Top 10 Rutschauto ab 2 Jahre – Dětská odrážedla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BIG Spielwarenfabrik

#ad

Jednorožec Big Bobby Car Classic

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - S tažným zařízením vpředu a vzadu – udělá místo, zde přichází pestrý skluzavka jednorožce! Ať už venku nebo uvnitř: Přitahuje na sebe všechny pohledy! A pokud ne, použije se houkačka.

Pohodlné & vhodné pro věk – bezpečnost a jízdní komfort malých řidičů: uvnitř od 1 roku zajišťují ergonomické sedadlo, mimořádně stabilní kola a drsné bezpečnostní volant. Hodí se do hmotnosti 50 kg a je testován podle přísných směrnic TÜV. Kouzelné auto s jednorožcem – již více než 50 let objevují dívky a chlapci svět na slavném BIG Bobby-Car – nyní nový vzhled jednorožce s růžovým volantem a mnoha pestrými nálepkami.

Značková kvalita – robustnost, síla a odolnost jsou základní hodnoty značky BIG. Výrobky se v něm odrážejí a v ergonomickém designu vhodném pro děti. Vyrobeno v německu – kluzné vozidlo bobbycar je vyrobeno z materiálu odolného vůči UV záření a snadno se udržuje.
ZnačkaBIG Spielwarenfabrik #ad
VýrobceBIG Spielwarenfabrik #ad
Výška12.2
Délka10.63
Hmotnost7.47
Šířka23.23
Číslo dílu800056138
Modelka800056138
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. BIG Spielwarenfabrik

#ad

Für Kinder ab 1 Jahr, BIG-Bobby-Car Classic, Kinderfahrzeug für Jungen und Mädchen, klassisches Rutschfahrzeug belastbar bis 50 kg, rot

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - Viele details - der babyrutscher überzeugt durch tolle Details. Big markenqualität - robustheit, stärke und widerstandsfähigkeit sind die Kern-Werte der Marke BIG. Sicheres fahren - mit seiner belastbarkeit von bis zu 50kg ist das Rutschauto besonders stabil.

Made in germany - das rutscherfahrzeug wird direkt in Deutschland hergestellt. Viel fahrspaß - bereits seit dem jahr 1972 überzeugt das Kinderauto von BIG als eines der beliebtesten Rutschautos. Zur stetigen kontrolle der sicherheit wird es regelmäßig vom unabhängigen Prüfinstitut TÜV-Rheinland geprüft. Auch das griffige sicherheitslenkrad und die mechanische Hupe verhelfen dem Bobby Car zu Sicherheit.

Die produkte spiegeln sich darin und in einem kindgerechten, ergonomischen Design wider. Er hat eine ergonomische sitzfläche, einen kleinen Wendekreis, eine Anhängerkupplung vorne und hinten, sowie abriebfeste Räder. Es ist perfekt auf die Bedürfnisse und die Ergonomie der Kinder angepasst.
ZnačkaBIG Spielwarenfabrik #ad
VýrobceBIG Spielwarenfabrik #ad
Výška14.96
Délka22.83
Hmotnost6.39
Šířka11.81
Číslo dílu800001303
Modelka800001303
Záruka3 Jahre

3. BIG Spielwarenfabrik

#ad

Dětské vozidlo s šeptacími pneumatikami a dvěma barevnými ráfky na výměnu, pro děti od 1 roku, BIG-Bobby-Car-Neo antracitová – protiskluzové vozidlo pro vnitřní i venkovní použití

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - Pneumatiky mají stylový BIG buvolí profil. Vhodné pro rok života. Individuálně navržené – kroužky na ráfky a vložka klaksonu jsou přiloženy v tyrkysové a růžové barvě, takže si můžete svůj Bobby-Car individuálně navrhnout.

Vysoká kvalita a design vhodný pro děti jsou na prvním místě. Vyvinuto pro děti – ergonomický sedák vhodný pro děti s protiskluzovým povrchem a kolenní emuldou je pro děti od 1. Made in germany – logo firmy big, znamená sílu, buvol, robustnost a odolnost. Kvalita – ať už v bytě/domě nebo venku, díky svým kvalitním šeptacím pneumatikám nikdo nebude rušit. Moderní design – big-bobby-car neo může díky svému novému stylovému tvaru a potištěné mřížce chladiče rozbuší srdce mnoha dětí.
ZnačkaBIG Spielwarenfabrik #ad
VýrobceBig Spielwarenfabrik #ad
Výška15.35
Délka22.44
Hmotnost4.41
Šířka11.81
Číslo dílu800056243
Modelka800056243

4. BIG Spielwarenfabrik

#ad

šeptácími pneumatikami a měkkým sedadlem, dětské vozidlo s LED předním světlometem, protiskluzové vozidlo pro děti od 1 roku, BIG-Bobby-Car Next – Deluxe varianta, nosnost až 50 kg, červené

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - Dvojité světlomety s dlouhou životností LED technologie se po 10 minutách automaticky vypnou. Deluxe varianta – pro všechny, kteří chtějí víc. Super komfort – pro malý otočný kruh, stejně jako u protiskluzového auta bobby Car Classic zajišťuje plynulé otáčení čepu nápravy.

Kromě klasického bobby car má tato varianta sériově šeptající pneumatiky, přístrojovou desku s dotykovým senzorem a další skvělé detaily. Příjemné sezení – extra měkký potah sedadla zajišťuje vysoký komfort na dětském autě. Ta je odnímatelná a lze ji prát. Přesně podle těchto hodnot jsou vysoce kvalitní výrobky vyvíjeny a vyráběny v Německu, v Burghaslachu.

Značka big – big ručí za robustností, odolností a stabilitou. Další podrobnosti – navíc má protiskluzová pomůcka elektronickou houkačku a úložný prostor vpředu. Díky tomu se pohodlně a hygienicky čistí. Pro přívěsy je vpředu a vzadu tažné zařízení.
ZnačkaBIG Spielwarenfabrik #ad
VýrobceBIG Spielwarenfabrik #ad
Výška12.99
Délka16.93
Hmotnost9.48
Šířka11.02
Číslo dílu800056230
Modelka800056230
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. Italtrike

#ad

Italtrike ABC La Cosa beruška

#ad
Italtrike #ad - Roluje zcela tiše. Speciálně pro použití v domě nebo bytě. Bezúdržbová průmyslová kuličková ložiska ABEC s dlouhou životností. Intuitivní vlastnosti řízení i pro nejmenší. Kola s hladkým profilem.
ZnačkaItaltrike #ad
VýrobceItaltrike #ad
Výška8.54
Délka7.48
Hmotnost5.51
Šířka18.5
Číslo díluLA001ANI4LAD
Modelka2000LBI990

6. Rolly Toys

#ad

Rolly Toys Dětská skluzavka Minitrac John Deere 6150R s přívěsem rollyMinitrac Trailer sklopný závěs, odkládací přihrádka pod kapotou, pro děti od 1,5 let, volant s houkačkou

#ad
Rolly Toys #ad - Tato fantastická hračka je vyrobena speciálně pro nejmenší a poskytne jim radost z jízdy po celé hodiny. Dětská skluzavka je lehká a kompaktní, takže ji můžete bez problémů vzít všude s sebou. S dětským skluzavkou můžete prozkoumat svět a přitom hravě posílit motorické schopnosti. Díky svému roztomilému designu a bezpečným funkcím je dětská skluzavka perfektním společníkem pro malé dobrodruhy. Dětská skluzavka je speciálně vyvinuta pro potřeby malých dětí a nabízí jim bezpečnou a stabilní jízdu.
ZnačkaRolly Toys #ad
VýrobceRolly Toys #ad
Výška16.14
Délka38.19
Šířka11.81
Číslo dílu135660
Modelka135660
Zárukažádný údaj

7. BIG Spielwarenfabrik

#ad

BIG-Bobby-Car-Classic hasičské vozidlo – dětské vozidlo s nálepkami v hasičském designu, nosnost až 50 kg, pro chlapce a dívky, protiskluzové vozidlo pro děti od 1 roku

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - Včetně nálepky – pro skvělé uspořádání je součástí dodávky sada nálepek. Příjemná jízda – díky ergonomickému sedáku sedí děti velmi příjemně na protiskluzovém vozidle.

Bezpečná zábava ze hry – dětské auto má nosnost až 50 kilogramů. Sofistikované detaily – malý otočný kruh zajišťuje plynulé klouzání nápravy protiskluzového vozu. Láskyplné nálepky v hasiči designu jsou vhodné pro chlapce a dívky. Vyrábí se za přísných směrnic kvality v Německu, Burghaslachu. Neklouzavý bezpečnostní volant s mechanickou houkačkou dělá radost z jízdy kompletní.

Značka big – bobby car je jedno z nejoblíbenějších dětských vozidel a nadchne děti a rodiče. Pokud mají děti přívěs, je zde vpředu a vzadu tažné zařízení. Z důvodu bezpečnosti je hračka vyrobená v Německu testována podle přísných směrnic TÜV.
ZnačkaBIG Spielwarenfabrik #ad
VýrobceBIG Spielwarenfabrik #ad
Výška14.96
Délka22.83
Hmotnost6.58
Šířka11.81
Číslo dílu800056128
Modelka800056128
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. Rolly Toys

#ad

Rolly Toys 13 210 2 Toys dětská skluzavka rollyMinitrac Deutz Agrokid s odkládací přihrádkou, vhodné od 1 ½ roku 132102, volant s houkačkou, ergonomický obrys vozidla

#ad
Rolly Toys #ad - Kvalita: od samého začátku bylo deklarovaným cílem rollyToys, potěšit děti a jejich rodiče po celém světě vysoce kvalitními a krásnými hračkami.

Praktické: tento skluzavka pro malé děti má nejen otevřenou kapotu motoru, ale také pod ní umístěnou odkládací přihrádku, aby bylo možné přepravovat menší věci. Minitrac: kolenní emulda a ergonomický obrys vozidla mini traktoru se perfektně hodí pro nejmenší zemědělce od 1 1/2 let. Vybavení: se zadní spojkou, volantem s houkačkou, šeptácími pneumatikami, otevřenou kapotou a naběračkou nápravy nestojí tento dětský skluzavka v žádném případě horší než pedálový traktor. Rolly toys hračky jsou již při výrobě testovány z hlediska kvality a funkčnosti.
ZnačkaRolly Toys #ad
VýrobceRolly Toys #ad
Výška153.54
Délka232.28
Hmotnost9.26
Šířka116.14
Číslo dílu13 210 2
ModelkaROLLY132102

9. Original Wheely Bug

#ad

Original Wheely Bug Protiskluzové auto skluzavka od 1-3 let ježek "Nový design"

#ad
Original Wheely Bug #ad - Materiál z robustního masivního dřeva. Rozměry: cca 40 x 23 x 21 cm. Vhodné pro děti od 1, 5 let. Nosnost 25 kg – hmotnost cca 1, 9 kg. Original wheely bug Protiskluzový ježek "Nový design".
ZnačkaOriginal Wheely Bug #ad
VýrobceOriginal Wheely Bug #ad
Číslo dílu°51100-I

10. BIG Spielwarenfabrik

#ad

Kluzné vozidlo pro děti od 1 roku, BIG-Bobby-Car Classic Blowball – dětské vozidlo s nálepkami v designu pampelišky, nosnost až 50 kg, pro chlapce a dívky

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - Pro bezpečnost je hračka vyrobená v Německu testována podle přísných směrnic TÜV. Bezpečná zábava ze hry – dětské auto má nosnost až 50 kilogramů. Značka big – bobby car je jedno z nejoblíbenějších dětských vozidel a nadchne děti a rodiče.

Vyrábí se podle přísných směrnic kvality v Německu, v Burghaslachu. Pokud mají děti přívěs, tak je vpředu a vzadu tažné zařízení. Láskyplné nálepky v designu Blowball jsou vhodné pro chlapce a dívky. Díky neklouzavému bezpečnostnímu volantu s mechanickým houkačkem je radost z jízdy kompletní.

Včetně nálepky – pro skvělé provedení je součástí dodávky sada samolepek. Promyšlené detaily – o malý otočný kruh zajišťuje plynulé napínání nápravy protiskluzového auta. Příjemná jízda – díky ergonomickému sedáku sedí děti velmi příjemně na kluzném vozidle.
ZnačkaBIG Spielwarenfabrik #ad
VýrobceBIG Spielwarenfabrik #ad
Výška14.96
Délka22.83
Šířka11.81
Číslo dílu800056136
Modelka800056136
ZárukaZáruka výrobce 2 roky