Top 10 Zafferano Pina Pro – Stolní lampy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Zafferano

#ad

Höhe 29 cm, Wiederaufladbare und Kabellose Tischlampe mit Touch Control, Pina Pro Lampe, Dimmer, Geeignet für den Innen- und Außenbereich, 2700 K, Zafferano, Dunkelgrau

#ad
Zafferano #ad - Modernes und elegantes design: mit der struktur aus dunkelgrau lackiertem Aluminium, einem Diffusor aus Polykarbonat und einer LED-Lichtquelle passt die Pina Pro zu allen Einrichtungsstilen.

Die lebensdauer der batterie beträgt 12 Stunden, die Ladezeit bei 1A beträgt 6/7 Stunden. Kontrolle der batterielaufzeit: mithilfe des elektronischen Kontrollsystems überwacht die Lampe die Akkulaufzeit, wodurch das Aufladen optimiert und eine ordnungsgemäße Nutzung gewährleistet wird. Touch control: dank der touch control am Sockel können Sie die Lampe ganz einfach ein- und ausschalten und die Lichtintensität anpassen.

Wiederaufladbar: die pina pro lampe kann aufgeladen werden, indem Sie sie auf die Kontaktladestation stellen. Auch fÜr den außenbereich: dank der hohen schutzart iP54 kann die kabellose Pina Pro Lampe auch im Freien verwendet werden und sorgt für eine einzigartige Atmosphäre im Garten oder auf der Terrasse.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceAi Lati Lights #ad
Výška4.5
Délka1.63
Hmotnost0.68
Šířka1.63
Číslo dílu1
ModelkaZAFPINAPRO-GY

2. Zafferano

#ad

Zafferano Swap Pro bezdrátová LED stolní lampa dobíjecí – stmívatelná dotyková akumulátorová lampa pro vnitřní i venkovní použití, IP65 – světelná barevná teplota 2700 K – hliníkové těleso H32,5

#ad
Zafferano #ad - Rozměry lampy: 10 x 10 x 32, nabíječka je součástí dodávky. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Technické údaje bezdrátově nabíjecí a stmívatelná přenosná lampa včetně kontaktní nabíjecí stanice, 5 cm, výkon: 2 w; 100-240 v 50-60hz 5 vdc max 1 a, dobíjecí a vyměnitelná lithiová baterie, s hliníkovým pouzdrem, polykarbonátovým difuzérem a LED světelným zdrojem.

Teplé bílé světlo 2700 kelvinů propůjčuje každé místnosti intimní a uvolněnou atmosféru. Dobíjecí mobilní lampa swap pro je přenosná a dobíjecí stolní lampa napájená baterií. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti C. Světelný tok: 267 lm; doba plného nabíjení 6 h; CRI index reprodukce barev>90; teplota světla 2700 K. Dobíjecí baterie swap pro lampu lze zcela jednoduše nabíjet pomocí inovativní kontaktní nabíjecí stanice, která je součástí dodávky: Lithiový akumulátor vydrží 13 hodin. Vždy s sebou vzít kamkoli tato lampa je lehká a snadno se přenáší a hodí se pro každé prostředí: díky třídě krytí ip65 je perfektní volbou jak pro venkovní použití, tak i pro vnitřní použití, pro osvětlení aperitivů a večeří nebo pro decentní osvětlení během letních večerů.

Stmívatelná lampa s teplým bílým světlem minimalistický design swap pro se spojuje s praktickou funkčností: dotykové tlačítko na podstavci řídí zapnutí a vypnutí a umožňuje nastavení intenzity světla stmívače. Tato lampa je k dostání ve třech provedeních a lze ji individuálně upravit pomocí skleněných, keramických nebo látkových stínidel k dostání samostatně, což ji činí ještě všestrannějším, pokud jde o harmonii nebo kontrast s okolím.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška12.8
Délka3.94
Hmotnost1.1
Šířka3.94
Číslo díluLD1010R3
ModelkaLD1010R3
ZárukaStandardní.

3. Zafferano

#ad

Zafferano Poldina Pro Black Limited Edition bezdrátová LED stolní lampa, IP65 pro vnitřní/venkovní použití, hliník, dlouhá životnost, dobíjecí dotykový stmívač – bezdrátové nabíjení, výška 38 cm –

#ad
Zafferano #ad - Dotykové ovládání: díky ovládání na horní straně hlavy můžete lampu zapínat a vypínat, nastavit intenzitu a zvolit teplotu barvy světla mezi 2200 K, 2700 K a 3000 K. Kontrola výdrže baterie: pomocí elektronického kontrolního systému monitoruje lampa výdrž baterie, čímž je nabíjení optimalizováno a zajištěno řádné používání.

Moderní a minimalistické: díky černému hliníkovému pouzdru, polykarbonátovému difuzéru a LED světelnému zdroji se hodí ke každému stylu zařízení a je navíc individuálně upravitelná.

Také pro venkovní prostory: díky vysokému indexu ochrany lze bezdrátovou lampu Poldina Pro používat i venku a zajišťuje jedinečnou atmosféru na zahradě nebo na terase. 12 hodin, doba nabíjení při 1 A činí 6/7 hodin. Ivotnost baterie činí min. Dobíjecí: nabíjejte lampu poldina pro tím, že ji postavíte na kontaktní nabíjecí stanici.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška14.96
Délka4.33
Hmotnost1.76
Šířka4.33
Číslo díluZAFPOLPRO-BK
ModelkaLD0340D3

4. Zafferano

#ad

DAMA Pro, Poldina Pro Mini, Zafferano Modulární multi kontakt max. 6 kusů nabíjecí stanice pro Poldina Pro, AC220-240V 50/60Hz EU zástrčka – černá, Pina Pro, ZAFCARICABASE-6

#ad
Zafferano #ad - S podstavcem můžete nabíjet maximálně 6 kusů. Kompatibilní pouze s lampami, poldina Pro Mini, které jsou vybaveny kontaktními nabíjecími zařízeními.

Varování: multifunkční nabíjecí stanice je v současné době kompatibilní s Poldina Pro, Dama Pro a Pina Pro. Technické informace: vstup ac 220-240 v 50/60 hz; výstup 5 V - 5 A 6 kusů; výkon: 35 W. Profesionální použití: obzvlášť vhodné pro provozní použití. Restaurace, bary nebo hotely mohou bez problémů nabíjet všechny lampy na jedné stanici, aniž byste museli používat více nabíjecích stanic. ModulÁŘnÍ: u více nabíjecích stanic je možné je zapojit postupně a současně nabíjet více sad žárovek viz foto. Eu zástrčka.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška1.97
Délka13.78
Šířka7.87
Číslo dílu1
ModelkaZAFCARICABASE-6

5. Zafferano

#ad

H38cm, Kontaktladestation, Zafferano Poldina Pro, Dimmbare LED-Tischlampe aus Aluminium, EU-Stecker Dunkelgrau, Verwendung im Innen-/Außenbereich, Schutzart IP65

#ad
Zafferano #ad - 12 stunden, die ladezeit bei 1A beträgt 6/7 Stunden. Die lebensdauer der Batterie beträgt min. Kontrolle der batterielaufzeit: mithilfe des elektronischen Kontrollsystems überwacht die Lampe die Akkulaufzeit, wodurch das Aufladen optimiert und eine ordnungsgemäße Nutzung gewährleistet wird.

Auch fÜr den außenbereich: dank ihres hohen schutzindexes die kabellose Poldina Pro Lampe auch im Freien verwendet werden und sorgt für eine einzigartige Atmosphäre im Garten oder auf der Terrasse. Wiederaufladbar: laden sie die poldina pro lampe auf, indem Sie sie auf die Kontaktladestation stellen.

Touch control: dank der steuerung an der oberseite des kopfes können Sie die Lampe ein- und ausschalten, die Intensität anpassen und die Lichtfarbtemperatur zwischen 2200 K, 2700 K und 3000 K wählen. Modern und minimalistisch: mit ihrem dunkelgrauen Aluminiumgehäuse, dem Polykarbonatdiffusor und der LED-Lichtquelle passt sie zu jedem Einrichtungsstil und ist zudem individuell gestaltbar.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška17.52
Délka6.1
Hmotnost2.43
Šířka5.12
Číslo dílu1
ModelkaZAFPOLPRO-GY

6. Zafferano

#ad

Stupeň krytí IP54, Zafferano Poldina Pro – stmívatelná LED stolní lampa z hliníku, EU zástrčka Coren, kontaktní nabíjecí stanice, použití v interiéru/exteriéru, H38 cm

#ad
Zafferano #ad - Rozměry lamp: 111 x11 x 38 cm, dobíjecí a vyměnitelná lithiová baterie. Vezměte si ji s sebou ven na osvětlení večeře nebo na čtení pod hvězdami. Kryt z lakovaného hliníkového tlakového odlitku, váš životní styl Poldina Pro je LED přenosná, dobíjecí stolní lampa na baterie. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt.

Lampa kromě toho disponuje funkcí výběru teploty barvy světla mezi 2700 K a 3000 K dynamická bílá. Je vybavena kontaktní nabíjecí stanicí, tak i pro venkovní použití. Přizpůsobte si své světlo jednoduchý, elegantní design poldiny se spojuje s praktickou funkčností: jedním dotykem ruky stačí zapnout a vypnout led lampu jednoduchým "dotykovým" gestem. Poldina je svoboda svícení: bez kabelu přivádí světlo tam, umístěte lampu jednoduše na "Pad": inovativní kontaktní nabíjecí stanice, která Poldině propůjčuje lithiové baterii Poldina velkou autonomii. Paměťová funkce ukládá stupně stmívání, takže intenzita světla při každém zapnutí opět odpovídá dříve nastavené intenzitě.

Pro změnu nastavení jednoduše podržte tlačítko zapnutí. Mohlo by to být ještě jednodušší? podržte tlačítko na stínidle a nastavte barvu světla vaší Poldiny: Vyberte si podle požadované atmosféry teplejší nebo chladnější odstín 2700 až 3000 kelvinů. Dotknutím tlačítka na stínítku lampy můžete nastavit intenzitu světla poldina podle svého vkusu: Vyberte si, v kanceláři, na terase, na zahradě, zda jej chcete používat se 100% výkonem nebo zda dáváte přednost jemnějšímu náladovému světlu.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška14.96
Délka4.33
Hmotnost2.43
Šířka4.33
Číslo dílu1
ModelkaZAFPOLPRO-CO

7. Zafferano

#ad

Použití v interiéru/exteriéru, EU zástrčka šedozelená, kontaktní nabíjecí stanice, Zafferano Poldina Pro – stmívatelná LED stolní lampa z hliníku, H38 cm, stupeň krytí IP54

#ad
Zafferano #ad - Dotknutím tlačítka na stínítku lampy můžete nastavit intenzitu světla poldina podle svého vkusu: Vyberte si, na zahradě, na terase, v kanceláři, zda jej chcete používat se 100% výkonem nebo zda dáváte přednost jemnějšímu náladovému světlu. Vezměte si ji s sebou ven na osvětlení večeře nebo na čtení pod hvězdami.

Paměťová funkce ukládá stupně stmívání, takže intenzita světla při každém zapnutí opět odpovídá dříve nastavené intenzitě. Mohlo by to být ještě jednodušší? podržte tlačítko na stínidle a nastavte barvu světla vaší Poldiny: Vyberte si podle požadované atmosféry teplejší nebo chladnější odstín 2700 až 3000 kelvinů. Poldina je svoboda svícení: bez kabelu přivádí světlo tam, umístěte lampu jednoduše na "pad": inovativní kontaktní nabíjecí stanice, je lehký a snadno se nosí, která Poldině propůjčuje lithiové baterii Poldina velkou autonomii. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt.

Měli bychom dnes večer vyrazit? zafferano poldina pro je chráněna proti kapalinám podle ip65 a hodí se pro použití v interiéru i exteriéru; můžete ji používat doma, na balkóně nebo v restauracích a ubytovacích zařízeních po celý rok. Pro změnu nastavení jednoduše podržte tlačítko zapnutí. Balení obsahuje: poldina pro, EU síťový adaptér s 1 USB konektorem. Lampa kromě toho disponuje funkcí výběru teploty barvy světla mezi 2700 K a 3000 K dynamická bílá. Nabíjejte mě na podložce pro nabití baterie verzí "pro" od poldina, i tam, zabírá málo místa a je ideální pro každé prostředí.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška17.52
Délka6.1
Hmotnost2.43
Šířka5.12
Číslo dílu1
ModelkaZAFPOLPRO-SA

8. Zafferano

#ad

Dobíjecí a bezdrátová stolní lampa s dotykovým ovládáním, vhodná pro vnitřní i venkovní použití, výška 29 cm, 2200 – 3000 K, stmívač, Lampa Dama Pro, barva černá, Zafferano

#ad
Zafferano #ad - Dotykové ovládání: díky ovládání na horní straně hlavy můžete lampu zapínat a vypínat, nastavit intenzitu a zvolit teplotu barvy světla mezi 2200 K, 2700 K a 3000 K. Moderní design: dama pro byla navržena v ekologickém designu a hodí se ke všem stylům zařízení.

Ivotnost baterie činí 9 hodin, doba nabíjení při 1 A činí 6 hodin. Kontrola životnosti baterie: díky kontrolnímu systému monitoruje lampa životnost baterie a informuje o tom. Tak můžete optimalizovat proces nabíjení a zajistit bezpečné používání. Také pro venkovní prostory: díky vysokému stupni ochrany IP54 lze bezdrátovou značku Dama Pro používat i venku a zajišťuje jedinečnou atmosféru na zahradě nebo na terase.

Dobíjecí: lampu olimpia pro lze nabíjet tak, že ji umístíte na kontaktní nabíjecí stanici. Model se skládá z bílého hliníku, polykarbonátového difuzéru a LED světelného zdroje.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška11.42
Délka4.92
Hmotnost1.76
Šířka4.92
Číslo díluLD0610B3
ModelkaLD0610B3

9. Zafferano

#ad

Zafferano Home Pro bezdrátová dobíjecí LED stolní lampa – stmívatelná dotyková lucerna pro vnitřní i venkovní použití, IP54 – světelná teplota 3000 K – hliníkové pouzdro H29,4 tmavě šedá

#ad
Zafferano #ad - Světelný tok: 165 lm; doba plného nabíjení 6/8h; CRI index reprodukce barev>80; teplota světla 3000 K. Teplé bílé světlo 3000 kelvinů propůjčuje každé místnosti intimní a uvolněnou atmosféru. Stmívací lampa s teplým bílým světlem tlačítko na základně řídí zapnutí a vypnutí a umožňuje nastavení intenzity světla stmívače.

Led světelný zdroj je umístěn v horní části hliníkového rámu a vyzařuje světlo přímo dolů. Rozměry lampy: 10x10x29, dobíjecí a vyměnitelná lithiová baterie. TechnickÉ Údaje bezdrátově dobíjecí a stmívatelná přenosná lampa, 4cm 100-240v 50-60hz 5vdc max 1a, včetně kontaktní nabíjecí stanice a nabíječky baterií, s lakovaným hliníkovým krytem a LED světelným zdrojem. Dobíjecí přenosná lampahome pro je praktická stolní lampa na baterie, jejíž podstatné geometrické tvary připomínají moderní lucernu. Baterie home pro lze zcela jednoduše nabíjet přes dodávanou nabíjecí stanici: Baterie vydrží při plném světelném výkonu asi 12 hodin.

Na konci své životnosti jsou lithiové baterie vyměnitelné. Moderní lucerny pro venkovní / vnitřní použití díky minimalistickému, geometrickému designu se světlo snadno a snadno přepravuje, pro osvětlení aperitivů a večeří při západu slunce, tak i venku, ideální pro každé prostředí: díky třídě krytí IP54 je perfektní volbou jak uvnitř, ozdobení elegantních interiérů nebo na letní večery na zahradě nebo na Terterterterterterter.
ZnačkaZafferano #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost1.4
Šířka11.57
Číslo díluLD0258N3
ModelkaLD0258N3

10. Zafferano

#ad

Hliník, výška 38 cm, IP65 pro vnitřní/venkovní použití, dlouhá životnost, dobíjecí dotykový stmívač 2700–3000 K – bezdrátové nabíjení, písková, Zafferano Poldina Pro bezdrátová LED stolní lampa

#ad
Zafferano #ad - Lampa kromě toho disponuje funkcí výběru teploty barvy světla mezi 2700 K a 3000 K dynamická bílá. Osvětlete večeři na zahradě s přáteli, kde je potřeba, zabírá málo místa a je ideální pro každé prostředí. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti F. Nabíjejte mě na podložce pro nabití baterie verzí "pro" od poldina, dopřejte si radost z večerního čtení na balkóně, i tam, je lehký a snadno se nosí, umístěte lampu jednoduše na "pad": inovativní kontaktní nabíjecí stanice, kde není žádná zásuvka.

Kryt z lakovaného hliníkového tlakového odlitku, váš životní styl poldina pro je led přenosná, difuzor z polykarbonátu činí Poldina Pro s krytím IP65 vhodnou jak pro vnitřní, dotykovým stmívačem a paměťovou funkcí pro nastavení stmívání, tak i pro venkovní použití. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Přizpůsobte si své světlo jednoduchý, elegantní design poldiny se spojuje s praktickou funkčností: jedním dotykem ruky stačí zapnout a vypnout led lampu jednoduchým "dotykovým" gestem.

Je vybavena kontaktní nabíjecí stanicí, takže intenzita světla při každém zapnutí odpovídá dříve nastavené intenzitě světla. Technické údaje poldina pro bezdrátově dobíjecí a stmívatelná přenosná lampa; kryt z lakovaného hliníkového tlakového odlitku, dobíjecí a vyměnitelná lithiová baterie. Paměťová funkce ukládá stupně stmívání, takže intenzita světla při každém zapnutí opět odpovídá dříve nastavené intenzitě.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška14.96
Délka4.33
Hmotnost2.43
Šířka4.33
Číslo díluLD0340S3
ModelkaLD0340S3