Top 10 Siphon Waschbecken Schwarz – Sifony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Engelbach

#ad

Engelbach® Sifon na šálky s čisticím otvorem – univerzální sifon pro umyvadla a umyvadlo – odtoková trubka umyvadlo, sifon na láhve 1 1/4" vč. gumové manžety a návodu

#ad
Engelbach #ad - Jednoduchý návod a promyšlený design dělají z instalace hračkou. Kompletní sada nabízí vše, co potřebujete a více: zápach s extra dlouhou ponornou trubicí, těsněním, gumovou manžetou, přídavnými těsněními.

Extra dlouhé trubky zajišťují maximální kompatibilitu! Náš sifon do umyvadla z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli a mosazi zaručuje nejen eleganci, ale také robustnost a dlouhou životnost. I bez nářadí můžete náš sifon nainstalovat obratem ruky. Chytrý integrovaný čisticí otvor naší odtokové trubky lze snadno odšroubovat. Sifon na láhve se svým standardním rozměrem 1 ¼ " perfektně hodí ke všem běžným umyvadlům a umyvadlům. Péče tak bude hravě jednoduchá, bez obtěžující demontáže.
ZnačkaEngelbach #ad
VýrobceEngelbach #ad
Číslo díluEB60518

2. Bächlein

#ad

Designový sifon odtoková souprava trubkový sifon, odtoková souprava přesně padnoucí, Bächlein Designový sifon univerzální pro umyvadla a umyvadlo, uzávěr proti zápachu s čisticím otvorem + návod k montáži

#ad
Bächlein #ad - Extrémně snadné čištění – jednoduché rozebírání a čištění odpadní trubky pouhými několika pohyby díky skrytému otvoru! Už nikdy ucpaný odtok v koupelně nebo pod dřezem. BÄchlein - slib – protože 100% důvěřujeme v naši kvalitu, chceme vám umožnit objednávku absolutně bez rizika: Pokud byste s nákupem nebyli plně spokojeni, dostanete peníze zpět! Spolehlivá funkce – masivní, pochromovaná mosaz, prvotřídní ušlechtilá ocel 304 a přesně padnoucí silikonové těsnění udržují sadu trvale těsnou a nezanechávají vápenatost a korozi žádnou šanci! Kompletní sada včetně rozety.

Extra dlouhé trubky pro maximální kompatibilitu! 100% univerzální tvar – trubkový sifon z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli 304 a masivní mosazi se hodí díky normovanému 1 ¼" montážního rozměru na všechna běžná umyvadla.

Jednoduchá montáž – uzávěr zápachu lze díky masivní konstrukci a přesně tvarovaným těsněním pomocí návodu namontovat na každý běžný odtok. Ponorná trubka o délce 200 mm.
ZnačkaBächlein #ad
VýrobceBächlein #ad
Výška7.87
Délka12.99
Šířka1.97
Číslo dílumbhhjhgj-hh-347
Modelkambhhjhgj-hh-347

3. Engelbach

#ad

Engelbach® Univerzální ponorná trubka pro sifon 400 mm extra dlouhá – prodloužení pro designový sifon, trubkový sifon 1 1/4 palce x 32 mm

#ad
Engelbach #ad - S délkou 40 cm lze ponornou trubku jednoduše ručně zkrátit na požadovanou délku. Naše ponorná trubka má rozměr 400 mm x 32 mm a hodí se pro různé typy sifonů, jako jsou trubkové sifony, designové sifony a šálkové sifony.

Prodlužovací ponorná trubka se skládá z masivní chromované mosazi, která zajišťuje dlouhou životnost a atraktivní vzhled. Pomocí pilky na kov můžete trubku vyřešit. Chceme vám umožnit absolutně bezrizikovou objednávku: Pokud nebudete s nákupem zcela spokojeni, najdeme řešení. Potápěčská trubka sifonu se vyznačuje extra silnou tloušťkou stěny, což zajišťuje zvýšenou stabilitu a odolnost.
ZnačkaEngelbach #ad
VýrobceEngelbach #ad

4. Keymark

#ad

Extra dlouhá trubka s 90° obloukem 32 mm pro uzavření zápachu, Keymark prodloužení, Mosazná nástěnná trubka 350 mm pro trubkový sifon sifon, sifon láhve, pochromovaný

#ad
Keymark #ad - Materiál: masivní mosaz, chromovaný. 90° nástěnná trubka – výstupní trubka s lemovaným okrajem. Průměr stěnové trubky: Ø 32 mm. Vhodné pro běžné trubkové sifony s Ø 32 mm. Délka: 350 mm – lze zkrátit.
ZnačkaKeymark #ad
VýrobceKeymark #ad

5. Lira

#ad

White, LIRA A.8500.01 SPAZIO NT CLIMA SIPHON FOR WASHING MACHINE

#ad
Lira #ad - Inspectionable space-saver trap with double connector. T-fittings 002432 included. For the drainage of condensing boiler, dehumidifier, air conditioning systems, drier Ø8-12-14-16. For the drainage of washing-machine and dish-washer Ø20-25. Easy to install.
ZnačkaLira #ad
VýrobceLIRA SPA #ad
Výška2.76
Délka12.99
Šířka5.31
Číslo díluA850001
ModelkaA.8500.01

6. OPERMAXER

#ad

OPERMAXER Mosazná ponorná trubka extra dlouhá 400 mm pro univerzální sifon, matná černá, prodlužovací trubka 1 1/4 palce x32 mm odtok, nastavovací trubka vč. těsnění

#ad
OPERMAXER #ad - Jednostranný lemovací okraj vhodný pro připojení 1 1/4 palce pro umyvadlo univerzální standard. Velmi rozšířené pro montáž pod umyvadlo v koupelně. Materiál: masivní mosaz, odolná vůči vysokým teplotám. Prodlužovací trubka pro sifon, uzávěr pachu, trubkový sifon, sifon na láhve, pop-up ventil odtoková souprava. Snadná instalace, s těsněním. Průměr ponorné trubky: Ø 32 mm; délka: 400 mm; tloušťka: 0, 7 mm.
ZnačkaOPERMAXER #ad
VýrobceOPERMAXER #ad

7. OPERMAXER

#ad

12-Zoll-Messing-Verlängerungsrohr für Siphon, OPERMAXER Flansch Waschbecken Tauchrohr 1-1/4 in. OD, Siphon Eintauchen Rohr für Bad unter Waschbecken, Drain-Verbindungen, Matte Schwarz

#ad
OPERMAXER #ad - Funktion: tauchrohr zum verlängern von rohrsiphons und Flaschenfallen, weit verbreitet in der Installation unter der Spüle für Küchen und Waschbecken, die Schmutz, Gerüche und Gase sammeln. Außendurchmesser; länge: 30, kürzbar; Dicke: 0, 5 cm, 7 mm. Installation: direkter Anschluss, einfache Installation, mit einer Gummi-Unterlegscheibe. Anwendung: einseitige flanschkante, geeignet für 1 1/4-Zoll-Anschluss universeller Standard. Maße: durchmesser: 3, 8 cm. Material: der geflanschte Saitenhalter ist aus Messing, beständig gegen hohe Temperaturen.
ZnačkaOPERMAXER #ad
VýrobceOPERMAXER #ad
Délka12
Hmotnost0.15
Číslo díluB0B45V9T4S_CA NARF
ModelkaB0B45V9T4S_CA NARF

8. Bächlein

#ad

Chrom, z mosazi, Bächlein Univerzální sifon pro umyvadla a umyvadlo, trubkový sifon odtoková souprava, uzávěr proti zápachu vč. gumové manžety + návodu k montáži, odtoková souprava přesně padnoucí

#ad
Bächlein #ad - 100% univerzální tvar – trubkový sifon z chromované mosazi se díky standardnímu rozměru 1¼" vestavby hodí na všechna běžná umyvadla. Kompletní sada včetně rozety! jednoduchá montáž – uzávěr proti zápachu lze díky masivní konstrukci a přesným těsněním namontovat v několika krocích na každý běžný odtok.

Ponorná trubka je k dispozici ve dvou délkách! extrémně snadné čištění – jednoduchá demontáž a čištění odpadní trubky během několika minut. Spolehlivá funkce – masivní, chromovaná mosaz a přesná silikonová těsnění udržují sadu trvale těsní a nedávají vápenci a korozi žádnou šanci.

Již nikdy ucpaný odtok v koupelně nebo pod dřezem! bÄchlein - slib – protože 100% důvěřujeme naší kvalitě, chceme vám umožnit absolutně bezrizikovou objednávku: Pokud nebudete s nákupem zcela spokojeni, vrátíme vám peníze! .
ZnačkaBächlein #ad
VýrobceBächlein #ad
Výška4.72
Délka9.84
Hmotnost0.75
Šířka1.26
Číslo díluCaseeto

9. Alcaplast

#ad

Alcaplast Vysoce kvalitní sifon pod omítku – sifon pod omítku pro pračku, ušlechtilá ocel, připojení pračky ALCA-chrom

#ad
Alcaplast #ad - Norma: en274. S hadicovou přípojkou 20-23 mm. Odtokový výkon až 16, 8 l/min. Istý vzhled díky nástěnné cloně z ušlechtilé oceli. Snadná montáž – jednoduše zasunout do trubky HT. Snadné čištění pomocí otvoru pro údržbu. Snadné upevnění na stěnu díky bočním upevňovacím sponám. Teplotní odolnost do 95 °C. Nástěnná clona 85 × 150 mm š × v.
ZnačkaAlcaplast #ad
VýrobceAlcaPlast #ad
Výška10.55
Délka2.76
Šířka5.04
Číslo díluAPS3
ModelkaAPS3

10. Sanitop-Wingenroth

#ad

Sanitop-Wingenroth Ponorná trubka pro uzávěr zápachu lahví | Ø 32 x 200 mm | sifon ponorná trubka | nastavitelná trubka pro uzávěr zápachu umyvadla | s okrajem lemování | kov | chrom | 22103 0

#ad
Sanitop-Wingenroth #ad - Spojovací kusy: přes tuto nastavovací trubku snadno spojíte umyvadlo a uzávěr zápachu. Potápěčská trubka pro sifon: nastavovací trubka pro uzávěry pachů umyvadla vhodné jako náhradní díl Rovný tvar Velikost: Ø 32 x 200 mm Připojení: 1 1/4 Stabilní díky okraji lemu, z masivního kovu kvalitně pochromované.

Použití: model se hodí jako náhradní díl nebo k výměně příliš krátké ponorné trubky. Praktické rozměry: s délkou 20 cm, průměrem 3, 2 cm a přípojkou 1 1/4 lze ponornou trubku pro sifony na láhve dobře a rychle přizpůsobit. Zajišťuje spojení mezi spodní částí ventilu a sifonem. Stabilní zpracování: pro vysokou stabilitu má nastavovací trubka lemovaný okraj. S vhodným nástrojem jej můžete navíc zkrátit na jakýkoliv rozměr. Skládá se z kovu a pochromovaného povrchu, který poskytuje dodatečnou ochranu.
ZnačkaSanitop-Wingenroth #ad
VýrobceSanitop-Wingenroth #ad
Výška1.26
Délka7.87
Hmotnost0.16
Šířka1.26
Číslo dílu22103 0
Modelka22103 0