Top 10 WOLTU WC Sitz Mit Absenkautomatik – WC sedátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WOLTU

#ad

WC sedátko #2 Premium s automatickým sklápěním od Woltu, dřevěné jádro MDF, s dekorem, antibakteriální, závěsy Softclose

#ad
WOLTU #ad - Z vysoce kvalitního dřevěného jádra. Antibakteriální ochrana, bez rizika hluku v důsledku tření. Snadné čištění a příjemný komfort sezení. Vhodné pouze pro všechna běžně prodávaná stojací WC, nevhodné pro závěsná WC. Sedátko se systémem Softclose, stabilní kloub.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška0
Délka16.93
Hmotnost7.17
Šířka14.88
Číslo díluWS2635
ModelkaWS2635

2. WOLTU

#ad

Antibakteriální WC sedátko, bílé, WC prkénko, WOLTU WC prkénko, Fast Fix WC sedátko, WC sedátko s automatickým sklápěním, víko na záchod

#ad
WOLTU #ad - Zároveň dodáváme veškeré potřebné díly příslušenství a montážní nástroje a podrobný návod, aby se montáž co nejvíce usnadnila. Antibakteriální ochrana záchodových brýlí: bez rizika hluku při tření, dbejte na to před nákupem. Rychlé uvolnění víčka: stisknutím tlačítka můžete wc sedátko rychle sejmout, abyste důkladně vyčistili wc mísu a wc sedátko.

Wc prkénko s automatickým sklápěním, je hladké, antibakteriální a snadno se čistí. Pro toto wc sedátko existují dvě možnosti montáže: možnost shora a jednou zespodu. Před nákupem změřte velikost toalety. Panty, jsou vyrobeny z nerezové oceli, které spojují víko a toaletu, robustní a mají dlouhou životnost. Wc sedátko s automatickým sklápěním: wc sedátko s brýlemi je vybaveno technologií soft-close Pomocí integrovaného mechanismu Soft-Close je možné víko tiše a jemně zavřít, takže při použití v noci neruší spánek vaší rodiny.

Zesílený materiál navíc zajišťuje vysokou nosnost až 175 kg. Vysoce kvalitní materiály: wc sedátko je vyrobeno z plastu. Protiskluzové tlumicí wc víko: pod toaletním sedátkem se nachází čtyři protiskluzové podložky, které rovnoměrně rozdělují tlak a současně zajišťují, že se víko toalety při používání nehýbe.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška0
Délka16.34
Hmotnost3.97
Šířka14.69
Číslo dílu2423
ModelkaWS2423

3. WOLTU

#ad

Víko toalety z duroplastu, motiv toaletního sedátka, WOLTU WC sedátko s automatickým sklápěním, antibakteriální oválné, béžová skořepina, vysoká kvalita, stabilní víko na záchod

#ad
WOLTU #ad - Snadná montáž, antibakteriální ochrana wc sedátka: wc prkénka se montuje zespodu. Vhodné pro standardní wc mísu ve tvaru o: wc víko měří 45, 1 cm Š x d a vnitřní kruh je 23, 5 x 37, 0 cm Š x D. Protiskluzové tlumicí záchodové brýle: pod toaletním sedátkem se nachází čtyři protiskluzové podložky, které rovnoměrně rozdělují tlak a současně zajišťují, že se víko toalety při používání nekývá.

Kromě toho má sedadlo díky potisku krásný a módní vzhled a je dobrou dekorací pro vaši koupel. Panty, které spojují víko a toaletu, je hladký, jsou vyrobeny z nerezové oceli, robustní a mají dlouhou životnost. Wc sedátko s automatickým sklápěním: wc sedátko s brýlemi je vybaveno technologií soft-close Pomocí integrovaného mechanismu Soft-Close je možné víko tiše a jemně zavřít, takže při použití v noci neruší spánek vaší rodiny.

Zesílený materiál navíc zajišťuje vysokou nosnost až 175 kg. K tomu vám dodáme potřebné příslušenství a ilustrovaný návod, který vám může usnadnit montáž. Nejprve změřte svou toaletu, 1 x 29, abyste se ujistili, že WC sedátko WOLTU sedí na vaši toaletu. Duroplastické wc víko: wc sedátko je vyrobeno z duroplastu. Víko toalety se velmi snadno čistí. Povrch připomíná keramické glazury, antibakteriální a snadno se čistí.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška0.99
Délka1.79
Hmotnost4.45
Šířka1.46
Číslo díluWOLTU
ModelkaWS2839

4. WOLTU

#ad

Fast Fix/rychlé upevnění, WC sedátko hranaté bílé WS2615, duroplast, WC sedátko s automatickým sklápěním, WOLTU Víko na toaletu, Softclose, antibakteriální vrstva

#ad
WOLTU #ad - Panty, robustní a mají dlouhou životnost. Vysoce kvalitní materiály: wc sedátko je vyrobeno z duroplastu. Antibakteriální ochrana: bez rizika hluku při tření, snadná montáž, ověřená bezpečnost pro nosnost 150 kg.

Je hladký, jsou vyrobeny z nerezové oceli, které spojují víko a toaletu, antibakteriální a snadno se čistí. Zároveň dodáváme veškeré potřebné díly příslušenství a montážní nástroje a podrobný návod, aby se montáž co nejvíce usnadnila. Funkce rychlého uvolňování: pomocí tlačítka můžete wc sedátko rychle sejmout a důkladně vyčistit wc mísu a wc sedátko. Pro toto wc sedátko existují dvě možnosti montáže: možnost shora a jednou zespodu.

Protiskluzový nárazník: pod toaletním sedátkem se nachází čtyři protiskluzové nárazníky, které rovnoměrně rozdělují tlak a současně zajišťují, že se víko toalety při používání nekývá. Wc sedátko s automatickým sklápěním: wc sedátko s brýlemi je vybaveno technologií soft-close Pomocí integrovaného mechanismu Soft-Close je možné víko tiše a jemně zavřít, takže při použití v noci neruší spánek vaší rodiny.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška2.95
Délka19.69
Hmotnost4.41
Šířka16.3
Číslo díluWS2615
ModelkaWS2615

5. WOLTU

#ad

WOLTU WC sedátko č. 1 s automatickým sklápěním, toaletní sedátko z duroplastu, nerezové pochromované závěsy vč. montážní sady, antibakteriální, soft close

#ad
WOLTU #ad - Designové wc sedátko s poklopem z tvrdého duroplastu s dlouhou životností a vysokou nosností. Model: „Plumpsklo“. Rozměry Š נh: poklop – 37, 6 נ19, 1 נ45, 5 cm / vnitřní kruh – 23, 1 נ29 cm / rozteč pro upevnění – 16, 3 cm. Těžké upevnění z nerezové ušlechtilé oceli. Snadná montáž pomocí oblíbeného montážního materiálu. S moderní mechanikou sklápění „Softclose“.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška0
Délka17.52
Hmotnost5.07
Šířka14.37
Číslo díluWOLTU

6. WOLTU

#ad

Jednoduchá montáž WS2910, oválný, duroplast, WOLTU Záchodové prkénko s automatickým sklápěním, WC sedátko Softclose antibakteriální záchodové prkénko s funkcí rychlého uvolnění

#ad
WOLTU #ad - Upozornění: předem změřte svou toaletu, abyste se ujistili, 5 x 44, že se sedátko WOLTU hodí na vaši toaletu. Kromě toho má sedadlo díky potisku krásný a módní vzhled a je dobrou dekorací pro vaši koupelnu. Povrch připomíná keramické glazury, je hladký, jsou vyrobeny z nerezové oceli, které spojují víko a toaletu, antibakteriální a snadno se čistí.

Zesílený materiál navíc zajišťuje vysokou nosnost až 175 kg. Funkce rychlého uvolňování: pomocí tlačítka můžete wc sedátko rychle sejmout a důkladně vyčistit wc mísu a wc sedátko. Panty, robustní a mají dlouhou životnost. Pro toto wc sedátko existují dvě možnosti montáže: možnost shora a jednou zespodu. Protiskluzový nárazník: pod toaletním sedátkem se nachází čtyři protiskluzové nárazníky, které rovnoměrně rozdělují tlak a současně zajišťují, že se víko toalety při používání nekývá.

Vhodné pro standardní wc mísu ve tvaru o: wc víko měří 36, 5 cm Š x d a vnitřní kruh je 23 x 29, 2 cm Š x d. Wc sedátko s automatickým sklápěním: wc sedátko s brýlemi je vybaveno technologií Soft-Close Pomocí integrovaného mechanismu Soft-Close je možné víko tiše a jemně zavřít, takže. Pro wc v designu o je sedadlo WOLTU tou správnou volbou. Vysoce kvalitní materiály: wc sedátko je vyrobeno z duroplastu. Zároveň dodáváme veškeré potřebné díly příslušenství a montážní nástroje a podrobný návod, aby se montáž co nejvíce usnadnila.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška0
Délka18.7
Hmotnost5.07
Šířka14.57

7. WOLTU

#ad

WC sedátko z plastu, WOLTU WC prkénko, Fast Fix rychlé upevnění, antibakteriální, závěs SoftClose, WC sedátko s automatickým sklápěním

#ad
WOLTU #ad - Panty, jsou vyrobeny z nerezové oceli, robustní a mají dlouhou životnost. Wc sedátko s automatickým sklápěním: wc prkénko s brýlemi je vybaveno technologií soft-close Pomocí integrovaného mechanismu Soft-Close je možné víko tiše a jemně zavřít, takže při použití v noci neruší spánek vaší rodiny.

Zesílený materiál navíc zajišťuje vysokou nosnost až 175 kg. Vysoce kvalitní materiály: wc sedátko je vyrobeno z plastu. Pro toto wc sedátko existují dvě možnosti montáže: možnost shora a jednou zespodu. Funkce rychlého uvolnění: pomocí patentky můžete wc sedátko rychle sejmout a důkladně vyčistit wc mísu a wc sedátko. Zároveň dodáváme veškeré potřebné díly příslušenství a montážní nástroje a podrobný návod, aby se montáž co nejvíce usnadnila.

Vhodné pro wc mísu ve tvaru o: wc víko měří 371 x 446 mm Š x d a vnitřní kruh je 232 x 286 mm Š x D. Vezměte prosím na vědomí: změřte prosím před nákupem velikost vaší toalety. Je hladký, které spojují víko a toaletu, antibakteriální a snadno se čistí. Protiskluzový nárazník: pod toaletním sedátkem se nachází čtyři protiskluzové nárazníky, které rovnoměrně rozdělují tlak a současně zajišťují, že se víko toalety při používání nekývá.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška0
Délka17.56
Hmotnost3.77
Šířka14.61
Číslo díluWOLTU
ModelkaWOLTU

8. WOLTU

#ad

Motiv WC sedátka, prémiové toaletní brýle, antibakteriální oválné, kamenné a růžové, stabilní záchodové prkénko, víko toalety z duroplastu, WOLTU WC sedátko s automatickým sklápěním

#ad
WOLTU #ad - Panty, které spojují víko a toaletu, jsou vyrobeny z nerezové oceli, robustní a mají dlouhou životnost. Snadná montáž, antibakteriální ochrana wc sedátka: wc prkénka se montuje zespodu. K tomu vám dodáme potřebné příslušenství a ilustrovaný návod, který vám může usnadnit montáž.

Vhodné pro standardní wc mísu ve tvaru o: wc víko měří 45, 1 x 29, 0 cm Š x d. Protiskluzové tlumicí záchodové brýle: pod toaletním sedátkem se nachází čtyři protiskluzové podložky, které rovnoměrně rozdělují tlak a současně zajišťují, že se víko toalety při používání nekývá. Povrch připomíná keramické glazury, je hladký, antibakteriální a snadno se čistí. Nejprve změřte svou toaletu, 1 cm Š x d a vnitřní kruh je 23, abyste se ujistili, 5 x 37, že WC sedátko WOLTU sedí na vaši toaletu.

Duroplastické wc víko: wc sedátko je vyrobeno z duroplastu. Víko toalety se velmi snadno čistí. Wc sedátko s automatickým sklápěním: wc sedátko s brýlemi je vybaveno technologií soft-close Pomocí integrovaného mechanismu Soft-Close je možné víko tiše a jemně zavřít, takže při použití v noci neruší spánek vaší rodiny. Zesílený materiál navíc zajišťuje vysokou nosnost až 175 kg. Kromě toho má sedadlo díky potisku krásný a módní vzhled a je dobrou dekorací pro vaši koupel.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška0
Délka14.57
Hmotnost6.61
Šířka1.97
Číslo díluWOLTU

9. WOLTU

#ad

Víko Softclose, 2 možnosti montáže, snadná montáž, WC sedátko s automatickým sklápěním, rychlé uvolnění, WC prkénko, antibakteriální, WOLTU Prémiové WC prkénko matně černé, duroplast

#ad
WOLTU #ad - Víko toalety s automatickým sklápěním: wc sedátko s funkcí softclose lze zavřít bez hluku a umožní vám a vaší rodině klidný spánek. Ergonomické víko umožňuje lidem sedět do 100 kg a užívat si tak uvolnění a klid.

Snadná montáž wc sedátka: dodávané příslušenství pro horní a spodní a 360° nastavitelné panty umožňují jednoduchou montáž víka dle pokynů. Nárazník pod víkem a sedákem pro větší stabilitu. Je funkční a hodí se na většinu závěsných závěsů ve tvaru O, změřte prosím před nákupem velikost vaší toalety. Pro toaletní sedátko: víko ve tvaru o má rozměry 44, 7 x 5, 5 x 37, 1 cm. Zabraňuje také poškození způsobenému tvrdými nárazy a prodlužuje životnost sedadla.

Rychlé a snadné čištění záchodové brýle: jednoduše stiskněte tlačítko uprostřed wc sedátka a vytáhněte nahoru, víko WC a WC brýle lze rychle uvolnit pro snadné a důkladné čištění nebo výměnu. Trvanlivé víko toalety: wc sedátko vyrobené z vysoce kvalitního uf je stabilní, s dlouhou životností a vydrží až 175 kg.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška0.99
Délka14.61
Hmotnost6.22
Šířka17.91

10. WOLTU

#ad

Antibakteriální záchodová drážka ve tvaru D, WC sedátko s automatickým sklápěním pro rodinu, záchodové víko s povolením jedním tlačítkem, WOLTU Víko na WC s dětskou sedačkou, rychlá montáž shora nebo zdola, WS2931

#ad
WOLTU #ad - Dětská sedačka se dá magneticky připevnit na víko toalety a v případě potřeby je odnímatelná. Povolení jedním tlačítkem a rychlá montáž: díky tlačítku pro rychlé odemknutí můžete wc sedátko pro čištění sejmout pouhým jedním stisknutím tlačítka.

Antibakteriální a dlouhá životnost: wc víko s dětskou sedačkou z plastu je antibakteriální, má dlouhou životnost a unese až 175 kg, aniž byste se museli obávat prasklin nebo škrábanců. Změřte si prosím před nákupem velikost toalety, velikost víka: 454 x 361 mm š x h; kruh sezení pro dospělé: 290 x 217 mm Š x H; vnitřní obvod dětské sedačky: 230 x 158 mm š x h. Wc sedátko 2v1: rodinné wc sedátko nabízí 1 toaletní sedátko pro dospělé a 1 pro děti, což vašemu dítěti pomůže při nácviku používání toalety.

Wc víko ve tvaru d: bílé záchodové prkénko s nastavitelnými závěsy se hodí na většinu toaletních sedátek ve tvaru d. Po montáži je stabilní a robustní. Jemné a tiché zavírání: wc víko s automatickým sklápěním lze pouhým jedním dotykem pomalu a tiše spouštět, což je bezpečné a neruší rodinný spánek. 2 způsoby instalace: shora nebo zespodu. Je zdravý a bezpečný pro rodiny s dětmi.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška0.01
Délka17.87
Hmotnost4.85
Šířka14.21