větší magnetická kovová deska stojan pouzdra na mobil pro iphone 11 je vybaven nadměrnou kovovou deskou, i když cestujete na hrbolaté silnici, která vytváří silnější adsorpční sílu pro magnetický držák do auta není součástí dodávky, můžete se svým mobilním telefonem bezpečně a pohodlněji navigovat.

Stabilní držák 360° metal ring vysoce lesklý hliníkový držák lze otáčet o 360 stupňů a prošel 10 000 rotačními testy, aby splnil vaše požadavky na sledování videí v každém úhlu na 100%. Upgrade ochrana displeje a kameryokraje obrazovky a kamery pouzdra pro iphone 11 jsou zvednuty o 0, aby byly obě nejdražší a nejcitlivější části telefonu bezpečněji chráněny, 05 palce.

Design lichoběžníkového chladiče efektivně zmírňuje vývoj tepla díky používání mobilního telefonu po dlouhou dobu a prodlužuje životnost baterie mobilního telefonu. Pokud jste navíc vybaveni ochranným filmem, lze pouzdro na mobil také přesně na přesně. I při delším používání barva nevypadne. Kamera je vybavena jemným otvorem s plným krytem, lze efektivně zabránit každodennímu poškrábání a opotřebení a váš telefon plně chránit. Ergonomický design všechny řezy jsou přesně řezány bez otřepů.
ZnačkaDASFOND #ad
VýrobceDASFOND #ad
Hmotnost0.12
Číslo díluB08MT135HV
ModelkaiPhone 11

10. DASFOND

#ad

DASFOND Pouzdro Armor pro iPhone 11 s ochranou fotoaparátu vojenské nárazuvzdorné pouzdro na mobil upgrade 2.0 360 stupňů kovový držák na kroužek stojánek ochranné pouzdro pro držák mobilu do auta

#ad
DASFOND #ad - Nevhodné pro iPhone 11 Pro. Kromě toho se díky podpoře stojanu zvětšuje oblast, ve které se prst dotýká obrazovky telefonu. Hobic coating, která účinně zabraňuje mastným otiskům prstů a škrábancům. Pokud jste navíc vybaveni ochranným filmem, lze pouzdro na mobil také přesně na přesně. Vojenská nárazuvzdorná ochranaČtyři rohy pouzdra pro iphone 11 jsou vybaveny patentovanými "vojenskými bagy" dasfond, které mohou absorbovat 99 % nárazu, nabízí vynikající ochranu proti nárazům a pádu 200% A; Skládá se z německého měkkého TPU materiálu Bayer a tvrdého vysoce přesného matného PC 2 v 1, vylepšeného nano oleopgrade.

Stabilní držák 360° metal ring vysoce lesklý hliníkový držák lze otáčet o 360 stupňů a prošel 10 000 rotačními testy, aby splnil vaše požadavky na sledování videí v každém úhlu na 100%. Ergonomický design všechny řezy jsou přesně řezány bez otřepů. Upgrade ochrana displeje a kameryokraje obrazovky a kamery pouzdra pro iphone 11 jsou zvednuty o 0, aby byly obě nejdražší a nejcitlivější části telefonu bezpečněji chráněny, 05 palce.

Současně je vnější plocha chladiče potažená protiskluzovou vrstvou, pohodlnou rukojetí, silnou rukojetí, nebudete se cítit unaveni, v kombinaci se stylovým vyřezávaným vzhledem, i když jej budete dlouho držet v ruce. Více než 60 více než %, takže můžete telefon pohodlně a bezpečněji ovládat jednou rukou. Větší magnetická kovová deska stojan pouzdra na mobil pro iphone 11 je vybaven nadměrnou kovovou deskou, která vytváří silnější adsorpční sílu pro magnetický držák do auta není součástí dodávky, i když cestujete na hrbolaté silnici, můžete se svým mobilním telefonem bezpečně a pohodlněji navigovat.
ZnačkaDASFOND #ad
VýrobceDASFOND #ad
Hmotnost0.12
Číslo díluB08MTQNCKR
ModelkaiPhone 11