Top 10 Sagrotan No Touch – Dávkovače mýdla a krémů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sagrotan

#ad

Sagrotan Sada s automatickým dávkovačem mýdla Sagrotan No-Touch vč. doplňovací náplně lotosového květu a heřmánkového oleje 1 x 250 ml a doplňovacím doplňovacím doplňkem Sagrotan No-Touch Aloe Vera

#ad
Sagrotan #ad - SpoleČnĚ proti plastŮm v oceÁnu: s každým nákupem nám pomůžete sbírat celkem 5 milionů plastových lahví z životního prostředí při prodeji prostřednictvím Amazon/Sediva/Lamos4u 1 láhev = 20 g plastového odpadu.

1 x 250 ml sagrotan no-touch náhradní náplň lotosový květ a heřmánkový olej a 5 x 250 ml doplňovací balení Aloe Vera. Jednoduché a praktické: sada dávkovače mýdla a doplňovacího mýdla je ideální do kuchyně a koupelny a zajišťuje, že se v domácnosti šíří bakterie. Rozsah dodávky: 1 x dávkovač tekutého mýdla sagrotan no-touch bílý vč. Etrné k pokožce a silné proti bakteriím: antibakteriální mýdlo nabízí ideální kombinaci péče a spolehlivé každodenní ochrany.

Již 110 let zajišťuje sagrotan hygienickou čistotu doma a chrání před bakteriemi / Snášenlivost s pokožkou je dermatologicky testována. Tekuté mýdlo s vůní lotosového květu a heřmánkového oleje a aloe vera se díky automatickému dávkování pomocí pohybového senzoru nanáší jednoduše – to vše zcela bez kapek a kapek.
ZnačkaSagrotan #ad

2. Sagrotan

#ad

Náhradní náplň Sagrotan No-Touch Kids „Veselý grapefruit“, balení 5 ks 5x 250 ml

#ad
Sagrotan #ad - Dermatologicky testováno, bez parabenů, bez alkalického mýdla, silikonů a minerálních olejů. Náhradní náplň sagrotan no-touch kids „veselý grapefruit“ pro automatické dávkovače mýdla s pohybovým senzorem.

Bez kapek a kaněk, automatické dávkování správného množství mýdla, ideální pro kuchyni a koupelnu. Automaticky dávkované příjemně vonící tekuté mýdlo dělá z mytí malých dětských rukou zážitek. Mýdlo na ruce sagrotan kids „veselý grapefruit“ pro děti je šetrné k pokožce a silně antibakteriální – z mytí se stává zábava.
ZnačkaSagrotan #ad
VýrobceReckitt Benckiser #ad
Číslo dílu3039753
Modelka3039753

3. Sagrotan

#ad

Vč. Sagrotan doplňte lotosový květ a heřmánkový olej, Sagrotan No-Touch automatický dávkovač mýdla bílý, 1 x 250 ml tekutého mýdla

#ad
Sagrotan #ad - Sagrotan zajišťuje hygienickou čistotu doma již 100 let a spolehlivě chrání před bakteriemi - každý nový den / Elektrický dávkovač mýdla není vhodný do myčky. Tekuté mýdlo s vůní lotosového květu a heřmánkového oleje lze snadno aplikovat díky automatickému dávkování pomocí snímače pohybu - vše bez kapek a rozlití.

Jednoduché a praktické: bezdotykový dávkovač mýdla od společnosti Sagrotan zajišťuje, že se šíření bakterií v domácnosti sníží a je ideální pro kuchyni a koupelnu. Rozsah dodávky: 1 x dávkovač tekutého mýdla sagrotan no-touch bílý se snímačem pohybu / 1 x 250 ml náplň Sagrotan No-Touch lotosový květ a heřmánkový olej / 2 x AA baterie.

Jemný na kůži a silný proti bakteriím: antibakteriální mýdlo nabízí ideální kombinaci péče a spolehlivé denní ochrany - bez silikonů a minerálních olejů.
ZnačkaSagrotan #ad
VýrobceReckitt Benckiser #ad
Číslo dílu3057805
Modelka3057805

4. Sagrotan

#ad

1 balení 1 x 250 ml, roztříděné, tekuté ruční mýdlo, Sagrotan No-Touch Kids Automatický dávkovač na mýdlo pro děti včetně náplně Discovery power and sticker

#ad
Sagrotan #ad - Sortiment je tříděn. Výběr designu není možný a zákazník dostane náhodný motiv || automatický dávkovač na mýdlo s pohybovým senzorem - bez kapiček a kapiček automatickým dávkováním správného množství mýdla || Ideální pro kuchyň a koupelnu || Nyní se samolepícími listy pro individuální Gesalt - zejména pro děti, bez parabenů, takže ruční mytí je zábavné || jemné vůči pokožce silně proti bakteriím || pH kůže neutrální, dermatologicky testováno, bez alkalického mýdla, silikonů a minerálních olejů.
ZnačkaSagrotan #ad
VýrobceReckitt Benckiser #ad
Výška5.47
Délka3.7
Šířka4.65
Číslo dílu3038328
Modelka3053546

5. Sagrotan

#ad

Sagrotan Automatický dávkovač mýdla No-Touch bílý – zásobní balení – vč. Sagrotan náplní Aloe Vera – 2 x 250 ml tekutého mýdla

#ad
Sagrotan #ad - Již 110 let zajišťuje sagrotan hygienickou čistotu doma a chrání spolehlivě před bakteriemi – každý den / je šetrný k pokožce, silný proti bakteriím.

Jednoduchý a praktický: dávkovač mýdla no-touch od sagrotan zajišťuje, že se v domácnosti sníží šíření bakterií a je ideální do kuchyně a koupelny. Tekuté mýdlo s vůní aloe vera se díky automatickému dávkování pohybovým čidlem nanáší jednoduše – to vše zcela bez kapek a skvrn. Rozsah dodávky: 1 x dávkovač tekutého mýdla sagrotan no-touch bílý s pohybovým senzorem není vhodný do myčky / 2 x 250 ml Sagrotan No-Touch náhradní náplň Aloe Vera / 2 x AA baterie. Hydra care: tekuté mýdlo od sagrotan je obohaceno o hydrain a 92 procent použitých složek včetně vody je přírodního původu.
ZnačkaSagrotan #ad
VýrobceRB Hygiene Home Deutschland GmbH #ad
Číslo dílu3235518
Modelka3235518

6. Dettol

#ad

DETTOL Startovací sada No-Touch stříbrná – Aloe Vera

#ad
Dettol #ad - Chrání již více než 80 let: dettol je již více než 80 let odborníkem na hygienickou čistotu a ochranu vaší rodiny, každý den. Etrné k pokožce, silné proti bakteriím: antibakteriální receptura tekutých mýdel Dettol zajišťuje hygienicky čistý pocit ruky a nabízí ideální kombinaci péče a každodenní ochrany.

Nepoužívejte pro děti do 3 let. Upozornění: určeno pouze pro vnější použití. Zabraňte kontaktu s očima. Automatický dávkovač mýdla s pohybovým senzorem: integrovaný senzor pohybu rozpozná ruce a automaticky dávkuje optimální množství mýdla na ruce – bez kapek a skvrn. Jednoduchý a praktický: dávkovač mýdla no-touch od dettol zajišťuje, že se v domácnosti sníží šíření bakterií a je ideální do kuchyně a koupelny.
ZnačkaDettol #ad
VýrobceReckitt Benckiser Austria GmbH #ad
Číslo dílu4002448101710
Modelka3078579

7. Sagrotan

#ad

Sagrotan Náhradní náplň No-Touch Cranberry Edition – pro automatický dávkovač mýdla – 5 x 250 mililitrů mýdla na ruce v praktickém výhodném balení

#ad
Sagrotan #ad - Složení antibakteriálního doplňovacího mýdla nabízí ideální kombinaci péče a každodenní ochrany. Rozsah dodávky: 5 x 250 ml tekutého mýdla náhradní balení cranberry Edition pro dávkovač mýdla No-Touch od Sagrotan / Šetrné k pokožce / silné proti bakteriím.

Již 110 let zajišťuje sagrotan hygienickou čistotu doma a chrání spolehlivě před bakteriemi – každý nový den. SpoleČnĚ proti plastŮm v oceÁnu: s každým nákupem nám pomůžete sbírat celkem 5 milionů plastových lahví z životního prostředí při prodeji prostřednictvím Amazon/Sediva/Lamos4u 1 láhev = 20 g plastového odpadu.

Ideální zážitek z vůně: tekuté mýdlo zanechává svěží vůni brusinek a lze jej zcela jednoduše kombinovat s každým dávkovačem mýdla No-Touch od Sagrotan. Pro bezstarostné čisté ruce: mýdla no-touch od Sagrotan jsou šetrná k pokožce, silná proti bakteriím a zanechávají pocit hebkosti pokožky.
ZnačkaSagrotan #ad
VýrobceRB Hygiene Home Deutschland GmbH #ad
Výška4.92
Délka11.57
Šířka3.66
Číslo dílu3190965
Modelka3190965

8. TabEnter

#ad

Seifenspender für Küche, Badezimmer, Braun, 120 ml

#ad
TabEnter #ad - Verdecktes liquid tube design, kann Shampoo, schön und praktisch, Handseife, Duschgel halten. Hergestellt aus hochwertigen Kunststoffmaterialien, sicher und umweltfreundlich, ungiftig und geruchlos. Dimension: 6, 33 * 2, 77 * 4, 5 * 7, 383 zoll 17, 2 * 11 cm, die Kapazität beträgt 120 ml 4 oz. Langlebig, schneckenform. Perfekte dekoration für den Einsatz in Spülbecken, Waschbecken, Wohnzimmer-Nachttisch.
ZnačkaTabEnter #ad
VýrobceTabEnter #ad
Výška6.77
Délka4.33
Šířka2.38

9. Dettol

#ad

Dettol No Touch Kit Classic

#ad
Dettol #ad - Obsahuje 3 baterie AA. Mýdlo na ruce příjemně voní. Objevte velký výběr vůní pro doplnění desetolu. Automatický dávkovač mýdla no-touch dettol vám pomůže udržet vaše ruce bez kontaktu s kůží a automaticky rozpozná ruce. Složení je dermatologicky testována. Mycí gel má čisticí složku, která snižuje přítomnost zárodků na rukou. Mytí rukou je jednou z nejúčinnějších opatření na ochranu před infekcí a boj proti šíření choroboplodných zárodků.
ZnačkaDettol #ad
VýrobceReckitt Benckiser Health Care #ad
Výška5.47
Délka3.7
Hmotnost1.04
Šířka4.65
Číslo dílu3059947000960
Modelka3059947000960

10. Designfabrik Hamburg

#ad

Designfabrik Hamburg Skleněný dávkovač mýdla s nástěnným držákem, samolepicí | dávkovač pumpičky z ušlechtilé oceli na tekuté mýdlo | dávkovač mycího prostředku bez vrtání | 250 ml černá/černá

#ad
Designfabrik Hamburg #ad - S pomocí nadčasových tvarů, kvalitních materiálů jako je jantarové sklo a nerezová ocel a povrchové úpravy skutečně upoutali pozornost i vedle umyvadla. Jako u všech našich produktů jsme měli i u našeho dávkovače mycího prostředku nejvyšší nároky na kvalitu.

Ať už s vrtáním nebo bez vrtání – rozhodněte se podle povrchu sami za sebe. Lepidlo nebo šrouby: náš samolepicí držák na stěnu lze volitelně upevnit pomocí přiložené lepicí podložky 3m nebo přiložených šroubů. Připraveno. Následně dávkovač mýdla jednoduše našroubujte. Myslíme si, že se nám to podařilo. Přesně to bylo naším hlavním cílem při vývoji našeho dávkovače mýdla s upevněním na stěnu. Plastová láhev je prostě na místě. Zde se používají hlavně ušlechtilá ocel a sklo, aby dávkovači mýdla dodaly kvalitní vzhled.

Ať už mýdlo, mycí prostředek, šampon nebo mléko – není to praktické? Naše dávkovače na tekuté mýdlo jsou vyrobeny z trvanlivých materiálů s dlouhou životností a díky své plnitelnosti zajišťují méně plastového odpadu. V souvislosti se změnou klimatu a rostoucím nedostatkem surovin bychom se měli všichni zabývat otázkou udržitelnosti. Také dávkovač čerpadla je z velké části vyroben z ušlechtilé oceli.
ZnačkaDesignfabrik Hamburg #ad
VýrobceDesignfabrik Hamburg #ad
Číslo díluDFHH SS
ModelkaDFHH SS