Top 10 Western Digital NAS – Zařízení úložiště připojená k síti (NAS)

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Western Digital

#ad

Pracovní zatížení 180 TB/rok, 8 Bays červený, 64 MB cache, WD Red Plus interní pevný disk NAS 4 TB 3,5'', přenos dat až 150 MB/s, 5 400 ot/min

#ad
Western Digital #ad - Proto interní pevný disk v nepřetržitém provozu svítí s MTBF více než 1 milion hodin. 3, 5" pevný disk nabízí díky technologii nasware 3. 0 zvýšenou kompatibilitu s jinými zařízeními.

Rozšiřuje se výkon paměti vašeho systému a zlepší se integrace a spolehlivost. Interní hdd 4 tb podporuje systémy nas s až 8 bays a zajišťuje při ukládání a sdílení souborů požadovanou flexibilitu a bezpečnost. Obzvlášť vysoká ochrana pevného disku 4 tb díky protokolům pro odstraňování problémů RAID a ochraně proti hluku a vibracím, aby se snížilo selhání systému NAS. Součástí pevného disku nas je 3d active balance plus: rozšířená technologie pro vyrovnání hmotnosti WD Red Plus na dvou úrovních, aby se celkový výkon výrazně zlepšil. Spolehlivá interní paměť je nepostradatelná.
ZnačkaWestern Digital #ad
VýrobceWestern Digital #ad
Výška5
Délka7.5
Hmotnost1.52
Šířka5
Číslo díluWDBAVV0040HNC-WRSN
ModelkaWDBAVV0040HNC-WRSN
Záruka3 roky výrobce

2. Western Digital

#ad

WD Red Plus interní pevný disk NAS 6 TB 3,5'', 64 MB Cache, 5 700 ot/min, pracovní zatížení 180 TB/rok, přenos dat až 175 MB/s, 8 Bays červený

#ad
Western Digital #ad - Interní hdd 6 tb podporuje systémy nas s až 8 bays a zajišťuje při ukládání a sdílení souborů požadovanou flexibilitu a bezpečnost. Obzvlášť vysoká ochrana pevného disku 6 tb díky protokolům pro odstraňování problémů RAID a ochraně proti hluku a vibracím, aby se snížilo selhání systému NAS.

Rozšiřuje se výkon paměti vašeho systému a zlepší se integrace a spolehlivost. Proto interní pevný disk v nepřetržitém provozu svítí s MTBF více než 1 milion hodin. Spolehlivá interní paměť je nepostradatelná. Součástí pevného disku nas je 3d active balance plus: rozšířená technologie pro vyrovnání hmotnosti WD Red Plus na dvou úrovních, aby se celkový výkon výrazně zlepšil. 3, 5" pevný disk nabízí díky technologii nasware 3. 0 zvýšenou kompatibilitu s jinými zařízeními.
ZnačkaWestern Digital #ad
VýrobceWestern Digital #ad
Výška5
Délka7.5
Hmotnost1.86
Šířka5
Číslo díluWDBAVV0060HNC-WRSN
ModelkaWDBAVV0060HNC-WRSN
Záruka2 roky manufacturer

3. Western Digital

#ad

7 200 ot/min, 8 Bays červený, přenos dat až 210 MB/s, pracovní zatížení 180 TB/rok, Interní pevný disk WD Red Plus NAS 14 TB 3,5''

#ad
Western Digital #ad - Rozšiřuje se výkon paměti vašeho systému a zlepší se integrace a spolehlivost. Obzvlášť vysoká ochrana pevného disku 14 tb díky protokolům pro odstraňování problémů RAID a ochraně proti hluku a vibracím, aby se snížilo selhání systému NAS.

Součástí pevného disku nas je 3d active balance plus: rozšířená technologie pro vyrovnání hmotnosti WD Red Plus na dvou úrovních, aby se celkový výkon výrazně zlepšil. Interní hdd 14 tb podporuje systémy nas s až 8 bays a zajišťuje při ukládání a sdílení souborů požadovanou flexibilitu a bezpečnost. 3, 5" pevný disk nabízí díky technologii nasware 3. 0 zvýšenou kompatibilitu s jinými zařízeními. Spolehlivá interní paměť je nepostradatelná. Proto interní pevný disk v nepřetržitém provozu svítí s MTBF více než 1 milion hodin.
ZnačkaWestern Digital #ad
VýrobceWestern Digital #ad
Výška2.6
Délka7.6
Hmotnost1.83
Šířka5.1
Číslo díluWDBAVV0140HNC-WRSN
ModelkaWDBAVV0140HNC-WRSN
Záruka3 roky výrobce

4. Western Digital

#ad

7 200 ot/min, Interní pevný disk WD Red Pro 14 TB 3,5", NAS pevný disk, SATA 6 Gbit/s, pro systémy NAS s až 24 Bays v trvalém provozu červený, technologie NASware

#ad
Western Digital #ad - Bezpečné a nárazuvzdorné. Tak lze zajistit spolehlivý provoz každého jednotlivého pevného disku. Rozsah dodávky: interní pevný disk wd red pro 14 tb 3, technologie nasware, naS pevný disk, 7 200 ot/min, sata 6 gbit/s, 5", pro systémy NAS s až 24 Bays v trvalém provozu červený.

S pevným diskem nas byly provedeny rozsáhlé testy zásahu. Zvyšte efektivitu a produktivitu svého podnikání. Pevný disk western digital je navíc nárazuvzdorný a automaticky kompenzuje otřesy při každém zápisu/čtení. Interní pevný disk s rychlostí pracovní zátěže až 300 tb/rok zajišťuje díky exkluzivní technologii firmwaru NASware 3. 0 integraci, robustní zabezpečení dat a optimální výkon. Wd red pro byl navržen a testován pro vysoké požadavky systému NAS s až 24 Bays.
ZnačkaWestern Digital #ad
VýrobceWestern Digital #ad
Výška1.03
Délka5.78
Hmotnost1.52
Šířka4
Číslo díluWDBRJY0140HNC-WRSN
ModelkaWDBRJY0140HNC-WRSN
Zárukavýrobce 5 let

5. Western Digital

#ad

SSD disk WD Red SN700 NVMe 2 TB SSD pro zařízení NAS, pracovní zatížení 24/7, kompatibilita s mnoha systémy NAS, životnost až 2 500 TBW

#ad
Western Digital #ad - Tento výkonný pevný disk nas je perfektním řešením pro multitaskingové aplikace s několika vzdálenými a předmístními uživateli v malých až středních podnicích.

Interní pevný disk ssd je kompatibilní s mnoha běžnými systémy NAS a byl vyvinut pro maximální flexibilitu při optimalizaci vašeho pracovního postupu. Ohromující rychlost pevného disku nAS zajišťuje rychlou odezvu systému a vynikající výkon I/O. Ssd disk wd red sn700 nvme 2 tb pro zařízení nas, pracovní zatížení 24/7 NAS, životnost až 2 500 tbw, kompatibilita s mnoha systémy NAS. Zrychlete svůj nas s ssd diskem wd red sn700 nvme. Zvládněte pracovní zatížení 24/7 nas se spolehlivostí a trvanlivostí až 2 500 TBW. Díky efektivnímu ukládání do mezipaměti se interní pevný disk hodí pro náročné firemní úkoly.
ZnačkaWestern Digital #ad
VýrobceWD #ad
Výška0.09
Délka3.15
Hmotnost0.02
Šířka0.87
Číslo díluWDS200T1R0C
ModelkaWDS200T1R0C
ZárukaZáruka výrobce

6. Western Digital

#ad

Pracovní zatížení 24/7, SSD disk WD Red SN700 NVMe 500 GB SSD pro zařízení NAS, kompatibilita s mnoha systémy NAS, životnost až 1 000 TBW

#ad
Western Digital #ad - Ssd disk wd red sn700 nvme 500 gb pro zařízení nas, pracovní zatížení 24/7 nas, životnost až 1 000 TBW, kompatibilita s mnoha systémy NAS. Tento výkonný pevný disk nas je perfektním řešením pro multitaskingové aplikace s několika vzdálenými a předmístními uživateli v malých až středních podnicích.

Díky efektivnímu ukládání do mezipaměti se interní pevný disk hodí pro náročné firemní úkoly. Interní pevný disk ssd je kompatibilní s mnoha běžnými systémy NAS a byl vyvinut pro maximální flexibilitu při optimalizaci vašeho pracovního postupu. Ohromující rychlost pevného disku nAS zajišťuje rychlou odezvu systému a vynikající výkon I/O. Zrychlete svůj nas s ssd diskem wd red sn700 nvme. Zvládněte pracovní zatížení 24/7 nas se spolehlivostí a trvanlivostí až 1000 TBW.
ZnačkaWestern Digital #ad
VýrobceWestern Digital #ad
Výška0.09
Délka3.15
Hmotnost0.02
Šířka0.87
Číslo díluWDS500G1R0C
ModelkaWDS500G1R0C
Záruka2 roky výrobce

7. Western Digital

#ad

Pro systémy NAS v trvalém provozu, 7 200 ot/min, NAS pevný disk, technologie NASware, 256 MB cache, nárazuvzdorný červený, Interní pevný disk WD Red Pro 8 TB 3,5", SATA 6 Gbit/s

#ad
Western Digital #ad - V prostředích nas s až 24 pozicemi pro disky je pevný disk wd red pro testován intenzivním teplotním testem na zvýšené vibrace a vývoj tepla, aby byla zajištěna maximální provozní bezpečnost.

Pevné disky wd red pro byly vyvinuty speciálně pro systémy NAS s až 24 Bays, aby uživatelé a střední podniky zvládli rychle rostoucí množství dat. Interní pevný disk pro nas podporuje rychlost pracovního zatížení až 300 TB/rok. Zvýšená spolehlivost díky technologii 3D Active Balance Plus. S pevným diskem western digital si nemusíte dělat starosti, protože je robustní a odolný proti nárazům. Pevný disk nas s nasware 3. 0 zajišťuje bezproblémovou integraci, robustní zabezpečení dat a optimální výkon u silně namáhaných systémů NAS. Wd red pro patří k pevným diskům s nejvyšší kompatibilitou pro šasi NAS.
ZnačkaWestern Digital #ad
VýrobceWestern Digital #ad
Výška1.03
Délka5.79
Hmotnost1.58
Šířka4
Číslo díluWD8003FFBX
ModelkaWD8003FFBX-SPB9AN0
ZárukaZáruka 5 let

8. Western Digital

#ad

Nárazuvzdorný červený, pro systémy NAS v trvalém provozu, 256 MB cache, Interní pevný disk WD Red Pro 6 TB 3,5", technologie NASware, SATA 6 Gbit/s, 7 200 ot/min, NAS pevný disk

#ad
Western Digital #ad - S pevným diskem western digital si nemusíte dělat starosti, protože je robustní a odolný proti nárazům. Wd red pro patří k pevným diskům s nejvyšší kompatibilitou pro šasi NAS.

Pevný disk nas s nasware 3. 0 zajišťuje bezproblémovou integraci, robustní zabezpečení dat a optimální výkon u silně namáhaných systémů NAS. Pevné disky wd red pro byly vyvinuty speciálně pro systémy NAS s až 24 Bays, aby uživatelé a střední podniky zvládli rychle rostoucí množství dat. Interní pevný disk pro nas podporuje rychlost pracovního zatížení až 300 TB/rok. V prostředích nas s až 24 pozicemi pro disky je pevný disk wd red pro testován intenzivním teplotním testem na zvýšené vibrace a vývoj tepla, aby byla zajištěna maximální provozní bezpečnost. Zvýšená spolehlivost díky technologii 3D Active Balance Plus.
ZnačkaWestern Digital #ad
VýrobceWD #ad
Výška1.03
Délka5.79
Hmotnost1.58
Šířka4
Číslo díluWD6003FFBX
ModelkaWD6003FFBX-SPMU3N0
Záruka2 roky

9. Western Digital

#ad

Pro systémy NAS v trvalém provozu, 256 MB cache, technologie NASware, Interní pevný disk WD Red Pro 4 TB 3,5", nárazuvzdorný červený, SATA 6 Gbit/s, 7 200 ot/min, NAS pevný disk

#ad
Western Digital #ad - Wd red pro patří k pevným diskům s nejvyšší kompatibilitou pro šasi NAS. Zvýšená spolehlivost díky technologii 3D Active Balance Plus. Pevné disky wd red pro byly vyvinuty speciálně pro systémy NAS s až 24 Bays, aby uživatelé a střední podniky zvládli rychle rostoucí množství dat.

S pevným diskem western digital si nemusíte dělat starosti, protože je robustní a odolný proti nárazům. Pevný disk nas s nasware 3. 0 zajišťuje bezproblémovou integraci, robustní zabezpečení dat a optimální výkon u silně namáhaných systémů NAS. Interní pevný disk pro nas podporuje rychlost pracovního zatížení až 300 TB/rok. V prostředích nas s až 24 pozicemi pro disky je pevný disk wd red pro testován intenzivním teplotním testem na zvýšené vibrace a vývoj tepla, aby byla zajištěna maximální provozní bezpečnost.
ZnačkaWestern Digital #ad
VýrobceWD #ad
Výška1.03
Délka5.79
Hmotnost1.58
Šířka4
Číslo díluWD4003FFBX
ModelkaWD4003FFBX-SPMU3N0
Záruka2 roky

10. Western Digital

#ad

WD Red Plus interní pevný disk NAS 2 TB 3,5'', přenos dat až 147 MB/s, 8 Bays červený, 5 400 ot/min, 64 MB cache, pracovní zatížení 180 TB/rok

#ad
Western Digital #ad - 3d active balance pomáhá zajistit, aby vaše datum bylo chráněno před nadměrnými vibracemi a hlukem v prostředí NAS nebo RAID, a snižuje zhoršení vaší mechaniky v průběhu času.

Tyto disky byly vyvinuty a testovány pro systémy nas s až 8 pozicemi a poskytují vám flexibilitu, všestrannost a bezpečnost při ukládání a sdílení vašich cenných soukromých a firemních souborů. Firmware NASware pro kompatibilitu. K dispozici v kapacitách 1–14 TB s podporou až 8 pozic. Výkonová třída 5400 ot/min. Baleno s výkonem pro zvládání malých až středně velkých podnikových prostředí NAS a zvýšenou pracovní zátěží pro SOHO. Podporuje rychlost pracovního zatížení až 180 TB/rok.
ZnačkaWestern Digital #ad
VýrobceWestern Digital #ad
Výška5
Délka7.5
Hmotnost2
Šířka5
Číslo díluWDBAVV0020HNC-WRSN
ModelkaWDBAVV0020HNC-WRSN
Záruka3 roky výrobce