Top 10 Roto dachfenster Rollo – Látkové rolety

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ITZALA

#ad

Tmavě modrá, Zatemňovací roleta na střešní okno kompatibilní s VELUX M08 / 308/2

#ad
ITZALA #ad - Vyrobeno v Evropě. Cenově výhodná volba pro téměř úplné zatemnění, k dostání ve 4 barvách. Pro správnou velikost vyhledejte kód okna, který se nachází na horní straně otevřeného střešního okna Velux. Není nutné žádné měřicí pásmo. Není kompatibilní s velikostí "MK08". Kompatibilní s následujícími střešními okny velux s referenčními kódy: ggl m08, ggl 308, ghl m08, ggu m08, ghl 308, ggl 2, gpl m08, gPL 308, ghu m08, ghl 2, GPU M08. Manuálně ovladatelné, plynulé polohování.
ZnačkaITZALA #ad
VýrobceItzala #ad
Výška0.39
Délka45.28
Hmotnost4.21
Šířka0.39
Číslo díluDHR M08 4212B

2. VELUX

#ad

VELUX Originální zatemňovací roleta na střešní okna Classic pro M06, šedá

#ad
VELUX #ad - Manuálně ovladatelné plynulé polohování, téměř úplné zatemnění. Kompatibilní s následujícími střešními okny velux s referenčními kódy: ggl m06, ggu m06, GHU M06, GHL M06, gpl m06, GPU M06.

Minimalistické boční lišty, šrouby, upevnění a jednoduchý návod k montáži jsou součástí dodávky. Není nutné žádné měřicí pásmo. Není kompatibilní s velikostí MK06. Pro správnou velikost vyhledejte kód okna, který se nachází na horní straně otevřeného střešního okna VELUX. Zcela nová, cenově výhodnější varianta od velux, ideální pro výměnu starších a opotřebovaných žaluzií.
ZnačkaVELUX #ad
VýrobceVELUX #ad
Výška0.39
Délka36.97
Hmotnost3.4
Šířka23.74
Číslo díluDBL M06 4204
Záruka2 roky záruka výrobce.

3. VELUX

#ad

VELUX Originální zatemňovací roleta na střešní okna pro FK06, šedá, s bílou vodicí lištou

#ad
VELUX #ad - Díky předmontovanému montážnímu systému je instalace hotová během několika minut. Jednoduchá montáž – na míru pro velux střešní okna, aby zajistil perfektní tvar.

Není nutné žádné měřicí pásmo. Není kompatibilní s velikostí F06. Kompatibilní s následujícími střešními okny velux s referenčními kódy: ggl fk06, ggu fk06, GPL FK06, gxl fk06, gPU FK06, GXU FK06. Certifikovaný materiál Öko-tex standard 100, odrážející teplo, který umožňuje kompletní kontrolu světla s plynulým polohováním. Pro správnou velikost vyhledejte kód okna, který se nachází na horní straně otevřeného střešního okna VELUX. Nejkvalitnější zatemňovací roleta od VELUX s bílou vodicí lištou.
ZnačkaVELUX #ad
VýrobceVELUX #ad
Výška0.39
Délka38.7
Hmotnost2.45
Šířka18.94
Číslo díluDKL FK06 0705SWL

4. Raamdecoratie.com

#ad

Verdunkelungsrollo dachfenster, Dachfenster verdunkelungsrollo für Velux C02 dunkelblau mit Führungsschiene, Rollo für dachfenster, velux dachfenster Rollo, velux verdunkelungsrollo

#ad
Raamdecoratie.com #ad - Der stoff selbst lässt kein Licht durch. Hohe qualität: unsere dachfenster rollos für velux dachfenster bestehen aus hochwertigen Materialien. Egal, ob es sich um Ihr Badezimmer, Schlafzimmer oder Arbeitszimmer handelt.

Hochwertiges system: das system besteht aus einer schlanken Kassette, Führungsschiene und einer Unterleiste mit Bürste. Der stoff besteht aus 100% polyester mit einer speziellen Beschichtung auf der Rückseite für Verdunkelung und Reflektion. Alles, was du für die Montage benötigst, wird mitgeliefert. 100% verdunkelnd: durch die führungsschiene und eine unterleiste mit Borsten werden die Unterseite und Seiten vollständig vor Lichteinfall abgeschirmt.

Dadurch ist das Velux Dachfenster Rollo zu 100% verdunkelnd. Für jeden raum geeignet: unsere dachfenster rollos sind für jeden Raum in Ihrem Zuhause geeignet. Du kannst das rollo bequem von Hand bedienen und in jeder Position stoppen. Einfache montage: das system lässt sich superschnell und einfach montieren. In wenigen einfachen Schritten kannst du das System anbringen. Schau dir unser Montagevideo an.
ZnačkaRaamdecoratie.com #ad
VýrobceRaamdecoratie.com #ad
Číslo dílu8718575046898
Modelka8718575046898

5. Tommee Tippee

#ad

130 x 198 cm, velká, Tommee Tippee Zatemňovací roleta s přísavkami, lze vzít s sebou, nastavitelná a lehká

#ad
Tommee Tippee #ad - Roletu lze zmenšit na přibližně třetinu své maximální velikosti. Lehká: roleta váží pouze 680 g, měří ve složeném stavu 290 x 230 x 60 cm a v dodávané tašce ji lze bez problémů vzít všude s sebou.

Silné přísavky: roleta se upevňuje na okno pomocí přísavek s dlouhou životností. Skládací a lze prát v pračce: roletu lze snadno sejmout, složit a uložit, když ji nepoužíváte. Pro dokonalou tmu: se zatemňovací roletou s sebou můžete pokoj zcela zatemnit, bez ohledu na to, aby si vaše dítě mohlo zachovat své spací návyky, kde právě jste. Tak lze každou místnost rychle a jednoduše zcela zatemnit. Snadné nastavení: pomocí suchého zipu můžete roletu přizpůsobit každé velikosti okna až 130 x 198 cm. Navíc jej lze prakticky prát v pračce.
ZnačkaTommee Tippee #ad
VýrobceTommee Tippee #ad
Výška0.01
Délka78
Hmotnost0.44
Šířka51
Číslo dílu491358
Modelka49135802

6. Victoria M.

#ad

Krémově bílá, ochrana před pohledy, upínací roleta, okenní roleta, 35 x 160 cm, bez vrtání vč. montážního materiálu, Victoria M. Zatemňovací roleta Tenebra, zatemňující

#ad
Victoria M. #ad - Pro větší zatemnění si můžete objednat kazetu a vodicí lišty zvlášť. Vezměte prosím na vědomí: uvedený rozměr objednávky je vnější rozměr nosníku rolety, rozměr látky je cca 4, 1 cm užší.

Montážní materiál je součástí dodávky upínací držák pro tloušťku okenního křídla 15–25 mm. Je efektivní ochrana před pohledy a sluncem pro zatemnění místností. Tenebra roleta od victoria m. Zatemňovací roletu můžete připevnit na stěnu pomocí šroubů nebo bez vrtání pomocí svorkových držáků. Dva magnety, upevněné dole na okenním rámu a v látkovém lemu, zajišťují dodatečné zatemnění a zotavující spánek.

Látka rolety se skládá z kvalitního polyesteru se zatemňujícím povrchem v barvě rolety na zadní straně. Ovládání boční stahovací rolety se provádí jednoduše a přesně pomocí řetězové převodovky, kterou můžete volitelně připevnit vlevo nebo vpravo.
ZnačkaVictoria M. #ad
VýrobceVictoria M. #ad
Výška0.01
Délka0.08
Hmotnost0.99
Šířka13.78

7. eXsun

#ad

Zatemňovací roleta, tepelná ochrana, sluneční roleta, zatemnění – bez vrtání – bez přibíjení – bez šroubování, eXsun Ochrana proti slunci pro Roto 7/11 = 52 x 96 cm – roleta na střešní okna

#ad
eXsun #ad - Exsun ochrana proti slunci vhodná pro okna Roto 7/11 = rozměr skla: 52 x 96 cm. Zatemnění. Není nutné vrtání, hřebíky nebo šroubování – jednoduché a rychlé upevnění přísavkami zcela bez nářadí u naší zatemňovací rolety.

Udržuje sluneční teplo a přímé sluneční záření spolehlivě venku – ochrana proti slunci je uvnitř ideální pro zatemnění, resp. Naše roleta chránící před teplem se stříbrnou vrstvou působí jako dodatečná ochranná fólie proti horku a je ideální pro střešní okna, a proto ještě lépe blokuje sluneční teplo. Náš sluneční reflektor je vhodný pro okna roto nebo velux ggu, gxu, gxl, ghl, GTL, ggl, gpl, ghl, VKU, vl, GTU, gPU, vu, ale také pro jiná střešní okna.
ZnačkaeXsun #ad
VýrobceeXsun #ad
Výška0
Délka37.8
Šířka20.47
Číslo díluRoto_7_11_52_x_96_cm

8. schattenfreu.de

#ad

Schattenfreu.de Termo roleta s kazetou na míru | k našroubování na okenní rám nebo stěnu | volitelně k nalepení | zatemňující | pro okna a dveře | tmavě šedá, stříbrná zadní strana

#ad
schattenfreu.de #ad - Díky postranním lištám ve tvaru u zůstává roleta i při sklápění zcela stabilní. Pozor: tato roleta není vhodná pro střešní okna! Délku a montážní stranu řetízku lze v procesu objednávky vybrat podle potřeby.

Montáž je proto jednodušší než u běžných žaluzií. Látka je ze 100% polyesteru bez pvc, díky tomu se velmi snadno udržuje a je vhodná i pro vlhké prostory. V případě dotazů k produktu a montáži nás neváhejte kontaktovat ohledně poradenství. Materiál je vpředu barevný a zadní strana ke sklu má stříbrnou termo vrstvu, která je zcela neprůhledná. Kazeta a boční lišty jsou k dispozici v bílé, antracitové a tmavě hnědé barvě.

K čištění jej lze otřít vlhkým hadříkem nebo zbavit prachu malým ručním vysavačem. Pozor: díky bočním mezerám může přesto prosvítat trochu zbytkového světla. Kazetovou roletu vyrábíme přesně na základě vašich rozměrů. Německý návod k obsluze je samozřejmě součástí balení. DŮleŽitÉ: u zboží na míru není možné vrátit. Tuto kazetovou roletu lze namontovat na stěnu nebo na okno.
Značkaschattenfreu.de #ad
Výrobceschattenfreu.de #ad
Hmotnost0.48
Číslo díludn-wl-dunkelgrau-thermo

9. eXsun

#ad

EXsun Ochrana proti slunci na střešní okna pro Velux & Roto | okenní ochrana proti horku bez vrtání s přísavkami | Made in Germany | lehká a neprůhledná okenní clona | zatemňovací roleta

#ad
eXsun #ad - Velikosti: bezpodmínečně porovnejte rozměry skla u červené s našimi velikostmi. Inná ochrana před horkem: naše roleta chránící před teplem se stříbrnou vrstvou působí jako dodatečná ochranná fólie proti horku a je ideální pro střešní okna, a proto ještě lépe blokuje sluneční teplo.

Jednoduché a rychlé upevnění přísavkami kompletně bez nářadí. Ideální ochrana před sluncem: spolehlivě drží sluneční teplo a přímé sluneční záření venku a lze ji použít ke ztmavnutí, resp. Snadná montáž: není nutné vrtání, hřebíky nebo šroubování. Zatemnění. Kompatibilní: naše ochrana proti slunci je vyrobena pro okna Roto nebo Velux, ale také pro jiná střešní okna a výrobce, ideální jako ochrana proti oslnění pro monitory a televize.
ZnačkaeXsun #ad
VýrobceeXsun #ad

10. Homland

#ad

Roleta s bočním, světle šedá 45 x 170 cm Š x V, Zatemňovací roleta klemmfix, termoroleta bez vrtání/s vrtáním, montáž na stěnu a stropní montáž, tepelná ochrana a ochrana před nežádoucími pohledy

#ad
Homland #ad - Velikost látky rolety 45 x 170 cm je 40 x 170 cm. Odraženo. Ka látky je cca 5 cm užší, tak vpravo. Látka by však neměla přesahovat okenní kliku. O materiál se snadno udržuje. Způsob upevnění klemmfix se velmi dobře hodí do pronajatých bytů, protože okno po demontáži nevykazuje žádné poškození.

100% polyester se stříbrnou vrstvou na zadní straně, díky níž je světlo téměř úplně absorbováno, resp. Teprve po otevření může mít roleta chemický zápach, ale povrchová úprava je certifikována podle Öko-Tex. Díky úplnému zatemnění je dobrým partnerem na spaní. S dodaným příslušenstvím se můžete rozhodnout pro to svobodně. Zatemňovací roleta se ale hodí pro střešní okno. Naše termoroleta klemmfix vám nabízí 2 možnosti montáže: bez vrtání a stropu nebo montáž na stěnu pro vrtání.

Etízek lze namontovat jak vlevo, jejíž látka je asi připravenější než sklo. Stříbrná vrstva na zadní straně látky odráží sluneční paprsky, a tím poskytuje dodatečnou ochranu před denním světlem a teplem v létě. V zimě jsou tepelné ztráty díky roletě také do jisté míry sníženy. Objednací šířka se vztahuje na celkovou šířku zatemňovací rolety s příslušenstvím.
ZnačkaHomland #ad
VýrobceHomland #ad
Výška1.57
Délka19.69
Hmotnost0.95
Šířka1.97
Číslo díluK34