Top 10 HDMI Amazon Basics – HDMI kabely

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Amazon Basics

#ad

Ethernet, AmazonBasics kabel HDMI 2.0, 1.8m, 3D, 4K prehravani videa a ARC

#ad
Amazon Basics #ad - Vyhovuje standardu hdmi 2. 0 přehrávání videa 4k při 60 hz, barevná hloubka 48 bbp, 2160p, který podporuje šířku pásma až 18 Gbit / s a je kompatibilní s předchozími standardy HDMI. Kabel hdmi zástrčka a do zástrčky a: podporuje přehrávání videa Ethernet a 3D, zpětného zvuku ARC.

Kontakty potažené 24karátovým zlatem zaručují maximální odolnost proti korozi a lepší přenos signálu. Se základní zárukou Amazon. Kabel umožňuje používat připojení k internetu s různými zařízeními, aniž byste museli připojovat další ethernetový kabel. Vícevodičové vysoce čisté měděné vodiče zajišťují vynikající integritu signálu a minimalizují odpor. Kryt ze 100% polyethylenu o vysoké hustotě a plášť z polyvinylchloridu chrání před interferencí signálu zvenčí.

Kompatibilní se všemi 3d přehrávači blu-ray, playstation 4 ps4, av přijímači s full HD a Ultra HD Podporuje všechna rozlišení pro Playstation 3 PS3, xbox, real 3d tv, Xbox One a rozlišení 4K Ultra HD. Kovové opletení a dvouvrstvý hliníkový mylarový štít chrání před interferencí vnějšího signálu, zaručují stabilní přenos signálu a minimalizují ztráty signálu.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška0.43
Délka72
Hmotnost0.26
Šířka0.8
Číslo díluHDMI-6FT-BLACK-1P
ModelkaHDMI-6FT-BLACK-1P

2. Amazon Basics

#ad

Ultra HD HDMI 2.0, černý, s Audio Return Channel, Amazon Basics Vysokorychlostní kabel, podporuje 3D formáty, 0,9 m

#ad
Amazon Basics #ad - Kovové pletivo a dvouvrstvé hliníkové mylarové stínění chrání před externím rušením signálu, zaručují stabilní přenos signálu a minimalizují ztráty signálu. Kabel vám nabízí možnost využívat vaše internetové připojení s různými zařízeními, aniž byste museli připojovat další ethernetový kabel.

Se zárukou Amazon Basic. Hdmi kabel a konektor na konektor a: podporuje ethernet, 3D, 4K přehrávání videa a zpětný audio kanál ARC. Kontakty potažené 24karátovým zlatem zaručují nejvyšší odolnost proti korozi a lepší přenos signálu. Vícevodičové vysoce čisté měděné vodiče zajišťují vynikající integritu signálu a minimalizují odpory. Kompatibilní se všemi 3d blu-ray přehrávači, real-3d tv, playstation 4 ps4, xbox, av přijímači s full hd a ultra hd podporuje všechna rozlišení pro Playstation 3 PS3, Xbox One a rozlišení 4K Ultra HD.

Kryt ze 100% polyetylenu s vysokou hustotou a polyvinylchloridové opláštění chrání před rušení signálu zvenčí. Odpovídá standardu hdmi 2. 0 přehrávání videa 4k při 60 hz, 48 bbp barevná hloubka, 2160p, podporuje šířky pásma až 18 Gbit/s a je zpětně kompatibilní s předchozími HDMI standardy.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška0.39
Délka36
Hmotnost0.15
Šířka0.79
Číslo díluHDMI-3FT-BLACK-1P
ModelkaHDMI-3FT-BLACK-1P

3. Amazon Basics

#ad

Barva cerna, AmazonBasics, kabel HDMI 2.0 3 m

#ad
Amazon Basics #ad - Kabel vám nabízí možnost využívat internetové připojení s různými zařízeními bez nutnosti připojení dalšího ethernetového kabelu. Kryt ze 100% vysoce hustého polyetylenu a opláštění polyvinylchlorid chrání před rušivými signály.

Se zárukou Amazon Basics. Hdmi kabel a konektor na zástrčku: podporuje ethernet, 3D, 4K přehrávání videa a zpětný kanál ARC. Kovové pletivo a dvouvrstvé hliníkové odstínění chrání před externími interferencemi signálu, zaručují stabilní přenos signálu a minimalizují ztráty signálu. Vícevrstvý vysoce čistý měděný vodič zajišťuje vynikající integritu signálu a minimalizují odpory. Kompatibilní se všemi 3d blu-ray přehrávači, real-3d-tv, av přijímači s full hd a ultra hd podporuje všechny rozlišení pro playstation 3 PS3, Playstation 4 PS4, Xbox, Xbox One a rozlišení 4K Ultra HD.

Kontakty potažené 24karátovým zlatem zaručují nejvyšší odolnost proti korozi a lepší přenos signálu. Odpovídá standardu hdmi-2. 0 4k přehrávání videa při 60 hz, 48 bbp barevné hloubce, 2160p, šířka pásma až 18 Gbit/s podporuje a zpětně kompatibilní s předchozími HDMI standardy je.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška0.39
Délka120
Hmotnost0.3
Šířka0.79
Číslo díluHDMI-10FT-BLACK-1P
ModelkaHDMI-10FT-BLACK-1P

4. Amazon Basics

#ad

Vysokorychlostní prodlužovací kabel HDMI PBH-1441 AmazonBasics, 1,8 m

#ad
Amazon Basics #ad - Feritové jádro zajišťuje, že šum pozadí je odfiltrován; kabel měří 1, 8 m; s jednoletou omezenou zárukou od AmazonBasics. Isté měděné vodiče o průměru 30 awg 0, 25 mm a trojité stínění zaručují absolutní robustnost a vynikající ochranu proti rušivým signálům; černý plášť z PVC a 24karátové konektory HDMI potažené zlatem zajišťují optimální přenos signálu.

Praktický vysokorychlostní prodlužovací kabel HDMI samec / samice přenáší audio i video signály. Pro připojení k televizoru hdtv, projektoru, multimediálnímu přehrávači roku, ultra hd 4k, počítači, monitoru, DVD přehrávači, vaší herní konzoli nebo jinému zařízení kompatibilnímu s HDMI.

Podporuje funkce hdmi, audio return channel arc, hluboké barvy až 48 bitů, hdcp a true hd dolby 7.1 a dts-hd master audio; podporuje rozlišení až 4k2k uhd a rychlost přenosu dat až 340 mhz nebo 10, UHD, HD, jako jsou 3D video, 32 zvukových kanálů, HDMI Ethernet Channel HEC, 2 Gbit / s.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška0
Délka75
Hmotnost0.3
Šířka0
Číslo díluPBH-1441
ModelkaPBH-1441

5. Amazon Basics

#ad

3 stopy, 0,9 m, se zadním audio kanálem, Ultra HD HDMI 2.0, černý, HDMI A na HDMI A, 2 kusy, podporované 3D formáty, Amazon Basics Vysokorychlostní kabel

#ad
Amazon Basics #ad - Odpovídá standardu hdmi-2. 0 4k přehrávání videa při 60 hz, 48 bbp barevné hloubce, 2160p, šířka pásma až 18 Gbit/s podporuje a zpětně kompatibilní s předchozími HDMI standardy je. Kontakty potažené 24karátovým zlatem zaručují nejvyšší odolnost proti korozi a lepší přenos signálu.

Kabel vám nabízí možnost využívat internetové připojení s různými zařízeními bez nutnosti připojení dalšího ethernetového kabelu. Kryt ze 100% vysoce hustého polyetylenu a opláštění polyvinylchlorid chrání před rušivými signály. Se zárukou Amazon Basics. Kompatibilní se všemi 3d blu-ray přehrávači, av přijímači s full hd a ultra hd podporuje všechny rozlišení pro playstation 3 PS3, xbox, playstation 4 ps4, real-3d-tv, Xbox One a rozlišení 4K Ultra HD.

Hdmi kabel a konektor na zástrčku: podporuje ethernet, 3D, 4K přehrávání videa a zpětný kanál ARC. Vícevrstvý vysoce čistý měděný vodič zajišťuje vynikající integritu signálu a minimalizují odpory. Kovové pletivo a dvouvrstvé hliníkové odstínění chrání před externími interferencemi signálu, zaručují stabilní přenos signálu a minimalizují ztráty signálu.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška0.39
Délka36
Hmotnost0.28
Šířka0.79
Číslo díluHDMI-3FT-BLACK-2P
ModelkaHDMI-3FT-BLACK-2P

6. Amazon Basics

#ad

1,8 m, 2 kusy, Amazon Basics – Vysokorychlostní kabel, s audio Return Channel, Ultra HD HDMI 2.0, podporuje 3D formáty

#ad
Amazon Basics #ad - Kabel vám nabízí možnost využívat internetové připojení s různými zařízeními bez nutnosti připojení dalšího ethernetového kabelu. Se zárukou Amazon Basics. Vícevrstvý vysoce čistý měděný vodič zajišťuje vynikající integritu signálu a minimalizují odpory.

Kontakty potažené 24karátovým zlatem zaručují nejvyšší odolnost proti korozi a lepší přenos signálu. Odpovídá standardu hdmi-2. 0 4k přehrávání videa při 60 hz, 2160p, 48 bbp barevné hloubce, šířka pásma až 18 Gbit/s podporuje a zpětně kompatibilní s předchozími HDMI standardy je. Kryt ze 100% vysoce hustého polyetylenu a opláštění polyvinylchlorid chrání před rušivými signály. Hdmi kabel a konektor na zástrčku: podporuje ethernet, 3D, 4K přehrávání videa a zpětný kanál ARC.

Kovové pletivo a dvouvrstvé hliníkové odstínění chrání před externími interferencemi signálu, zaručují stabilní přenos signálu a minimalizují ztráty signálu. Kompatibilní se všemi 3d blu-ray přehrávači, real-3d-tv, xbox, playstation 4 ps4, av přijímači s full hd a ultra hd podporuje všechny rozlišení pro playstation 3 PS3, Xbox One a rozlišení 4K Ultra HD.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška0.39
Délka72
Hmotnost0.43
Šířka0.79
Číslo díluHDMI-6FT-BLACK-2P
ModelkaHDMI-6FT-BLACK-2P

7. Amazon Basics

#ad

7,6 m, podporuje 3D formáty, s Audio Return Channel, Amazon Basics HDMI-A vysokorychlostní kabel 2.0, černý

#ad
Amazon Basics #ad - Kompatibilní se všemi 3d blu-ray přehrávači, playstation 4 ps4, xbox, av přijímači s full hd a ultra hd podporuje všechny rozlišení pro playstation 3 PS3, Real-3D-TV, Xbox One a rozlišení 4K Ultra HD. Kontakty potažené 24karátovým zlatem zaručují nejvyšší odolnost proti korozi a lepší přenos signálu.

Kryt ze 100% vysoce hustého polyetylenu a opláštění polyvinylchlorid chrání před rušivými signály. Hdmi kabel a konektor na zástrčku: podporuje ethernet, 3D, 4K přehrávání videa a zpětný kanál ARC. Se zárukou Amazon Basics. Odpovídá standardu hdmi-2. 0 4k přehrávání videa při 60 hz, 2160p, 48 bbp barevné hloubce, šířka pásma až 18 Gbit/s podporuje a zpětně kompatibilní s předchozími HDMI standardy je.

Vícevrstvý vysoce čistý měděný vodič zajišťuje vynikající integritu signálu a minimalizují odpory. Kabel vám nabízí možnost využívat internetové připojení s různými zařízeními bez nutnosti připojení dalšího ethernetového kabelu. Kovové pletivo a dvouvrstvé hliníkové odstínění chrání před externími interferencemi signálu, zaručují stabilní přenos signálu a minimalizují ztráty signálu.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška0.39
Délka300
Hmotnost1.62
Šířka0.79
Číslo díluHDMI-25FT-BLACK-1P
ModelkaHDMI-25FT-BLACK-1P

8. Amazon Basics

#ad

3D, balení 3 ks, zlatý, 4K přehrávání videa a ARC, Ethernet, 1,8 m, Amazon Basics Vysokorychlostní HDMI kabel 2.0

#ad
Amazon Basics #ad - Kabel vám nabízí možnost využívat vaše internetové připojení s různými zařízeními, aniž byste museli připojovat další ethernetový kabel. Hdmi kabel a konektor na konektor a: podporuje ethernet, 3D, 4K přehrávání videa a zpětný audio kanál ARC.

Vícevodičové vysoce čisté měděné vodiče zajišťují vynikající integritu signálu a minimalizují odpory. Odpovídá standardu hdmi 2. 0 přehrávání videa 4k při 60 hz, 2160p, 48 bbp barevná hloubka, podporuje šířky pásma až 18 Gbit/s a je zpětně kompatibilní s předchozími HDMI standardy. Kovové pletivo a dvouvrstvé hliníkové mylarové stínění chrání před externím rušením signálu, zaručují stabilní přenos signálu a minimalizují ztráty signálu.

Kompatibilní se všemi 3d blu-ray přehrávači, xbox, av přijímači s full hd a ultra hd podporuje všechna rozlišení pro Playstation 3 PS3, Playstation 4 PS4, Real-3D TV, Xbox One a rozlišení 4K Ultra HD. Kryt ze 100% polyetylenu s vysokou hustotou a polyvinylchloridové opláštění chrání před rušení signálu zvenčí. Se zárukou Amazon Basic. Kontakty potažené 24karátovým zlatem zaručují nejvyšší odolnost proti korozi a lepší přenos signálu.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška0.39
Délka72
Hmotnost0.61
Šířka0.79
Číslo díluHDMI-6FT-BLACK-3P
ModelkaHDMI-6FT-BLACK-3P

9. Amazon Basics

#ad

černý, Amazon Basics Pletený HDMI kabel, 3 m

#ad
Amazon Basics #ad - Splétaný hdmi kabel konektor na a konektor: podporuje Ethernet, 3D, přehrávání videa 4K a audio return kanál ARC. Délka kabelu: 3 m.

Pro připojení blu-ray přehrávačů, xbox 360, ps3, xbox one, fire tv, apple tv, počítače a dalších zařízení s podporou HDMI k televizoru, obrazovce, PS4, AV přijímači atd. Kabel vám nabízí možnost využívat vaše internetové připojení s různými zařízeními, aniž byste je museli jednotlivě připojovat přes přídavný ethernetový kabel. Odpovídá nejnovějšímu standardu hdmi přehrávání videa 4k při 60 hz, 2160p, 48 bbp barevná hloubka, podporuje šířky pásma až 18 Gbit/s a je zpětně kompatibilní s předchozími HDMI standardy.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška0.4
Délka120
Hmotnost0.31
Šířka0.78
Číslo díluHDMI-BRAID-10FT-1P
ModelkaT0YQ_B_10

10. Amazon Basics

#ad

3 m, 2 kusy, Amazon Basics – Vysokorychlostní kabel, podporuje 3D formáty, s audio Return Channel, Ultra HD HDMI 2.0

#ad
Amazon Basics #ad - Se zárukou Amazon Basics. Kontakty potažené 24karátovým zlatem zaručují nejvyšší odolnost proti korozi a lepší přenos signálu. Vícevrstvý vysoce čistý měděný vodič zajišťuje vynikající integritu signálu a minimalizují odpory.

Kryt ze 100% vysoce hustého polyetylenu a opláštění polyvinylchlorid chrání před rušivými signály. Hdmi kabel a konektor na zástrčku: podporuje ethernet, 3D, 4K přehrávání videa a zpětný kanál ARC. Kovové pletivo a dvouvrstvé hliníkové odstínění chrání před externími interferencemi signálu, zaručují stabilní přenos signálu a minimalizují ztráty signálu. Kabel vám nabízí možnost využívat internetové připojení s různými zařízeními bez nutnosti připojení dalšího ethernetového kabelu.

Kompatibilní se všemi 3d blu-ray přehrávači, xbox, playstation 4 ps4, av přijímači s Full HD a ultra HD podporuje všechny rozlišení pro playstation 3 PS3, real-3d-tv, Xbox One a rozlišení 4K Ultra HD. Odpovídá standardu hdmi-2. 0 4k přehrávání videa při 60 hz, 2160p, 48 bbp barevné hloubce, šířka pásma až 18 Gbit/s podporuje a zpětně kompatibilní s předchozími HDMI standardy je.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška0.39
Délka120
Hmotnost0.68
Šířka0.79
Číslo díluHDMI-10FT-BLACK-2P
ModelkaHDMI-10FT-BLACK-2P