Top 10 7 Months Baby Toys – Tahací hračky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VTech Baby

#ad

Počítá, VTech Baby Medvěd se mnou, interaktivní plyšové zvířátko, které se plazí samo, mluví a zpívá – pro děti od 9 do 36 měsíců

#ad
VTech Baby #ad - 80-181104. Rozsah dodávky: 1 x vtech baby krabbel-mit-mir-bärd / německá verze / 3 x AA demo baterie / vyvinuto a testováno pedagogy / Věk: 9-36 měsíců / Art.

Hrací učení: roztomilý plyšový medvěd umí mluvit, animuje tak k lezení vzadu a podporuje motoriku – při stisknutí tlačítka srdce se plyšový medvěd uvede do pohybu. Č. 5 zpívaných písní zve ke zpívání a dítě se stisknutím tlačítek tvarů naučí první barvy a tvary – tak hravě podporuje vývoj řeči. Učení hravosti: roztomilý plyšový medvěd animuje k lezení vzadu a podporuje motoriku – při stisknutí tlačítka srdce se plyšový medvěd uvede do pohybu. Přátelské barvy a svítící beruška vzbuzují pozornost dítěte – měkký plyš přitom podporuje hmatový smysl / vyzývající fráze oživují akci a reakci.
ZnačkaVTech Baby #ad
VýrobceVTech Baby #ad
Výška9.21
Délka6.61
Hmotnost1.96
Šířka10.67
Číslo dílu3417765423499
Modelka80-181104
Záruka2 roky limitovaná záruka

2. Hape

#ad

Stojící muž se zvukem, od 6 měsíců, modrý, Hape Tučňák vstávání

#ad
Hape #ad - Příjemný zvuk zvonku: hudební hračka s vestavěným zvonečkem vydává při čištění příjemné zvonění zvuky zvonění, které na dítě působí uklidňujícím způsobem; nízká hlasitost chrání citlivé malé uši.

Vhodné pro děti: tato hračka je pro děti zcela bezpečná; lakování vhodné pro děti a stabilní dřevěná konstrukce zajišťují dlouholetou zábavu s touto hračkou; ideální hračka pro malé děti od 6 měsíců. Zábavné kývání: paže tučňáka se při houpání potěšením kývají sem a tam; to zajišťuje zábavu pro malé děti při hraní s touto speciální dřevěnou hračkou.

Hračka se stojícím: ideální doplněk pro každou dobu hraní. Tučňák se vzhůru nohama: s tučňákem postaveným postavením od hape je radost těch nejmenších zaručena, když se tohoto tučňáka broudí, točí, houpá se a valí; příjemné zvonění probudí u dítěte radost z hudby. Veselý tučňák má funkci vstávání, takže ho dítě může převrátit a vstává.
ZnačkaHape #ad
VýrobceHAPE INTERNATIONAL (NINGBO) LTD. #ad
Výška3.94
Délka6.3
Hmotnost0.77
Šířka7.09
Číslo díluE0331
ModelkaE0331
ZárukaŽádná záruka výrobce

3. hahaland

#ad

Hahaland Dětská knížka Baby látková kniha kniha hračka 0 měsíců 3D obrázková kniha látková kniha kniha citová kniha kniha praskání od 0 3 6 měsíců Quiet Book dárek pro chlapce dívky

#ad
hahaland #ad - Vlastnosti jsou měkké, snadno se čistí, aby se zabránilo nebezpečí udušení, a švy jsou dostatečně silné, barvy a vzory nevyblednou snadno. Veselé zvuky a zářivé barvy: měkké a plyšové strany vydávají šustící nebo pískající zvuk, když se otočí nebo stisknou bB přístroj uvnitř klokana.

3d ocasnice s 10 různými texturami: existují zajímavé 3d ocasy s různými texturami na různých stranách, může si ji vzít do úst, které si dítě mezitím udrží radost a napomáhá senzorickému rozvoji. Každá strana obsahuje celou řadu zářivých barev, které podporují zrak a schopnosti rozpoznávání barev vašeho dítěte. Děti se mohou učit hravě, rozvíjet své jazykové schopnosti a podporovat vývoj mozku. Uživatelsky příjemný design závěsného popruhu: lze jej zavěsit všude tam, dejte nám prosím vědět a my se s vámi spojíme, domku na hraní atd.

Baby se může dotýkat měkké knihy a cítit ji, když začnou zoubky a pomáhají uklidňovat dásně. Nejsou zde žádné malé nebo volné díly, aby odolaly žvýkání. Podporuje včasné učení: můžete své dítě naučit svým dětem o zvířatech. Je to skvělý dárek pro miminka, kde je háček, autosedačce, např. Vše pro bezpečnost dítěte: vyrobeno z materiálu bez bpa, lehké, téměř z látky, snadno se používá pro miminka a nepoškozuje se.
Značkahahaland #ad
VýrobceCubicFun Toys Industrial Co.,Ltd #ad
Výška0.79
Délka8.66
Šířka4.92
Číslo díluPL002B
ModelkaPL002B

4. hahaland

#ad

Hudební nástroje se světlem a zvukem, motorická hračka, dětská klávesnice, slon, dětská hračka od 1 roku, Hudební hračka Baby hračka 6 měsíců, chlapci, hračka od 3 6 měsíců, dívka, dívka

#ad
hahaland #ad - Bezstarostný zákaznický servis hračka pro miminka je vyrobena z nerozbitného materiálu a je proto dostatečně robustní a s dlouhou životností, že naše hračky pro holčičky a chlapce přinesou vaší rodině více štěstí. Hudba může urychlit vývoj mozku, dobrá volba jako dárek pro dívky a chlapce po dobu 6 – 12 měsíců.

Má perfektní velikost pro dítě 0-6 měsíců pro trénink uchopení. Bezpečné materiály a design hračka pro miminka a chlapce je vyrobena z netoxického prémiového abs bez obsahu bpa, který je 100% bezpečný pro vaše dítě. 7 zábavných herních možností roztomilý klavír se slonem a dítětem má 7 zábavných herních možností, uchopením kruhů atd. Potřebuje 3 x aaa baterie nejsou součástí dodávky.

Měkký světelný design podporuje vizuální stimulaci a nepoškozuje oči. Hudební režim: nabídka hudby a rytmů pro zábavu. Pokud se po použití vyskytne nějaký problém, aby dlouho fungovala. Pomocí tlačítka pro ovládání hlasitosti můžete hudbu ztišit a zvuky vypnout. Pomáhá zlepšit kreativitu a hudební potenciál, písně a zvuky zvířat, které dítě povzbuzují k mluvení. Pro miminka 6 – 12 měsíců, když sedí, vaše dítě si s ním může hrát, a rozvíjí jemnou motoriku.
Značkahahaland #ad
VýrobceGUANGDONG HUILE TOYS INDUSTRIAL CO., LTD #ad
Výška2.52
Délka7.99
Hmotnost0.62
Šířka5.51
Číslo dílu3135
Modelka3135

5. Tokiyis

#ad

Hračka pro děti s přísavkami, Dětská přísavka na vysokou židli, dárek pro miminka dívky 1 rok, hračka pro miminko 6 měsíců, hračka Montessori Baby 6-9 měsíců

#ad
Tokiyis #ad - Bezpečná a dlouhá životnost tato přísavka je vyrobena z kvalitního, netoxická a s dlouhou životností; spodní strana přísavky z PVC byla vylepšena, zcela bez BPA, neškodného ABS plastu, takže ji lze snadno připevnit na jakýkoli plochý a hladký povrch, a díky zvlhčování je sací síla při používání silnější.

Hlavu šneka lze otáčet a vytvářet cvakající zvuk, pohyblivými perlami na krytu a dvěma ozubenými koly na horní straně, který se postará o ještě více zábavy. 4 kombinace jedinečný design tohoto produktu se liší od ostatních běžných hraček na vysokou židli: přísavky můžete vyjmout a proměnit v šnečí auto; odnímatelný šnečí domek se snadno přepravuje; rotující, strukturovaná křídla lze rovněž odstranit a s přísavkami se stane klasickou hračkou do koupelny. Podporuje nejen rozvoj jemné motoriky, koordinaci rukou a očí, ale je také skvělou dětskou hračkou na cestách.

Dárek pro miminko 6 měsíců tato přísavka se perfektně hodí jako dárek k narozeninám, trénink zraku a sluchu, Vánocům nebo na dovolenou pro děti. Pomocník při krmení hračku pro miminka s přísavkami lze bezpečně připevnit na podnos vysoké židle nebo stolu, aby upoutala pozornost dítěte při krmení a usnadnilo krmení. Senzorická hračka průzkum v 1 má roztomilý tvar šneka v zářivé oranžové a zelené barvě s otočným tvarovaným křídlem, aby dítě mohlo trénovat svaly prstů a rozvíjet jemnou motoriku.
ZnačkaTokiyis #ad
Výrobceshenzhenshikelisenkejiyouxiangongsi #ad
Výška2.76
Délka6.3
Hmotnost0.47
Šířka5.12
Číslo díluCWN
ModelkaCWN

6. m zimoon

#ad

Dětská hračka se světlem a hudbou, otočný projektor, dárky pro děti od 6 do 18 měsíců vzdělávací hračka pro batole, hudební hračka od 1 2 let dívky a chlapce, m zimoon Dětská hračka od 6 měsíců

#ad
m zimoon #ad - 13 tónů a 8 světelných režimůdětské hudební hračky mají na horní straně světelný klíč ve tvaru hvězdice, který mění 8 různých světelných režimů. Nechte kojence volně tleskat, zatímco je světlo měnitelné, aby se malé děti mohly cítit jako bubeník. Dárek pro předčasnou výchovu dítětedětská hračka pro 1leté chlapce a dívky.

Je to bezpečná hračka pro děti a dívky 1 roku, vhodná také pro batolata 6–12–18 měsíců a dárky pro chlapce ve věku 1–2 let. Poznámkatato dětská hračka má dvě barvy, snadno se měnící světelné režimy, žlutou a modrou a obě barvy jsou zasílány náhodně. Hračka pro miminka od 6 měsíců se 7 zvuky zvířat a 6 druhy melodie hudby. Hračky pro miminka od 9 měsíců jsou vybaveny proměnlivým světlem a hudbou. Bezpečnostní kvalita pro miminkatato hračka pro miminka od 8 měsíců je vyrobena z ekologických abs materiálů, neobsahuje bpa. Vaše děti se budou cítit jako ve skutečných scénách.

Povzbuďte své dítě k lezení nebo běhání tato hračka na lezení pro miminka má na spodní straně tři kola, dvě možnosti hraní, které se mohou plazit a chase. Zaoblené hrany a hladké a nepoddajné drží vaše dítě ruce a ústa v dostatečné vzdálenosti od poraněné, když si s hračkou hračky. Zlepšuje koordinaci rukou a očí a končetin miminek, velmi vhodné pro batolata a malé děti, tělesnou rovnováhu. Jak působivé by bylo, kdybyste si přinesli projektorovou hračku k narozeninám, také dárek k narozeninám hračka pro 1 2 roky mladé dívky.
Značkam zimoon #ad
Výrobcem zimoon #ad
Výška7.09
Délka5.91
Šířka5.91
Číslo dílu9120
Modelka9120

7. Tbotfip

#ad

Silikonová tažná šňůra, Hračka Montessori, cestovní hračka pro miminka, aktivní hračka, senzorická hračka pro malé děti, dárek k rozvoji jemných motorických dovedností na 18 měsíců+

#ad
Tbotfip #ad - Bezpečné: senzorická tažná hračka je vyrobena z kvalitního silikonu a abs. Perfektní dárek pro miminko: naše hračky pro miminka jsou koncipovány tak, lze ji hrát v dětské postýlce, aby byly děti chytřejší, nápaditější a kreativnější. Jemně stiskněte knoflík z tohoto otvoru do jiného otvoru, nechte dítě cítit tlak a zažít dotyk.

Je nepostradatelnou hračkou v procesu růstu dítěte. Zvýšené měkké knoflíky mohou stimulovat zvědavost dítěte a trénovat flexibilitu malých prstů. Tato dětská hračka je lehká a přenosná, v kočárku a hodí se jako hračka pro malé děti na cestách. Design chobotnice usnadňuje dětem uchopit a pevně držet. Snadné čištění teplá voda. Podpora jemné motoriky: tato dětská hračka má 7 měkkých knoflíků, které dítě povzbuzují k dotyku a stisknutí. Pokud je vaše batole neklidné, dejte mu tuto skvělou hračku.

Vytáhněte šňůry ze strany na stranu, jemnou motoriku a koordinaci rukou a očí. Strukturované šňůry a snadno uchopitelné rukojeti podporují jemnou motoriku, smyslový průzkum, které stimulují vývoj zraku dítěte. Hračku montessori lze použít jako hračku do koupele nebo zubní hračku pro uklidnění dítěte. Udržujte malé děti šťastné a zaneprázdněné: když jíte, cestujete a jste v tranzitní zóně, jsou hračky pro aktivity se stahovací šňůrkou skvělým způsobem, jak udržet pozornost vašeho dítěte a bavit malé děti celé hodiny.
ZnačkaTbotfip #ad
VýrobceTbotfip #ad
Výška7.48
Délka3.94
Šířka3.15
Číslo díluNO.688-59
ModelkaNO.688-59
ZárukaZáruka 1 rok

8. MUSUNFE

#ad

Toys Geschenke für 1-4 Jahre Jungen Mädchen, Baby Jungen Mädchen Spielzeug Geschenke 6-9 6-12 12-18 Monate., Frühlerner Spielzeug Spinning Sucker Saugnapf Kreisel Spielzeug für Kleinkinder Baby Kinder

#ad
MUSUNFE #ad - Daher können sie überall drinnen und draußen gespielt werden. Glatte form, keine Kanten und Ecken. Einfach zu spielen und zu verwenden: vier rotierende saugnäpfe, Kühlschrank, damit Ihr Kind problemlos auf glatten Fliesen im Badezimmer, Esstisch, Glasfenstern und überall sonst spielen kann.

The most suitable gift for all kinds of holiday gifts, Christmas, like birthdays, etc. Sicherheitsmaterial: das saugnapf-spinnspielzeug besteht aus hochwertigem ABS und TPE. Starke saugnÄpfe: sie drehen sich sehr schnell, fallen nicht leicht ab und können leicht abgenommen werden, Haften auf jeder ebenen Oberfläche und bleiben gut. Spezielles design: die oberseite des saugnapfes nimmt 4 farben und cartoon-schmetterlingsmuster an | Biene | Marienkäfer | Schnecke, Blütenblätter klingen beim Drehen, leuchtende Farben und niedliche Tierformen, und wirken als Dekompressionsartefakt, um die Aufmerksamkeit des Kindes zu erregen, um den emotionalen Stress der Kinder abzubauen.

Drehspielzeuge haben eine starke Haftung, indem Luft in die Ecke des Gummisaugnapfes gelassen wird. Bpa-frei, sicher, weich und langlebig, keine Grate, ungiftig, kann es Ihre Kinder lange begleiten und sie beruhigt spielen lassen. Perfect gift for children: the suction cup spinning toy, Fast spin will bring different joy to children.
ZnačkaMUSUNFE #ad
VýrobceMUSUNFE #ad

9. Fisher-Price

#ad

Fisher-Price Zábava ze učení zpěvník Baby | Baby Music Kniha od 6 měsíců | Baby hudební hračka | elektronická dětská kniha | Hračka pro miminka s hudbou | Hračka pro miminka od 6 měsíců | Mluví

#ad
Fisher-Price #ad - Kromě oblíbených dětských rýmů jako "pečení, péct koláč" nebo "ich vesder auf dem See" zajišťují 3 napínavá tlačítka ještě více zábavy při učení. Pestré strany lze jednoduše otočit a vycvičit jemnou motoriku. Spěšúspěšúspěšúspěšúspěšúspěšúspěšmy, na čem záleží, pokud jde o hračky pro miminka a hračky. Proto je tento zpěvník baby od 6 měsíců báječně vhodný pro posílení společných vztahů.

S vysoce kvalitním učebním hračkou od firmy fisher-price se mohou malí ponořit do napínacího světa her – ať už inspirující dětská hračka od 6 měsíců - jako tato roztomilá zvuková kniha od 6 měsíců - nebo fascinující knihy od 1 roku - jako globální společnost hraček s více než 90 lety. Tento roztomilý dětský zpěvník tak probudí hudebním způsobem radost ze čtení a nabízí skvělou změnu v každodenním životě. Při otáčení stránky zazní veselá píseň a známé oblíbené postavičky při učení povzbuzují malé děti ke zpívání. Barevně veselý dětský hudební kniha od firmy fisher-price nechá srdce všech malých hudebních fanoušků rozbít výš – zpěv je zábava a tato láskyplně navržená dětská kniha od 6 měsíců okouzlí 6 klasickými říkankami na zpěv, 3 svítícími knoflíky pro učení čísel, barev a tvarů a 1 praktickým nošením.

Uchopuchopuchop. Písňové knihy jsou důležitou součástí rodinného dne – ať už 8 měsíců, 1 rok nebo 2 roky – hudba je v každém věku skvělou možností, jak se rodiče mohou s dětmi plně spojit a podporovat jejich rozvoj zábavou. Tento okouzlující dětský zpěv s hudbou podporuje rozvoj řeči – zpěv dělá radost a těchto 6 veselých zvukových knih dětských písní navíc stimuluje kreativitu.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška9.06
Délka1.38
Hmotnost1.33
Šířka7.87
Číslo díluCDH40
ModelkaCDH40

10. Tospino

#ad

Dětská hračka, vzdělávací hračka na 1 rok, senzorická hračka silikonová stahovací šňůrka, Tospino Hračka Baby Montessori 12–18 měsíců, hračka pro malé děti, jemná motorika, cestovní hračka

#ad
Tospino #ad - Kromě toho prošel certifikací cpsia a astm f963 v USA a certifikací EN71 a CE v EU. Tato hračka ze silikonu může zmírnit potíže s dásněmi dítěte a pomáhá dětem rozvíjet žvýkací schopnosti. Podporuje motorické schopnosti, smyslový výzkum a jemnou motoriku.

Byl by to perfektní dárek pro vaše dítě jako narozeninový dárek, velikonoční dárek, vánoční dárek, aby děti byly moudřejší, dárek pro děti nebo dárek na Nový rok.100% bezpečná silikonová stahovací šňůra: stahovací šňůra je vyrobena z kvalitního 100% potravinářského silikonu, bez zápachu, hladká, bez bpa, dlouhá životnost. Ry lze vytáhnout ze strany na stranu, tvarů a barev, používá 6 lan různých textur, která byla vyvinuta pro děti od 1 roku, slyšet a cítit různé zvuky. Cestovní hračka pro malé děti může dětem přinést jiný druh zábavy a současně vytvářet vývojové schopnosti učení na cestách.

Cestovní hračka pro malé děti: design zavěšení ufo usnadňuje přenášení s sebou. V případě dotazů k senzorickým hračkám pro malé děti se obraťte na náš zákaznický servis. Jemná motorika pro 1 rok: stahovací šňůry této hračky montessori, které inspirují vývoj zraku dítěte. Nabídneme vám 100% spokojenost. Design létajícího podšálku umožňuje dětem snadno uchopit a držet ho.
ZnačkaTospino #ad
VýrobceTospino #ad
Výška2
Délka7.2
Šířka4.6
Číslo dílu‎TP-LLL01
Modelka‎TP-LLL01
Záruka12 měsíců od data nákupu