Top 10 Stainless Steel Kettle – Elektrické konvice

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Smeg

#ad

Smeg KLF05PKEU Mini rychlovarná konvice růžová

#ad
Smeg #ad - 0, 8 l 3 šálky/min. 0, 2 l. Filtr proti vodnímu kameni z ušlechtilé oceli. Uzávěr konvice s rukojetí a extra velkým úhlem otevření 80°. Objem: konvička max.
ZnačkaSmeg #ad
VýrobceSmeg #ad
Výška7.87
Délka5.98
Hmotnost4.19
Šířka7.87
Číslo díluKLF05PKEU
ModelkaKLF05PKEU
Záruka2 roky záruka výrobce.

2. Zojirushi

#ad

Zojirushi CD-WCC30 Micom Wasserkocher und -wärmer, silberfarben

#ad
Zojirushi #ad - Automatische Sicherheitsabschaltung. Entchlorungs- und entkalkungsmodus. International products have separate terms, and language of product, age ratings, are sold from abroad and may differ from local products, including fit, labeling or instructions. Cafe tropf dosiermodus für langsamere Dosierung. 3, 0 liter. 120 volt / 700 Watt.
ZnačkaZojirushi #ad
VýrobceZojirushi #ad
Výška11.5
Délka11.25
Hmotnost5
Šířka8.25
Číslo díluCD-WCC30
ModelkaCD-WCC30

3. BUYDEEM

#ad

1,7 l, ušlechtilá ocel, s filtrem proti vodnímu kameni, bez BPA, BUYDEEM Rychlovarná konvice K640E, retro rychlovarná konvice, 2000 W s automatickým vypnutím a ochranou proti suchu

#ad
BUYDEEM #ad - S velkou kapacitou 1, 7 litru a výkonem 2000 w ušetříte čas a energii a přesto můžete během několika minut dostat čajovou vodu. Elegantní design – klasický design propůjčuje každé kuchyni nadčasovou krásu, bez ohledu na to, jaký styl kuchyně máte.

Snadné čištění – velký otvor s odnímatelným víkem a omyvatelným filtrem je dimenzován pro snadné čištění. Pohodlná – nádoba na rychlovarnou konvici je uvnitř i venku kompletně vyrobena z kvalitní ušlechtilé oceli, bez odkapávání a díky designu rukojeti Cool-Touch je praktická a elegantní.

Bezpečnost – vysoká bezpečnost díky funkci automatického vypnutí a ochraně proti chodu nasucho. Vhodné k našim retro toustovačům buydeem dt620e & dt640e přináší tato kolekce v retro stylu radost do každodenních okamžiků snídaně. Funkce rychlého vaření. Díky filtru proti vodnímu kameni je vaše čajová konvice chráněna proti usazování vodního kamene.
ZnačkaBUYDEEM #ad

4. Ninja

#ad

Ušlechtilá ocel KT201EU, 1,7 l, rychlovarná konvice s funkcí rychlého vaření a různým nastavením teploty, LED displej, Ninja Rychlovarná konvice z ušlechtilé oceli Perfect Temperature

#ad
Ninja #ad - Hmotnost: 1, 24 kg celkem. Tato rychlovarná konvice má výkon 3000 w a velký objem 1, 7 l – stačí na 7 šálků čaje nebo kávy. Rychlé vaření: za méně než 50 sekund se 1 šálek rychle uvaří. Funkce zahřívání: chytrá funkce hold temp udrží zvolenou teplotu vody až 30 minut.

Snadné použití: tato intuitivní rychlovarná konvice má jednoduché ovládací prvky, praktické okno s vodou s modrým osvětlením a vyjímatelným filtrem vodního kamene pro snadné čištění. Barva: ušlechtilá ocel. Rozměry: rychlovarná konvice a základna: V 24, 2 cm x Š 20, 5 cm x H 19 cm. Digitální displej zobrazuje teplotu v reálném čase, zatímco stoupá na zvolenou předvolbu.

Perfektní pro přípravu druhého nápoje stejně lahodného jako ten první – není nutné opětovné vaření. Bez bPA. Obsahuje: vařič vody ninja perfect temperature a otočný podstavec o 360 stupňů. Kontrola teploty: 6 přednastavených teplot od 60 °c do 100 °c stiskem tlačítka nebo manuálního nastavení teploty.
ZnačkaNinja #ad
VýrobceNinja #ad
Výška9.53
Délka7.48
Hmotnost2.73
Šířka8.07
Číslo díluKT201EU
ModelkaKT201EU
Záruka2 roky

5. Bosch Hausgeräte

#ad

2200 W, zelená, Bosch bezdrátová rychlovarná konvice TWK7506, 1,7 l, filtr vodního kamene, automatické vypínání, ochrana proti přehřátí

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Navíjení kabelu. Skrytý topný článek. Objem 1, 7 l. Filtr vodního kamene v hubici. 3násobně bezpečný: automatické vypnutí, ochrana proti přehřátí/suchu, zvedací spínač.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch #ad
Výška4.72
Délka8.07
Hmotnost2.2
Šířka3.15
Číslo díluTWK7506
ModelkaTWK7506
ZárukaZáruka výrobce.

6. Fire-Maple

#ad

Fire-Maple WASSERKOCHER AUS EDELSTAHL

#ad
Fire-Maple #ad - Der griff kann an einem Stativ oder einem Ast aufgehängt werden. Ideal zur wasserdesinfektion für den sicheren Verzehr sowohl im Hinterland als auch in Notsituationen. Nicht trocken kochen. Tragbar: wiegt nur 295 g, 6 cm, 2 x 10, größe: 15, die kleine Größe macht diese Teekanne leichter zu tragen.

Hochwertig: hergestellt aus lebensmittelechtem 18-8 Edelstahl der Stärke 6. Dickere wände sorgen für eine bessere Haltbarkeit und Wärmespeicherung und garantieren jahrelange zuverlässige Leistung. Seien sie immer vorsichtig, wenn Sie einen heißen Wasserkocher bewegen oder gießen. Optimales kapazitÄt von 1 liter: effizienter kessel für kaffee, tee und Camping Mahlzeiten.

Sicherheit: die gesamte stahlkonstruktion garantiert eine sichere Verwendung auf Campingfeuer, Campingkocher. Die lykische Oberfläche ist leichter zu reinigen. Einfach zu bedienen: der sichere deckel garantiert ein schnelles Kochen und der Drehgriff kann für einen einfachen Transport zusammengeklappt werden. Ideal zum schutz des Wanderkochers oder anderer Gegenstände.
ZnačkaFire-Maple #ad
VýrobceFire-Maple #ad
Výška4.2
Délka6
Hmotnost0.65
Šířka6
Číslo díluSTAINLESS KETTLE
ModelkaSTAINLESS KETTLE

7. KHG

#ad

KHG Rychlovarná konvice na 1,7 litru vody | 2 200 W | bezdrátová konvice | 360° podstavec | automatické vypínání | vyjímatelný filtr vodního kamene | ochrana proti chodu nasucho | ukazatel hladiny vody jednostranně – bílá

#ad
KHG #ad - V neposlední řadě filtr vodního kamene zabraňuje tomu, aby se do vašeho nápoje dostal přebytečný vápník. Otvor víka stiskem tlačítka, bezdrátová konvice a automatické tlačítko zapnutí a vypnutí umožňují maximální komfort. Moderní design rychlovarná konvice khg je k dostání v syté černé barvě.

Ernou rychlovarnou konvici lze klasicky kombinovat s téměř každým stylem zařízení. Optimální kapacita rychlovarná konvice khg umožňuje objem 1, 7 litru vody. Optimální bezpečnost také vaše bezpečnost není u tohoto modelu opomíjena. Automatické vypínání ukončí proces vaření, jakmile konvici zvednete z podstavce. Rozsah dodávky po nákupu obdržíte 1 x rychlovarnou konvici v černé barvě značky KHG.

Plastová objímka má lesklý povrch a na spodním rámu je vybavena kroužkem z ušlechtilé oceli, který propůjčuje designu optický akcent. Takzvaná ochrana proti chodu nasucho zabraňuje přehřátí vaší rychlovarné konvice, i když neobsahuje vodu. Optimální pohodlí rychlovarná konvice od khg nejen vypadá moderně, 360° patice, ale nabízí také mnoho komfortních funkcí. Hladinu vody lze sledovat pomocí indikátoru hladiny vody na straně konvice.
ZnačkaKHG #ad
VýrobceKHG #ad
Hmotnost1.76

8. Smeg

#ad

Bílá, Smeg KLF05WHEU Mini rychlovarná konvice

#ad
Smeg #ad - Uzávěr konvice s rukojetí a extra velkým úhlem otevření 80°. 0, 8 l 3 šálky/min. Filtr proti vodnímu kameni z ušlechtilé oceli. Objem: konvička max. 0, 2 l.
ZnačkaSmeg #ad
VýrobceSmeg #ad
Výška7.87
Délka5.98
Hmotnost2.2
Šířka7.87
Číslo díluKLF05WHEU
ModelkaKLF05WHEU
Záruka2 roky záruka výrobce.

9. Zwilling

#ad

černá, 1,0 litru, bezdrátová, ZWILLING Enfinigy rychlovarná konvice s filtrem z ušlechtilé oceli a ochranou proti přehřátí, 1850 W

#ad
Zwilling #ad - Malá ale oho: díky své kompaktnosti se rychlovarná konvice enfinigy výborně hodí pro malé kuchyně. Ochrana proti chodu nasucho a přehřátí zajišťují dlouhou životnost, speciální 70stupňové otevírání chrání před horkou párou. Praktický moderní design: nejen vy, ale i váš byt budete mít radost z tohoto designového kusu navrženého v Miláně.

Bezešvá nádoba z ušlechtilé oceli s vnitřní stupnicí nejen ušlechtile vypadá, ale také se výborně čistí. Rozsah dodávky: rychlovarná konvice zwilling enfinigy, kapacita: 1, 1x 360° základní stanice s navíjením kabelu, 0 l, 5 x Š 13, vnější plast, čištění: rychlovarná konvice po ochlazení opláchněte vodou a kryt otřete vlhkým hadrem, rozměry: d 13, čistá hmotnost: 1120 g, 0 cm, materiál: vnitřní ušlechtilá ocel, 5 x V 21, výkon; 18500 WatWatwat watwat 021542, barva: Černá.

Zajišťuje lepší chuť a méně vápenatých usazenin ve vašem nápoji. Tradice se setkává s technologií: rychlovarné konvice enfinigy spojují tradiční know-how zwilling s nejmodernější technologií a nejnovějšími poznatky. Přesto ohřívá vodu stejně rychle jako jeho velký bratr a díky dvouplášťové tepelné izolaci ji udrží dlouho v teple, zatímco vnější stěna zůstává příjemně chladná. Istý požitek z čaje a kávy: integrovaný filtr vodního kamene z ušlechtilé oceli je chuťově neutrální a snadno se čistí.
ZnačkaZwilling #ad
VýrobceZwilling #ad
Hmotnost2.43
Číslo dílu531050010
Modelka1021542

10. Philips Domestic Appliances

#ad

Philips HD9350 / 90 Rychlovarná konvice 2200 W, 1,7 litru, nerezová ocel

#ad
Philips Domestic Appliances #ad - Snadné čištění: odpružené víko s velkým otvorem pro snadné čištění – otvor stiskem tlačítka, takže se zabrání jakémukoli kontaktu s párou.

Design z ušlechtilé oceli: z trvanlivé, kartáčované ušlechtilé oceli v potravinářské kvalitě pro dlouhodobé a spolehlivé každodenní použití. Elegantní kontrolka: elegantní vestavěné, modré světlo v vypínači se rozsvítí, když je rychlovarná konvice zapnutá. Design s dlouhou životností: dlouhá životnost spolu s vynikajícím topným výkonem díky mimořádně účinnému, plochému topnému článku. Objem 1, 7 litru: více než 7 šálků při maximálním naplnění.
ZnačkaPhilips Domestic Appliances #ad
VýrobcePhilips #ad
Výška9.57
Délka9.06
Hmotnost2.43
Šířka6.14
Číslo díluHD9350/90
ModelkaHD9350/92
Záruka24 měsíců.