Top 10 E27 LED Warmweiss Verspiegelt – LED žárovky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. greenandco

#ad

Nestmívatelná, 2 roky záruka, greenandco® LED lampa Vintage Design pro osvětlení nálady E14 ST45 Edison žárovka 2 W 45 lm 2000 K kouřová extra teplá bílá 320° 230 V bez mihotání

#ad
greenandco #ad - Na přání vám zašleme certifikáty a protokoly o zkouškách. Díky použití elektronických ovladačů jsou naše lampy absolutně bez blikání. FunkČnÍ ip: tato vintage led lampa greenandco e14 st45 s jedinečnou patentovanou technikou dosahuje svého ohromujícího efektu díky laserovému pístu z plexiskla, který odráží světlo a vytváří tak dojem historické žárovky se žhavicím vláknem.

Proto je také určena k použití pouze jako dekorativní náladová lampa. 2 odst. 1c není považována za zdroj světla. Hel vyzařování činí 320°. Design: "kouřové" provedení v retro vzhledu připomíná nostalgické filamentové žárovce klasického tvaru a je proto optimální pro použití v otevřených svítidlech, lustrech nebo také jako samostatná lampa. Díky led technologii je přesto mnohem úspornější než srovnatelné žárovky.

Bezpečnost výrobku: bezpečnost našich výrobků je u nás velmi důležitá. Led žárovky greenandco neobsahují rtuť a neuvolňují žádné UV záření. Rovky greenandco splňují všechny relevantní národní a evropské standardy a jsou testovány nezávislými institucemi, jako je TÜV TÜV. SvĚtlo: s extra teplou bílou barvou světla 1800 k vytvoříte s touto retro led diodou nezaměnitelnou atmosféru vintage, vrchol obývacího pokoje, baru nebo restaurace.
Značkagreenandco #ad
Výrobcegreenandco #ad
Výška3.54
Délka1.77
Hmotnost0.07
Šířka0.01
Číslo díluFU-RN I-ST45-1-2-sm
ModelkaE14 ST45 smoke
ZárukaProhlášení o záruce: 2 roky záruka na celou EU od data nákupu. V případě poškození v rámci záruční doby Vám poskytneme náhradu nebo vrátíme kupní cenu. Škody, které nebyly způsobeny určeným použitím podle návodu k použití, jsou ze záruky vyloučeny. Zákonná práva kupujícího nejsou zárukou dotčena. Záruka: greenandco. De gmbh, sollner str. 13, 82049 svetr.

2. massway

#ad

Teplá bílá, starožitná lampa ve stylu vintage v domě, retro světlo, Retro LED Edison žárovka E27 4 W / 220 V 2400 – 2600 K, massway LED Edison Vintage žárovka, baru atd. – 3 kusy, kavárně

#ad
massway #ad - Bezpečně nezávadná – vintage žárovka massway s ochranou proti přetížení, zkratu a přehřátí. Exkluzivní retro žárovka – led nostalgická vintage žárovka v designu edison, je jemný, teple bílý paprsek. Energeticky úsporná a šetrná k životnímu prostředí – tato klasická vintage žárovka edison led spotřeba energie pouze 4 W, skutečná náhrada za 40W žárovku, nevytváří UV a IR záření a neobsahuje olovo, nízké teplo, rtuť a jiné znečištění.

Komfortní zdroj světla, neškodný pro pokožku a oči. Exkluzivní a jedinečný klasický design ve tvaru veverky s teplým světlem, vytváří útulnou a útulnou atmosféru. Lze použít, restauraci, paticí standardní velikosti, muzeu, zajistěte nostalgické a antické dekorativní osvětlení v domě, umělecké galerii a obchodech.

Iroké použití – staromódní led žárovka oakleaf se standardní paticí e27, ložnici, kavárně, která je vhodná pro většinu světelných aplikací. Z vysoce kvalitního led vlákna a skla, průměrná životnost 25000 hodin. Vysoce kvalitní a dlouhá životnost – tato 4w led vintage žárovka, 2700 K, ac 220 v – 240 v, patice ze 100% mědi, světelný zdroj konstantní a nebliká.
Značkamassway #ad
Výrobcemassway #ad
Výška2.52
Délka5.04
Šířka2.52
Číslo díluST64-3
ModelkaST64

3. greenandco

#ad

Greenandco® Vintage žhavicí vlákno LED lampa stříbrošedá E27 G95 5W 200lm 1800 K extra teplá bílá 360° 230 V nestmívatelná

#ad
greenandco #ad - Rovky greenandco splňují všechny relevantní národní a evropské standardy a jsou testovány nezávislými institucemi, jako je TÜV TÜV. 1a není považována za zdroj světla. Dná třída energetické účinnosti: tato lampa nemá na základě svého podílu barev podle nařízení eu 2019/2015 žádnou třídu energetické účinnosti, protože podle čl.

5516; y=04199. Lampa se výborně hodí k osvětlení barů a restaurací nebo také pro příjemné prostory ve vašem bytě. 2 odst. Hel vyzařování činí 360°. Led žárovky greenandco neobsahují rtuť a neuvolňují žádné UV záření. Design: stříbrně šedé provedení v retro vzhledu připomíná nostalgické filamentové žárovce klasického tvaru a je proto optimální pro použití v otevřených svítidlech, lustrech nebo také jako samostatná lampa.

Hodnoty barev jsou: x=0 Proto je také určena k použití pouze jako dekorativní náladová lampa. Na přání vám zašleme certifikáty a protokoly o zkouškách. Zářivé žárovky mohou být dlouhodobě zdraví škodlivé. Světlo: extra teplá bílá barva světla 1800 k je ideální pro teplé náladové světlo.
Značkagreenandco #ad
Výrobcegreenandco #ad
Výška5.31
Délka3.74
Hmotnost0.13
Šířka0.01
Číslo díluTM-G95-5W-E27-SPIRAL-A-mg
ModelkaTM-G95-5W-E27-SPIRAL-A-mg
ZárukaProhlášení o záruce: 2 roky záruka na celou EU od data nákupu. V případě poškození v rámci záruční doby Vám poskytneme náhradu nebo vrátíme kupní cenu. Škody, které nebyly způsobeny určeným použitím podle návodu k použití, jsou ze záruky vyloučeny. Zákonná práva kupujícího nejsou zárukou dotčena. Záruka: greenandco. De gmbh, sollner str. 13, 82049 svetr.

4. B.K.Licht

#ad

LED žárovka, vintage, 12,6 x 8 cm, LED žárovka, 4 W, 360 lumenů, tvar G80, LED, LED žárovka, jantarová barva, retro, B.K.Licht, 3dílná sada LED žárovek E27 s extra teplou bílou barvou světla, Edison

#ad
B.K.Licht #ad - Se spotřebou 4 w jsou lED žárovky energeticky úsporné. Ideálně se hodí pro svítidla ve vintage nebo industriálním designu. Ideální do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny.

Kromě toho jsou led žárovky 126 mm dlouhé, mají průměr 80 mm a jsou ve tvaru koule. Etrný k očím – světlo led osvětlení je díky 320 lm a 2 200 kelvinům obzvlášť šetrné k očím a kromě toho bez blikání. Příjemný pocit atmosféry – led žárovka přináší svým teplým a jemným osvětlením velmi příjemné světlo do vašeho domova. Flexibilní použití – led světelný zdroj se díky objímce žárovky e27 hodí do většiny světel.

Náš sortiment – pokud vás naše světelné zdroje přesvědčí, podívejte se na náš další sortiment a využijte výhodných cen našich E27 LED, LED žárovek a retro žárovek E27. Retro – díky svému jantarově zbarvenému sklu vytváří tato vintage lampa obzvlášť jemné a teplé bílé světlo.
ZnačkaB.K.Licht #ad
VýrobceB.K.Licht #ad
Výška4.96
Délka3.15
Hmotnost0.26
Šířka3.15
Číslo díluBKL1401
ModelkaBKL1401

5. NCC-Licht

#ad

10 x LED Filament kapky 2 W = 25 W E14 zrcátko na hlavu stříbrné žhavicí vlákno teplá bílá 2700 K

#ad
NCC-Licht #ad - Toto provedení bylo kvalitně vyrobeno. Přívod k vláknům je opláštěn teflonem. Hel vyzařování je identický. Oba led filamenty uvnitř svítidla nepotřebují chladič. Světelný obraz je srovnatelný s žárovkou.

Můžete také držet mobilní telefon před tím, abyste to zkontrolovali. 10 x led filament kapky 2 w e14 zrcátko na hlavu stříbrné žhavicí vlákno teplá bílá 2700 K. Každý jednotlivý světelný zdroj byl kontrolován ručně. Barva světla je s 2700 k stejně příjemně teplá jako barva světla žárovky. Spoléháme pouze na vysoce kvalitní komponenty. Díky stříbrnému zrcadlení se světlo odráží dozadu. Zrcadlová svítidla se označují také jako hollywoodské lampy.

Stejně jako u žárovek nebo halogenových svítidel jsou i led filament kuličky ihned po zapnutí světlé. Zaručujeme tak dlouhou životnost. Tyto led kapky nití jsou důstojnou náhradou za žárovku. Tak můžeme zajistit, že reflektor je perfektní a nedochází k žádným otvorům nebo vadám materiálu. Vizuálně je téměř žádný rozdíl mezi oběma technologiemi.
ZnačkaNCC-Licht #ad
VýrobceNCC-Design GmbH #ad
Výška3.07
Délka1.77
Šířka1.77
Modelka150325371

6. Paulmann

#ad

Paulmann 28663 LED lampa Filament kapky 2,6 W světelný zdroj zrcadlo hlavy stříbrné 2700 K teplá bílá E14

#ad
Paulmann #ad - Teplota barvy – 2700 kelvinů: teplé bílé světlo jako u žárovky, příjemné světlo k relaxaci. Rozmanitost sortimentu – velký výběr světelných zdrojů různých tvarů a technik. Zrcadlo do hlavy – zrcadlení není jen dekorativním poutačem pozornosti, ale také zajišťuje neoslňující a nepřímé světlo. Značkový výrobce – paulmann dělá světlo z vášně, a to již 40 let. Sporná – led technologie šetří až 80 % energie oproti běžným žárovkám.
ZnačkaPaulmann #ad
VýrobcePaulmann #ad
Výška3.07
Délka1.77
Hmotnost0.03
Šířka1.77
Číslo dílu28663
Modelka28663

7. URing

#ad

URing Žárovka E27 LED teplá bílá vintage – žárovka Edison žárovka retro E27 2200 K 4 W úsporná žárovka Filament lampa dekorativní pro nostalgické průmyslové osvětlení kavárny, baru, 3 kusy A60

#ad
URing #ad - S kvalitními led žárovkami, není náchylné k únavě: osvětlení po celém obvodu s úhlem vyzařování 360°, a přesto šetrné osvětlení pro oči. 2200k teplé bílé světlo se hodí pro celou řadu scén : led světelný zdroj 2200 k vytváří teplé bílé světlo, kuchyně, ať už se jedná o závěsné lampy, stropní svítidlo nebo stropní bodové světlo.

Tato dekorativní žárovka se perfektně hodí pro různé druhy lamp, ložnice, chodby a dokonce i do koupelny. Je mnohostranně použitelná a hodí se do obývacího pokoje, které vytváří útulnou atmosféru. Propůjčuje vašemu prostoru nostalgický pocit v průmyslu. Poprodejní záruka: instalace nemůže být jednodušší – zasuňte žárovku jednoduše do objímky e27 a váš prostor se rozzáří. Pokud narazíte na vadné výrobky, obraťte se prosím přímo na nás. Hel vyzařování 360°, nabízí tato úsporná žárovka jasné, žádné blikání, která neobsahují olovo, rtuť, uv a infračervené záření, s větším úhlem světla a jasnějším světlem.

Jantarová e27 led žárovka: tato vintage e27 led teplá bílá zaujme svým retro designem, krytem v teplém jantaru a dvojitě vinutými vlákny, které vytvářejí průmyslový vzhled. Zajišťuje příjemný jas bez negativních účinků na vaše zdraví. Kromě toho nabízíme komplexní zákaznický servis, naše žárovky jsou zabaleny v těsně přiléhajícím blistru a při přepravě se v zásadě nezlomí.
ZnačkaURing #ad
VýrobceURing #ad
Výška4.33
Délka2.36
Šířka2.36
ModelkaA60-3PCS

8. Genixgreen

#ad

E27 LED žárovka Genixgreen G40G 1W LED Filament lampa nahrazuje 10W žárovky, nestmívatelná, 6 kusů, 2200K vintage žárovka Edison pro lustry

#ad
Genixgreen #ad - Upozornění: tato led žárovka e27 není stmívatelná, nepoužívejte prosím se stmívačem. Iroké použití – jste zmateni dárky k narozeninám a party dekoracemi? nyní vám naše led filament lampa může pomoci být hotovo. Snižte frekvenci výměny žárovek díky ultralehkému výkonu s životností více než 25 000 hodin.

Lze jej snadno používat bez stínidel lampy nebo jiných skrytých přístrojů, žádné oslnění, nebliká, UV & IR, které jsou pohodlné pro váš každodenní život. Velikost: 40 mm × 60 mm. Servis po obchodě – genixgreen se zavazuje dodávat našim zákazníkům vysoce kvalitní produkty, a my se zaměřujeme na zlepšení zkušeností našich zákazníků s našimi výrobky. Poskytněte 100 lumenů komfortní 2200 k teplé světlo s vyzařovacím úhlem 360 stupňů.

Ideální pro vnitřní i venkovní osvětlení. Vynikající výkon – vhodné pro vstupní napětí 220–240 v ac. Vyměňte 10w žárovku za 1w led, ušetřete více než 90 % na účtu za elektřinu. Spora energie – genixgreen e27 g40 nestmívatelné led žárovky. Kontaktujte nás, pokud máte jakýkoliv problém, problém za vás vyřešíme co nejrychleji. Ekologické – neobsahuje rtuť, vynikající odvod tepla.
ZnačkaGenixgreen #ad
VýrobceGANLILAN #ad
Výška2.52
Délka8.03
Hmotnost0.22
Šířka6.69

9. ESIP

#ad

G125 E27 4 W LED žárovka, ideální pro nostalgické a retro osvětlení domu, vintage antická žárovka, teplá bílá 2700 K, ESIP Edison Vintage žárovka, baru atd. – 2 kusy, kavárny

#ad
ESIP #ad - Dekorace se standardní paticí e27, kavárně, stojací lampy. Nevytváří uv a ir záření a neobsahuje olovo, rtuť a jiné znečišťující prvky. Upozorněníprotože je náš kryt lampy kouřově šedý, led žárovky esip jsou dobrou volbou, svatby nebo hotelu, ovlivňuje jas žárovky, ale pokud tuto žárovku ozdobíte v atmosféře party, čímž se ztlumí jas žárovky v osvětlení, protože naše žárovky se hodí spíše k dekoraci.

Nízká spotřeba energie g125 e27 4w led edison žárovky můžete ušetřit více než 90 % výkonu. Vhodné pro lustry, stolní lampy, stropní lampy, nástěnné lampy, restauraci. Komfortní zdroj světla, neškodný pro pokožku a oči. Vysoce kvalitní a dlouhá životnost z vysoce kvalitních led vláken a skla, 100% hliníková zdířka, díky tomu má vintage LED žárovka Edison nízké ztráty světla a delší životnost.

Průměrná životnost: cca 50 000 hodin. Led lampa kouřově šedá žárovka, zkratu a přehřátí. Bezpečnost vintage žárovka s ochranou proti přetížení, 360 stupňů světla, oranžový paprsek. Komfortní zdroj světla, teplá barva je jemný, neškodný pro pokožku a oči. Světelný zdroj je konstantní a nebliká.
ZnačkaESIP #ad
VýrobceESIP #ad
Výška6.93
Délka4.92
Hmotnost0.84
Šířka4.92
Číslo díluG125
ModelkaG125
Záruka3 roky.

10. NCC-Licht

#ad

NCC-Licht 1 x LED Filament světelný zdroj kapky 2 W = 25 W E27 hlavové zrcadlo stříbrné vlákno extra teplá bílá 2200 K retrofit nostalgie

#ad
NCC-Licht #ad - Okamžitě plná intenzita světla. Obzvláště pěkný tvar, velikost je identická s běžnou kapkovou žárovkou P45. Technické údaje: tvar: tvar kapky výkon: 2 w objímka/patice: e27 napětí: 230 v ra >80 stmívatelné: ne barva: extra teplá bílá teplota barvy: 2200k třída energetické účinnosti: f stupnice energetické účinnosti sahá od A do G Životnost žárovky: 15000 hodin Barva: čirá Obsah rtuti: 0 mg Počet spínacích cyklů: 20 S příkonem pouze 2 w je dosaženo jasu jako u 19wattové žárovky.

5mm. Led filament kapkový světelný zdroj 2 w e27 zrcátko na hlavu, extra teplá bílá, stříbrné žhavicí vlákno, 2200 K.

Díky stříbrnému zrcadlení se světlo odráží pouze dozadu. Přitom je však výrazně úspornější. Světlo je s 2200 k obzvlášť teplé a vytváří útulnou atmosféru. Rovka má 2700 kelvinů. Díky technologii led filament je tento světelný zdroj téměř nerozeznatelný od klasické žárovky. Hel vyzařování odpovídá 160 stupňům. 000 rozměry: výška: 72 mm Průměr: 4 mm. Tím je dosaženo nepřímého osvětlení.
ZnačkaNCC-Licht #ad
VýrobceNCC-Licht #ad
Výška1.77
Délka2.83
Šířka1.77