Top 10 Sichtschutzstreifen Hart PVC – Zahradní ochranné zástěny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Gartenwelt Riegelsberger

#ad

Gartenwelt Riegelsberger Premium Sichtschutzstreifen Sichtschutz Hart PVC Doppelstabmatten Streifen Made IN Germany 10 Stück Steingrau

#ad
Gartenwelt Riegelsberger #ad - Made in germany, neuware ohne weichmacher, aus PVC bleifrei, vorkonfektioniert. Verschmutzung leicht abwaschbar - Absolut Blickdicht - kein Durchgreifen mit der Hand möglich. WitterungsbestÄndig - schlagzÄh - formstabil - bruchsicher - KLAPPERT NICHT. Lichtecht stufe 7-8 - uv stabil - hohe lebensdauer - premiUM QUALITÄT. Kinderleichte und schnelle montage ohne werkzeug und zubehÖr.
ZnačkaGartenwelt Riegelsberger #ad
VýrobceGartenwelt Riegelsberger #ad

2. NOBILY

#ad

Plot zástěny na ochranu soukromí specializovaný obchod pro plot s dvojitými tyčemi plot ochrana soukromí šedá, Prémiová ochrana proti plotu tvrdá PVC / 9 x proužek 2,525 m/výška 19 cm okenní šedá, žádná fólie

#ad
NOBILY #ad - Tloušťka: mezi nosníky 0, 8 mm a 1, 3 mm na můstcích. Vysoce kvalitní ochrana proti pohledům. 6 let záruka na odolnost proti UV záření. Značkový výrobek "made in germany". Stabilní proužky z tvrdého pvc s délkou 2, 525 metrů – výška 19 cm. Montáž se provádí jednoduše navlékáním bez nářadí. Odpovídá nařízením eu rEACH a ROHS.
ZnačkaNOBILY #ad
VýrobceNOBILY #ad
Číslo dílu1303090000008

3. Zaundruck

#ad

Zaundruck Pásky na ochranu soukromí z netkané textilie Techno – trvalá ochrana před nežádoucími pohledy pro plot s dvojitou tyčí – kvalitní ochrana proti větru 26 m × 19 cm – role na ochranu soukromí – Florence šedá

#ad
Zaundruck #ad - Chraňte svůj pozemek s naší vysoce kvalitní polyesterovou ochranou před zvědavými pohledy. S rolíkem z netkané textilie zakryjete standardní dvojitý matný plot ve výšce 2 metry a šířce 2, 50 metru.

Kupte si naši ochranu proti větru a chraňte životní prostředí. Snadno díky vysoce kvalitnímu techno-vliesu získáte ochranu před nežádoucími pohledy bez odstranění a deformací. Abyste byli s naší ochranou proti větru spokojeni, vyrábíme ji v Německu pod přísnými kontrolami kvality. Velikost proužků činí 26 m x 19 cm. U naší ochrany před nežádoucími pohledy se nejedná o fólii, ale o technickou netkanou textilii ze 100% polyesteru, která je navíc potištěna ekologickými barvami. Klademe velký důraz na kvalitu a nejlepší zpracování.
ZnačkaZaundruck #ad
VýrobceZaundruck #ad
Výška0.08
Délka1023.62
Hmotnost4.41
Šířka7.48
Číslo dílu4260388391367
ModelkaZaundruck

4. FullBerg

#ad

Zahradní plot, plot 70 m x 19 cm s 30 upevňovacími klipy | odolné proti povětrnostním vlivům, FullBerg PVC pruhy na ochranu soukromí s dvojitou stěnou, neprůhledná | zahradní plot, ochrana proti větru

#ad
FullBerg #ad - Nepodléhá aktuálním normě EU. Balkonová rohož na ochranu soukromí z tvrdého pvc je perfektní ochrana před pohledy a větrem pro soukromé nebo průmyslové plotorové zařízení – použitelná pro téměř všechny běžné dvouplášťové rohože, ocelové mřížky, ploty na míče a ozdobné ploty.

Bez zápachu, odolný a bez odrazů. Materiál: pvc, rozměry: 70 m x 19 cm d x Š. Silnější podpěra proti větru pro držení. Oboustranně odolné, neprůhledné, bez odrazů, bez zápachu, voděodolné, odolné vůči plísním a minimalizuje hluk.

Barva: břidlice. Snadná montáž – fólie na plot se jednoduše propletou mezi oky a na koncích upevní pomocí klipů, které jsou součástí dodávky. Vysoce kvalitní materiál - pvc // 100% odolný vůči uv záření // cca 450 g na m2 // 6, 8 kg na jednu roli // včetně: 30 upevňovacích klipů po 70 m roli.
ZnačkaFullBerg #ad
Výrobcemango-_-bingo #ad
Délka70
Šířka19

5. NOBILY

#ad

Antracit, ochrana před nežádoucími pohledy, Prémiová ochrana proti plotu tvrdá PVC / 40 x proužků 2,525 m/výška 19 cm antracitově šedá – plot neprůhledné pásy pro plot s dvěma tyčemi plot

#ad
NOBILY #ad - Odpovídá nařízením eu rEACH a ROHS. 6 let záruka na odolnost proti UV záření. Značkový výrobek "made in germany". Tloušťka: mezi nosníky 0, 8 mm a 1, 3 mm na můstcích. Montáž se provádí jednoduše navlékáním bez nářadí. Vysoce kvalitní ochrana proti pohledům. Stabilní proužky z tvrdého pvc s délkou 2, 525 metrů – výška 19 cm.
ZnačkaNOBILY #ad
VýrobceNOBILY #ad
Výška0
Délka2
Šířka1
Číslo dílu1301400000008

6. PerfectHD

#ad

šířka 19 cm, PerfectHD Ochrana proti plotu – ochrana před nežádoucími pohledy – fólie na plot s dvojitým sloupkem – uni – Venezia světle šedá – role 26 m

#ad
PerfectHD #ad - Naše výrobky jsou vyrobeny ze 100% polyesteru a neobsahují PVC. Tímto způsobem podporuješ své životní prostředí. Udržitelná ochrana: s našimi ochrannými proužky pro váš plot s dvojitým tyčem získáte ochranu proti pohledům, dbáme na to, která je udržitelná. Barevný potisk: od nás dostanete ochranu před pohledy, která má dlouhou životnost a je oboustranně potištěná.

Při výrobě nás bylo obzvlášť důležité, aby ochrana před nežádoucími pohledy měla velmi vysokou odolnost vůči UV záření a vysoce kvalitní vzhled. Kromě toho je ochranná fólie na zahradu neprůhledná a odolná proti povětrnostním vlivům. Tím vám nemůžeme zaručit žádné bodové změny barvy! personalizovatelné: chcete zapůsobit na své sousedy zvláštní ochranou pro váš plot? pak máme pro tebe přesně to pravé. Vysoká kvalita: my v perfecthd jsme se zaměřili na ochranu plotu, která je kvalitně zpracovaná.

Protože nám záleží na životním prostředí, aby naše ochrana proti plotu byla vyrobena z cca 70 recyklovaných PET lahví. Protože naše výrobky byly vyráběny pod nejpřísnějšími a neustálými kontrolami kvality. Ať už chcete fotku z dovolené, rodinnou fotografii nebo něco úplně jiného, jednoduše nám napište a zapůsobte na každého! Pro tento účel byla při potisku materiálu použita barevná barviva, která se používají také v automobilovém průmyslu. Vyrobeno v německu: je pro tebe důležité, aby byl váš produkt vyvinut a vyroben v německu? pak jste u nás správně.
ZnačkaPerfectHD #ad
VýrobcePerfectHD #ad
Číslo díluPHD-UNI-Venezia

7. Arvotec

#ad

Ochrana proti pohledům, pohledům a větru – jednoduchá montáž – tloušťka 1,1 mm místo obvyklých 1,0 mm – vyrobeno v Německu bordó červená, 25 metrů – 6 barev na výběr – k připevnění na dvouplášťové rohože – ochrana proti hluku

#ad
Arvotec #ad - Rozsah dodávky: 1 x maskovací kladka, 25 metrů – volitelná barva. Kvalitní zpracování – tloušťka 1, 1 mm, místo obvyklých 1, 0 mm!. Made in germany – díky své tloušťce drží ochrana před nežádoucími pohledy bez dodatečného upevňovacího materiálu jako svorky/upínací lišty. Odolná proti uv záření a povětrnostním vlivům. Pro připevnění na dvouplášťové rohože a podložky – ochrana proti hluku, pohledům a větru.
ZnačkaArvotec #ad
VýrobceArvotec #ad
Výška7.48
Délka984.25
Šířka0.04
Číslo dílu21740
Modelka21740

8. TOSANEO

#ad

šedá, clona plotu, zahradní plot, zahradní plot, plotová fólie, ochrana před nežádoucími pohledy, TOSANEO PVC fólie na ochranu soukromí 35 m x 19 cm vč. 30 klipů, dvojitá tyč, ochrana proti větru

#ad
TOSANEO #ad - Istí se tak dobře jako sami: fólii lze výborně čistit zahradní hadicí nebo vysokotlakým čističem. Pvc ochranná fólie je k dispozici v následujících barvách: antracitová podobná RAL7016, šedá podobná RAL7040 Vytvořte více soukromí ve své zahradě, zelená podobná raL6005, na balkóně nebo na terase s naším válečkem z PVC pro ochranu před pohledy.

Odolává problémům s větrem a počasím: pvc pásky s tloušťkou materiálu 450 g/m² jsou vodoodpudivé a bez problémů odolávají teplotám mezi -30 °C až +70 °C. V různých barvách a vč. Upevňovacích klipů: naše fólie pro ochranu před nežádoucími pohledy jsou navíc dodávány s 30 upevňovacími sponami pro snadnou aplikaci. Navíc je povrch nereflexní a absorbující světlo nejlépe vyroben pro dlouhodobé používání.

Na obou koncích se pojistka a upevnění provádí pomocí jednoho z 30 dodaných upevňovacích svorek. I samotný déšť by se již měl postarat o odstranění nejhrubších nečistot. Super snadná instalace: fólii lze snadno splétat do jednoho nebo dvojitého plotu – zcela bez nářadí. Vaše spolehlivá pvc ochrana proti pohledům: z vysoce kvalitního pvc odolného proti uv záření, které je extrémně odolné proti roztržení a nabízí optimální ochranu proti větru.
ZnačkaTOSANEO #ad
VýrobceTOSANEO #ad
Výška0.16
Délka1377.95
Hmotnost7.05
Šířka7.48
Číslo dílu18895
Modelka18895

9. interGo

#ad

Ochranné proužky pro zahradní plot, balkon/různé barvy, fólie na ochranu plotu z PVC, Plot na ochranu soukromí 50 m x 19 cm vč. 30 klipů

#ad
interGo #ad - Budete mít dlouho radost z výrazných barev a obzvlášť ušlechtilého vzhledu, barvy téměř nevyblednou. Snadná údržba speciální zušlechtění povrchu je vybaveno nanotechnikou, jakmile se ochranné proužky pvc zašpiní, pokud se neprůhledné proužky z pvc zašpiní, otřete vlhkým hadříkem namočeným v tekoucí mýdlové vodě a vaše ochrana proti větru zazáří ve starém známém lesku.

Velikosti: 50 m, pruhy na ochranu soukromí jsou oboustranně potištěné, odolné vůči povětrnostním vlivům a uv záření a jsou neodrazové. Lze je snadno navléknout do plotových ok a zajišťují 100% ochranu před nežádoucími pohledy. Specialita produktu výška: 19 cm. Teplotní rozsah: -30 °C až +60 °C. Ideální pro venkovní použití. Zobrazené obrázky slouží pouze pro ilustrační a informační účely. Perfektní výhled a ochrana proti větru díky vysoké odolnosti materiálu chrání pvc pruhy na ochranu soukromí váš balkon, terasu nebo zahradu před větrem a zvědavými pohledy.

Neprůhledné a odolné proti povětrnostním vlivům100% recyklovatelné a vysoce kvalitní laminované PVC ochranné pásky jsou odolné proti dešti a větru, odolné proti povětrnostním vlivům, pružné, neprůhledné a tiché. Oboustranná povrchová úprava zabraňuje vyblednutí barvy. Ideální pro jednotyčové a dvojité plotové ploty ochranná fólie pro jednolůžkové a dvojité tyče se proplétá skrz tyče vašeho mřížového plotu.
ZnačkainterGo #ad
VýrobceinterGo #ad
Výška8.27
Délka7.28
Šířka7.48

10. jarolift

#ad

JAROLIFT ochranné PVC pásky, vč. upevňovacích spon

#ad
jarolift #ad - Naše ochrana plotu je k dostání v různých barvách. Ištění lze jednoduše provést pomocí vodní hadice. Rozměry role činí 40 m x 19 cm D x Š. Je třeba zdůraznit také vysokou odolnost vůči UV záření 100 % a světlostálost 4.

Protože jsme integrovali další tkaninu, je materiál také extrémně odolný proti roztržení a odolný. Pomocí klipů upínací lišty upevníte pásky zcela jednoduše bez nářadí. Ochrana proti pohledu plotu je navíc odolná vůči vodě a větru. Ochrana proti pohledům z pvc je navíc bez zápachu, antistatická a odolná vůči teplotám od -60 °C do +160 °C.

Lze jej bez problémů připevnit na téměř všechny mřížkové tyče a tyčové plotové systémy. Skládá se ze 100% recyklovatelného a vysoce kvalitního laminovaného PVC hmotnost látky 450 g/m. Okraj plotu zaujme svou vysokou kvalitou. S každou rolí balkonové ochrany obdržíte 25 upevňovacích klipů ve vhodné barvě.
Značkajarolift #ad
Výrobcejarolift #ad
Délka40