Top 10 Upholstery Steam Cleaner – Čističe koberců

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bissell

#ad

Odstraňuje skvrny od koberců a čalounění, 330 W, 2,5 l, Čistič skvrn BISSELL 36988 SpotClean ProHeat

#ad
Bissell #ad - Bissell spotclean proheat odstraňuje skvrny a nečistoty, kobercích a měkkých površích, matrace, ať jsou kdekoli: na kobercích, jako jsou pohovky, interiéry automobilů a další.

Snadné skladování - lehký a kompaktní design zabírá málo místa. Odstraňuje skvrny a nečistoty rychle a snadno ve spojení s výkonnými čisticími prostředky BISSELL včetně 2 vzorků čisticích prostředků. Snadno uchopitelné ploché plnící nádoby umožňují rychlé plnění a snadné vyprazdňování. Zahrnutý nástavec 8 cm pro odolné skvrny je vhodný pro každodenní skvrny a skvrny.
ZnačkaBissell #ad
VýrobceBISSELL #ad
Výška6.5
Délka1.1
Hmotnost8.6
Šířka9.7
Číslo dílu36988
Modelka36988
Záruka2 roky výrobce.

2. HAUSHOF

#ad

Schodiště, bílá/šedá, pohovku, čistič koberců, polstrování, auto, 28,5 cm x 15 cm x 26,5 cm, 400 W, čistič skvrn na koberce, 85 dB, HAUSHOF Mycí vysavač, předložku

#ad
HAUSHOF #ad - Dvojitá nádržka na vodu odnímatelná nádrž na vodu pro snadné plnění a vyprázdnění. Objem nádrže na čistou vodu: 1100 ml, Objem nádrže na špinavou vodu: 500 ml. Obě trysky perfektně padnou a hodí se k čištění skvrn v každém rohu.

A 1 úhlová tryska pro štěrbiny jako rohy pohovky a postele. Výkonné čištění výkonný motor 400 w s hladinou hluku 85 db je ideální pro efektivní čištění rohů vašeho domu, sedadel a čalounění vašeho auta. 120 cm dlouhá hadice se 120 cm dlouhou integrovanou hadicí na odstraňování skvrn. Systém dvojité nádrže umožňuje čištění čistou vodou, zatímco nečistoty a prach jsou uloženy v samostatné nádrži.

2 sací trysky 1 tryska s kartáčem na koberce, čalouněný nábytek a schody atd. Snadná přeprava Čistič váží 3, 4 kg a má praktickou rukojeť na horní straně, takže jej můžete snadno přenášet do každého rohu vašeho domu. Má také samostatnou funkci uložení hadice: Pro snadné uložení hadice rolujte na držák.
ZnačkaHAUSHOF #ad
VýrobceHang Zhou Great Star Industrial Co.,LTD #ad
Výška10.43
Délka11.22
Hmotnost9.77
Šířka5.98
Číslo díluHH22063AU
ModelkaHH22063AU

3. AUIFFER

#ad

Spáry, doba zahřívání 3 min. Ruční přístroj, Parní čistič pro čištění 3,5 bar, tlak páry 380 ml, čalouněný nábytek, auto, parní čistič podlahy na všechno, dlaždice, pohovku, podlahu

#ad
AUIFFER #ad - Silný ruční parní čistič – náš parní čistič má parní sílu 1300 w a během pouhých 3 minut se rychle zahřeje, která odstraňuje 99, aby vytvořil silnou vysokotlakou páru s teplotou 110 °C, 9 % znečištění z různých tvrdých povrchů. Zaměřte bez námahy na odolná, lepivá místa s tímto parním čističem na čalounění. Díky velkorysému 2, optimální řešení pro rychlé úkoly ve vašem domě, 98 m dlouhému síťovému kabelu nabízí tento parní čistič také flexibilitu pro použití uvnitř i venku.

Specializované čisticí nástroje a všestranné použití – efektivně vyčistěte všechny oblasti vašeho domu pomocí mnohostranné a výkonné sady čističů na ruční páru. Rozpouštěč páry na vyžádání a jednoduché použití – parní čistič potřebuje pouze vodu pro práci, bez komplikovaných nástrojů a namáhavých operací. Jednoduše setřete zbytky a hotovo. Látkový kartáč, zahnutá hlava trysky, závěsů, žehlicí kartáč, dřezů, koupelen, prodlužovací hadice, kuchyňských sporáků, zrcadel, toalet, podlah, odměrka a nálevka jsou součástí dodávky.

Přenosný a velký dosah – design ručního parního čističe je lehký a přenosný, kanceláři nebo garáži. Bezpečné čištění bez chemikálií – 100% přírodní čištění probíhá pouze vodou a zajišťuje, že tento ruční parní čistič lze bezpečně používat v domácnostech s dětmi a domácími zvířaty. Snadno odstraníte mastnotu a nečistoty z dlaždic, stěrka na okno, 2 nylonové kartáče, rovná hlava trysky, zvířecích matrací, oken, autosedaček a čalouněného nábytku. Náš parní čistič má bezpečnostní zámek na rukojeti a bezpečnostní uzávěr pro dodatečnou bezpečnost, aby se zabránilo zbytečným problémům způsobeným náhodným dotykem.
ZnačkaAUIFFER #ad
VýrobceAUIFFER #ad
Výška8.27
Délka9.45
Hmotnost3.86
Šířka5.12
ModelkaWHL-618

4. Bissell

#ad

Schodiště a autosedačky, odstraňovač skvrn pro rychlé a snadné čištění, na koberce, SpotClean C3​, BISSELL Přenosný čistič koberců a čalounění

#ad
Bissell #ad - Systém se dvěma nádržkami pro oddělení čisté a špinavé vody, 3 kg a 4, hmotnost 4, 6 m dlouhý síťový kabel pro větší flexibilitu a pohodlné uložení.

Vhodné pro všechny druhy čalounění, 5 db během aplikace, tiché 81, koberců a interiérů aut, 340 W pro silný čisticí výkon. Rozsah dodávky: bissell spotclean c3 koberec & čistič čalounění + 1 x 15cm Tough Stain Tool + 1 x čisticí roztok Spot & Stain Pro Oxy. Přenosný čistič koberců a čalounění pro snadné a rychlé čištění, pro efektivní odstraňování tekutin, skvrn a nečistot. Trojitý akční systém se silným rozprašovacím proudem, čisticím účinkem a sací silou pro odstranění nečistot a nečistot v pouhých 3 krocích.
ZnačkaBissell #ad
VýrobceBISSELL #ad
Výška12.52
Délka8.27
Hmotnost9.48
Šířka17.32
Číslo dílu3619N
Modelka3619N
Záruka2 roky limitované.

5. Bissell

#ad

Koberce, BISSELL SpotClean Pet Pro | Speciální čistič skvrn pro více povrchů | ideální na koberce, čalounění a auto | Obsahuje formuli a příslušenství | 750 W, 84 dB | BISSELL 15585

#ad
Bissell #ad - Nářadí lapače skvrn: stříká, drhne a vysává nečistoty vašeho domácího zvířete do nádoby přístroje. Isticí formule: kombinujte spotclean pet pro s formulí bissell 1087N, 1086N, 1089N a 1078N pro nejlepší výsledky čištění.

Ideální pro efektivní odstraňování nečistot ve vašem domě a jako vysavač do auta. Systém se dvěma nádržkami umožňuje čištění čistou vodou, zatímco špína a prach jsou uloženy v samostatné nádrži. Má výkonný motor 750W s hladinou hluku 82 dB. Výkonné čištění: bissell spotclean pet pro je profesionální čistič skvrn. Nečistoty se shromažďují a skladují v samostatné nádrži, kterou lze pro snadné vyprazdňování jednoduše odšroubovat.

Ideální pro domácí mazlíčky: integrovaná hadice vysavače na odstraňování skvrn o délce 1, 5 metru kombinuje výkonnou sací sílu, účinek kartáče a formule, aby se odstranily zašpiněné nečistoty a skvrny od vašeho domácího zvířete. Technologie duální nádrže: odnímatelné vodní nádržky pro snadné plnění a vyprázdnění.
ZnačkaBissell #ad
VýrobceBISSELL #ad
Výška14.02
Délka9.84
Hmotnost13.23
Šířka14.17
Číslo dílu15585
Modelka15585
Záruka2 roky.

6. Vacmaster

#ad

Schodiště a auta | Mokrý a suchý vysavač silný sací výkon při mytí vody, čistič koberců, předložky, Vacmaster SCA0801 mycí vysavač, čalounění, dekontaminace | 800 W, čistič skvrn na koberce

#ad
Vacmaster #ad - Má výkonný motor 800 W. Výkonná sací funkce: tento přenosný čistič koberců a koberců je vybaven silnou sací silou, která odstraňuje skvrny a odolné nečistoty. Systém dvou tanků umožňuje čištění čistou vodou, zatímco nečistoty a prach jsou uloženy v samostatné nádrži.

Velký dosah – extra dlouhý 6 m dlouhý síťový kabel a 1, 8 m dlouhá hadice zajišťují, že můžete čistit déle a dál. Výkonné čištění: vacmaster sca0801 je profesionální čistič skvrn. Včetně čisticího vzorce: dodávaný čisticí roztok na koberce Spot & PET byl vyvinut speciálně pro použití s čističem koberců Vacmaster EasyClean.

Ideální pro dům a auto: s integrovanou 1, 8 m dlouhou hadicí odstraňovače skvrn můžete bez problémů vyčistit rohy vašeho bytu a sedadla a čalounění v autě. Technologie duální nádrže: odnímatelné vodní nádržky pro snadné plnění a vyprázdnění. Vynikající pro odstraňování odolných skvrn.
ZnačkaVacmaster #ad
VýrobceCleva #ad
Výška17.32
Délka15.16
Hmotnost14.11
Šířka10.24
Číslo díluSCA0801 03
ModelkaSCA0801 03
Záruka2 roky limited warranty.

7. Cecotec

#ad

Wasserpulvizierer, Action Radio 6 m, Cecotec Polsterstaubsauger Conga Popstar 3000. 400 W, Schlauchlänge 1.2 m, 2 Ablagerungen, 1 von sauberem Wasser und 1 Schmutz, Grau

#ad
Cecotec #ad - Ein vakuum mit funktion 3 in 1 erhöhen, beinhaltet ein Wasserspray -System im Kopf, reinigen und streben, Sprühen, um den Wasserfluss leicht zu dosieren.
ZnačkaCecotec #ad
VýrobceCecotec #ad
Hmotnost7.83
Číslo dílu05082
Modelka05082

8. Di4

#ad

Di4 Parní čistič Steamclean multifunkční 10 v 1, pro všechny podlahy, Amazon Exklusiv, ekologické čištění, čistič ruční přístroj a parní mop, 1500 W, ideální pro koberce, trysky a potah z mikrovlákna

#ad
Di4 #ad - Příslušenství bez páry: síla 10 v 1! ušetřete čas a peníze s jediným čističem, se kterým můžete použít podlahy, textilie, čalouněný nábytek, okna, koupelnu, auto. Rychlejší a pohodlnější, než je nutné. Kromě toho můžete s velkou 380ml nádržkou dlouho čistit, jak ho potřebujete, aniž byste ji museli doplňovat.

To vše v kompaktní, lehčí a multifunkční struktuře. Ištění vašeho bytu nemusí trvat déle, které jsou v co nejkratším čase připraveny k použití. Nový steamclean multi10 max vytváří díky svému přepracovanému designu a výkonu 1500 w optimální množství páry. Odstraní 99, zatímco se staráte o své nejmilejší, 9 % virů a bakterií. Nechte se pomoci s ručním parním čističem Di4.

Více páry a síly. Používejte pouze vodu a vaše parní čističe Di4. Istěte a ještě dezinfikujte. Nemusíte používat žádné čisticí prostředky, udržujte svůj domov svěží a dezinfikujte, vyhněte se používání čisticích prostředků a přispívejte k ochraně životního prostředí. Steamclean multi 10 max můžete používat tak dlouho, a díky trojúhelníkové základně, která umožňuje snadný přístup ke všem rohům, dosáhnete i na nejtěžší povrchy.
ZnačkaDi4 #ad
VýrobceDi4 #ad
Výška19.5
Délka57
Hmotnost5.51
Šířka17
Číslo dílu8422160052378
Modelka82105237
Záruka3 roky záruka výrobce.

9. STARLYF

#ad

Beseitigt Gerüche, Alle Arten von Stoff, Bettwanzen, Bakterien, STARLYF Starkes Bügeleisen und Dampfgarer, 700 Watt, Zubehör für empfindliche Kleidungsstücke

#ad
STARLYF #ad - Mit nur wenigen durchgängen verjüngt der Dampf das Material Ihrer Kleidung und hinterlässt den Stoff weich und riecht frisch und sauber. Alle arten von stoffen - mit einstellungen für alle arten von Stoffen können Sie die empfindlichsten Materialien wie Seide, Wolle, Nylon und Polyester bügeln und befeuchten sowie Polster und Vorhänge retuschieren.

Fortschrittliche technologie - dank der fortschrittlichen Turbodampf-Technologie ist diese praktische und kompakte Maschine der schnellste und einfachste Weg, um Falten zu entfernen und Kleidung gleichzeitig zu desinfizieren. Leicht, sodass sie nicht lange warten müssen, einfach zu bedienen - steam o power ist leicht und einfach zu bedienen und erwärmt sich fast sofort, um diese Falten zu entfernen.

Beseitigen sie ganz einfach schlechte gerüche aus der kleidung - mit dem dampf desinfektionsmittel von Steam O Power können Sie ganz einfach schlechte Gerüche aus Ihrer Kleidung beseitigen, wie z. B. Lebensmittelgeruch oder Rauch. Antibakteriell – entfernt auch gefährliche Bettwanzen, wenn die richtige Zeit auf die Kleidung angewendet wird.
ZnačkaSTARLYF #ad
VýrobceINDUSTEX S.L. #ad
Výška3.15
Délka12.6
Šířka3.15
Číslo díluSP-2020
ModelkaSteam O power SL

10. Cecotec

#ad

Behälter für sauberes Wasser, Behälter für schmutziges Wasser, Wasserzerstäuber, 20 Minuten Akkulaufzeit, Cecotec Polsterreiniger Conga Hand Carpet & Spot Clean 1500. 50 W, Bürstenbürste

#ad
Cecotec #ad - Getrennter sauberer und schmutziger Wassertank. Hand-polsterstaubsauger mit 50 W. Großer wassertank mit bis zu 200 ml Fassungsvermögen. Borstenbürste zur Entfernung von Schmutz. 20 minuten Autonomie.
ZnačkaCecotec #ad
VýrobceCecotec #ad
Výška1
Hmotnost1
Šířka1
Číslo dílu08143
Modelka08143